БУТЕРБРОД ІЗ ЦИКОРІЄМ ДЛЯ ТИХ, ХТО НЕ МАЄ ЖОВЧНОГО МІХУРА

Поділитися:
БУТЕРБРОД ІЗ ЦИКОРІЄМ ДЛЯ ТИХ, ХТО НЕ МАЄ ЖОВЧНОГО МІХУРА

Мені влітку видалили жовчний міхур. Прохання до цілительки Олени Світко дати рекомендації щодо оздоровлення та харчування.
З повагою Мар’яна.
м. Ковель.

Лист коментує натуропат, народна цілителька Олена СВІТКО.

Людям, яким видалено жовчний міхур, обов’язково потрібно пити відвар коренів цикорію. Для цього 1 ст. л. подрібненого кореня залити склянкою окропу, настояти 10-15 хв і пити як чай, можна з додаванням молока. Він знімає біль, поліпшує роботу печінки, на яку випадає подвійне навантаження, є чудовим імуномодулятором, помічено навіть його онкопротекторну дію.
Крім того, незамінним засобом є суміш соку чорної редьки, маслинової олії й соку лимона (по 1 ст. л.). Змішати й по 50 мл випити на ніч, лягти на грілку. Печінка може спочатку реагувати на цей засіб болем, неприємними відчуттями, тому варто цю процедуру робити під наглядом фахівця.
Суміш соків і відвар цикорію п’ють три тижні. Потім зробити перерву на два тижні.
Обов’язково треба їсти сало з хроном, це сприяє відтоку жовчі.
Людям, у яких немає жовчного міхура, а також за панкреатитів потрібно постійно підтримувати підшлункову залозу. Для цього на базарі купити жовчний курячий міхур, ковтати з теплою водою. Це роблять вранці й увечері протягом двох тижнів.
Щодо харчування, то воно має бути багате овочами, стравами з них, зокрема корисно їсти борщ. Крім того, корисно намастити вершковим масло шматочок чорного хліба й посипати його порошком з кореня цикорію. Натомість обмежити здобу, різні борошняні, крохмалисті вироби.