АЛЬТЕРНАТИВНА МЕДИЦИНА ВОЛОДИМИРА ГУРТОВОГО

Поділитися:
АЛЬТЕРНАТИВНА МЕДИЦИНА ВОЛОДИМИРА ГУРТОВОГО
Хвороб, які не піддаються лікуванню, не буває, вважає лікар народної і нетрадиційної медицини, терапевт, рефлексотерапевт, фахівець з функціональної діагностики Володимир Гуртовий. Якщо людина налаштована на одужання, вона обов’язково досягне позитивних змін у своєму здоров’ї.
Володимир Володимирович передусім перевірив цю істину на собі, позбувшись серйозної недуги, а тепер регулярно підтверджує у своїй лікарській практиці.

Лікар також може захворіти

Багато років Володимир Гуртовий працював військовим лікарем, поєднуючи обов’язки терапевта, невролога, дерматолога, окуліста та інших медичних спеціальностей, як це часто буває у військових гарнізонах. В останні роки йому ще й доводилося посідати керівні посади. Тож відповідальності на його плечах лежало багато.
За роботою не було часу дослухатися до свого власного організму. Тому коли під час медичного обстеження в нього виявили набутий порок серця, це стало для лікаря повною несподіванкою. Його самопочуття погіршувалося, турбували задуха, біль у серці, стало проблемою піднятися пішки сходами на четвертий поверх. При зрості 1 м 82 см він мав масу тіла всього 67 кг. Медикаментозне лікування не давало жодних позитивних результатів. Довелося звертатися на консультацію в столичний інститут кардіології. Висновок фахівців був невтішним: без операції не обійтися.

Фітотерапія й позитивні установки «відмінили» операцію

Але замість лікарні, Володимир Володимирович пішов на курси біоенергоінформаційної медицини, які проводив засновник школи інеології лікар-кардіолог Сергій Бінат, вирішивши спробувати знайти вихід в альтернативній медицині. І не помилився. Завдяки отриманим новим знанням доктор Гуртовий змінив погляди не лише на медицину, а й на життя в цілому.
- Будь-яка хвороба має психосоматичні причини. Тобто вона формується на основі того, як ми ставимося самі до себе, до навколишнього світу, сім’ї, колективу, - розповідає Володимир Володимирович. - Я віддавав весь свій час, всі свої сили роботі, був занадто жорстким у ставленні до підлеглих, вимагаючи від них підвищеної уваги до пацієнтів. Моє серце показало, що я діяв неправильно. Людина повинна не лише на високому рівні виконувати свої професійні обов’язки, а й знаходити час на турботу про себе, свою сім’ю.
Працювати над відновленням свого здоров’я Володимир Гуртовий став у двох напрямках – фітотерапія та психотерапія.
- Передусім я почав виправляти свої неправильні установки, які жили в моїй свідомості й підсвідомості, - згадує Володимир Володимирович. - Для цього по кілька разів на день повторював афірмації (позитивні психологічні установки). Зокрема, про те що моє серце здорове та спокійне, що я живу в гармонійному світі й мені вистачає часу на все, в тому числі й на турботу про себе, що Всесвіт дбає про мене й підтримує мене. Одночасно я приймав відвари лікарських трав.
Через рік медичне обстеження показало, що одна вада серця у Володимира Володимировича повністю зникла, а через три роки: серце стало повністю здоровим.

Методи, які запускають процес самозцілення організму

Перевіривши високу дієвість методів народної та нетрадиційної медицини особисто на собі, Володимир Гуртовий став застосовувати їх для лікування хворих. В його лікарському арсеналі широкий спектр методик, які є дуже ефективними, але, на жаль, практично не застосовуються офіційною медициною. Приміром, вісцеральний масаж. Це старовинний метод діагностики та лікування шляхом натискування на живіт руками, обминання внутрішніх органів. Річ у тім, що хвороби здебільшого починаються зі спазмування внутрішніх органів. Завдяки їх обтискуванню ці спазми зникають, тож відновлюється лімфообіг і кровообіг у всіх системах організму, тому поліпшується їх живлення, усуваються застійні й запальні явища, відновлюються функції.
Остеопатія - ще один метод альтернативної медицини, який чинить комплексну дію на організм. Під час сеансів остеопатії лікар м’якими щадними дотиками впливає на опорно-руховий апарат (хребет, суглоби), внутрішні органи, центральну нервову систему, завдяки чому усуваються фізичні порушення, включаються механізми саморегуляції організму, процеси самозцілення.
Застосовує лікар Гуртовий і акупунктурний масаж (вплив на біологічно активні точки організму), фітотерапію, гомеопатію, сокотерапію, психотерапію. Кожна з цих методик є самодостатньою й ефективною, а в поєднанні вони допомагають досягти успіху навіть у випадках задавнених хвороб, де медикаменти безсилі.
Під час першого прийому Володимир Гуртовий проводить обстеження пацієнта за допомогою комп’ютерної діагностики, що дає змогу дізнатися про функціональний стан внутрішніх органів, а також наявність в організмі хвороботворних мікроорганізмів (паразитів, бактерій, грибків). Крім того, безпосередньо оглядає хворого, визначаючи стан його хребта, рухливість суглобів, наявність затиснень у м’язах та органах черевної порожнини (обмацуючи їх через передню стінку живота).
А ще визначає першопричину, яка спричинила хворобу. У більшості випадків вона є психологічною. Після цього складає програму лікування хворого, підбираючи потрібні саме для нього методики.

«Викиньте» хворобу з голови, й вона піде з тіла

- До мене звернувся на консультацію пацієнт, у якого в сечовому міхурі сформувався великий камінь. Він спричиняв біль, перешкоджав сечовипусканню. Ситуація утруднювалася тим, що хворий нещодавно переніс інфаркт міокарда, мав слабке серце, тож операція йому була протипоказана, - згадує Володимир Володимирович. - Оглядаючи пацієнта, я запитав, які в нього стосунки з донькою. Він дуже здивувався запитанню, не розуміючи, як це стосується його хвороби. Я пояснив, що камені в тілі людини формуються внаслідок страхів та негармонійних стосунків з близькими. Батько має тісний енергетичний зв’язок з першою донькою, а мати – з сином. Чоловік підтвердив: «Ви «влучили в яблучко». Виявилося, що донька вийшла заміж проти його волі. Батько перестав спілкуватися з нею, затаїв образу й «виростив» камінь в організмі.
Я призначив пацієнтові курс фітопрепаратів для розчинення каменів і лікування сечостатевих органів. А також пояснив: щоб фітозасоби діяли швидко й ефективно, передусім потрібно усунути першопричину їх виникнення. Для цього слід зателефонувати доньці, вибачитися перед нею за свою категоричну поведінку, неповагу до свободи її вибору, помиритися. Недаремно в християнстві є такі поняття, як покаяння й сповідь у своїх провинах. Через щире усвідомлення неправильності своїх дій, виправлення їх наслідків відбуваються зміни і в стані здоров’я, й у житті людини.
Пацієнт виконав усі мої «приписи», його камінь став розчинятися й через чотири місяці вийшов з організму самостійно без проблем.

Вісцеральний масаж і сокотерапія — засоби проти багатьох недуг

У практиці лікаря Гуртового таких «неймовірних» історій одужання чимало. Ось іще одна. На консультацію приїхав хворий на панкреатит (запалення підшлункової залози) та холецистит (запалення жовчного міхура). Як показало ультразвукове обстеження, його жовчний міхур практично повністю був забитий камінцями та ще й великого розміру. Володимир Володимирович призначив рослинну терапію й сокотерапію: місяць вживати сік чорної редьки – по 2-3 ст. л. за півгодини до їди, другого місяця – сік моркви в тому ж дозуванні, третього – сік буряків. Крім того, пацієнт приходив 1-2 рази на тиждень на сеанси вісцерального масажу, який проводив йому лікар.
Через 1,5 місяця ультразвукове обстеження показало, що камінці в жовчному міхурі зменшилися вдвічі, а через три місяці зовсім зникли. Крім того, в нього нормалізувалися всі показники крові, які свідчили про відновлення підшлункової залози, значно поліпшилося загальне самопочуття.
- Згідно з принципами вісцеральної терапії, жовчний міхур є диригентом травного тракту. Якщо в ньому виникли застійні явища, то страждатиме й підшлункова залоза, й печінка, й тонкий і товстий кишечник, звідси гастрити, виразки, закрепи, проноси, метеоризм тощо, - пояснює лікар. - Відновивши функції жовчного міхура, ми відновлюємо функції всіх названих вище органів.
Вісцеральний масаж має гарний лікувальний ефект і в разі чоловічих та жіночих хвороб. Зникають кісти, значно зменшуються в розмірах міоми, фіброміоми, аденоми, минають запальні процеси (аднексит, простатит) тощо. За допомогою цього методу в багатьох випадках вдається розв’язати проблеми безплідності та невиношування в молодих жінок. Були випадки, коли буквально після 2-3 місяців лікування наставала вагітність, а ще через дев’ять народжувалася здорова дитина.
До речі, - каже цілитель, - під час вісцерального масажу відбувається вплив і на черевну аорту, яка живить нижні кінцівки, а одночасно - й оздоровлення цієї частини тіла та багатьох інших систем організму.
Показовим щодо цього є такий випадок. Якось на прийом прийшов молодий хлопець, який потерпав від болю в шиї та плечі. Він пройшов курс голкотерапії, але безрезультатно. Оглядаючи хворого, я визначив, що в нього спазмований жовчний міхур. Після першого ж сеансу вісцерального масажу вдалося зняти цей спазм і невдовзі біль минув. З огляду на те, що ми ходимо вертикально, всі органи прикріплені до хребта за допомогою зв’язок. І спазм в одному з внутрішніх органів може спричинити біль в якійсь із ділянок опорно-рухового апарату.

Остеопатія: оздоровлення хребта — оздоровлення всього організму

Зміщення в хребті може призвести до різноманітних порушень в організмі: вегетосудинної дистонії, перепадів артеріального тиску, головного болю, мігрені, головокружіння тощо. За цих та інших проблем ефективною є остеопатія. На підтвердження цього Володимир Володимирович наводить ще один випадок з практики: 25-річну дівчину на прийом привела її мама. Та нікуди не ходила сама, бо часто раптово втрачала свідомість. Лікарі не могли встановити причину її недуги: ангіограма судин, енцефалограма головного мозку не показували жодних порушень. Після п’яти сеансів остеопатії напади непритомності припинилися, після 9-го сеансу зникли й інші прояви вегетосудинної дистонії.
«Таємницю» хвороби й одужання насправді легко пояснити: защемлення в шийному відділі хребта спричинювали недостатнє крово- та кисневе постачання кори головного мозку. Після усунення порушення кровообіг відновився, хвороба зникла.
Важливо, що Володимир Володимирович допомагає пацієнтам не лише позбутися хвороби, а й навчає, як зберегти гарне самопочуття надовго: дає поради щодо здорового харчування, як самому проводити щоранку масаж внутрішніх органів, щоб усунути застійні явища в них; дає легкі й ефективні вправи «гімнастики» в ліжку, що допоможуть почуватися бадьорим увесь день тощо.
Адже хвороба людині дається для того, щоб вона щось змінила в собі, у своїх звичках, світосприйнятті. Варто лише по-справжньому захотіти бути здоровим. І Всесвіт, і лікар Гуртовий завжди готові допомогти.

Поради здоров’я від лікаря гуртового

- Людина прийшла в цей світ, щоб зробити його кращим і добрішим. Потрібно вчитися помічати в людях, ситуаціях, обставинах передусім хороше, бути доброзичливим, великодушним і милосердним. Така поведінка допомагає відновити здоров’я, поліпшити життя в цілому.
- Людина повинна, попри кількість прожитих років, завжди залишатися молодою у своїй свідомості, мріях, діях. Коли вона думає й поводиться, як стара, в організмі прискорюються процеси старіння.
- Поліпшити самопочуття в разі метеозалежності допомагають трав’яні чаї з лимоном. Лимонна кислота сприяє залуженню та розрідженню крові, внаслідок чого поліпшується кровообіг, центральна нервова й серцево-судинна системи отримують більше кисню й поживних речовин.
- Проста вправа для шиї проти головного болю: спокійно кілька разів покивати головою вгору-вниз, мов кажучи «так-так», а потім з боку на бік «ні-ні». Ці легкі рухи допомагають відновити кровообіг у корі головного мозку, зняти спазми. Їх можна робити сидячи, стоячи чи лежачи в ліжку.
- Для відновлення чоловічого здоров’я слід використовувати великий тенісний м’ячик: підкласти під сідниці й кататися на ньому протягом 15-20 хвилин. Це сприяє відновленню кровообігу в органах малого таза, внаслідок чого минать запальні процеси в простаті, зменшується чи й зовсім зникає аденома, нормалізується сечовипускання, поліпшується процес вироблення сперматозоїдів.
- Зміцнити імунітет, наситити організм вітамінами та мікроелементами допоможе сокотерапія. Особливо під час літньо-осіннього сезону, багатого на різноманітні ягоди, фрукти, овочі. Однак не треба перевищувати дози. Для оздоровлення достатньо вживати 2-3 ст. л. соку тричі на день за 30 хв до їди.
- Для підтримки серцево-судинної системи заваріть у термосі цвіт чи плоди глоду й додавайте по 1 ст. л. цей відвар у чай (чорний чи зелений), який ви п’єте протягом дня.
- Якщо під час «огіркового сезону» з’їсти 16 кг огірків, відбудеться ефективне очищення сечовидільної системи: нирок, сечового міхура, вивідних шляхів. Для цього потрібно з’їдати щодня по 2-3 огірки, але окремо від іншої їжі та без солі.
Корисно зранку відразу після пробудження протирати очі власною слиною, яка має антибактеріальні властивості й профілактує виникнення запальних процесів. А ще для збереження гостроти зору, профілактики розвитку глаукоми та катаракти потрібно щодня знаходити кілька хвилин, щоб зробити вправи для очей: поводити ними вгору-вниз, збоку-вбік, по діагоналі, по колу.

Мирослава ЩЕРБА.