ЧОМУ ОНКОЛОГИ Й НАТУРОПАТИ ПОВИННІ ОБ'ЄДНАТИСЯ

Поділитися:
ЧОМУ ОНКОЛОГИ Й НАТУРОПАТИ ПОВИННІ ОБ'ЄДНАТИСЯ

або ЩОБ ПОЗБУТИСЯ РАКУ, ПОТРІБНО ПРИБРАТИ «РАКОВИЙ ФОН»

Нещодавно на сторінках нашої газети було опубліковано матеріал під назвою «Профілактика раку можлива?» про нову теорію виникнення цього захворювання натуропата Володимира ПІЩАНСЬКОГО. А також про можливості ефективної боротьби з ним.

Коротко нагадаємо її суть. В організмі людини під впливом шкідливих чинників відбувається процес ушкодження клітин. Одні клітини втрачають ядро, а інші — цитоплазму й мітохондрію. Щоб вижити, ушкоджені клітини намагаються з'єднатися. Але якщо вони належать різним органам (наприклад, ядро ​​втрачає клітина печінки, а цитоплазму й мітохондрію — клітина нирок), то разом не можуть утворити повноцінну клітину. Виходить клітина-монстр, яка починає дуже швидко ділитися, щоб зберегти себе, адже вона є неприродною. Якщо імунна система працює справно, вона знищує онкоклітини. А якщо ослаблена — не може цього зробити. Й онкоклітина поступово переростає в пухлину.

Щоб не допустити цього чи призупинити злоякісні процеси в організмі, потрібно, по-перше, зменшити вплив ракового фону, по-друге — допомогти організму знищувати онкоклітини на етапі їх утворення. Це можна зробити за допомогою лікарських рослин, здорового харчування, вітамінно-мінеральних комплексів, системи очищення організму та інших оздоровчих заходів. Про них Володимир Кирилович розповідає у своїх книгах. За численними проханнями наших читачів, і з дозволу автора, ми друкуємо витримки його робіт, адаптовані для публікації в газеті.
 

ТЕОРІЯ РУДОЛЬФА ВІРХОВА

Учені всього світу не балують своїх колег-медиків і тим більше простих читачів теоріями походження раку. Сьогодні не існує єдиної думки щодо виникнення цієї хвороби.
Моя теорія покликана донести читачеві моє бачення зародження, розвитку та лікування раку. Я хочу, щоб вона була зрозумілою кожному читачеві без спеціальної медичної освіти, а рекомендації, які на ній базуються, — простими у застосуванні і результативними.

... Першу спробу пояснити, що таке ракове захворювання, зробив прусський патологоанатом Рудольф Вірхов. І з тих пір офіційна онкологія неухильно дотримується основних положень, висловлених Р. Вірховим 152 роки тому, а саме:
1. Рак — це локальне захворювання.
2. Хвороба сама заявляє про себе, проявляючись у вигляді пухлини.
3. Пухлина складається з видозмінених клітин.
4. Розмноження цих клітин діленням відбувається автономно, і зупинити його неможливо.
5. Ці клітини самостійно обмежують свій ріст.

СУЧАСНІСТЬ ПОТРЕБУЄ НОВИХ ПІДХОДІВ

Вивчивши по пунктах теорію Вірхова, дійшов свого бачення походження раку, тому що ствердження вченого давно застаріли.
Для початку розгляньмо перші два пункти теорії Вірхова.
Згідно з її першим і другим пунктами, рак — це локальне захворювання. Виходячи з цього, можна допустити, що, прибравши пухлину, ми ліквідували саму хворобу. З цією метою сучасна офіційна медицина застосовує хірургічне втручання, радіо-, хіміо- та гормонотерапію.

У результаті проведеного в онкодиспансері лікування за вченням Вірхова хворому кажуть: «Ми прибрали пухлину, вбили хімією і променями метастази та окремі онкоклітини».
Але... вже через 5—7 місяців — рецидив захворювання. Відразу ж виникає запитання: «Чому?»

Пропоную своє уявлення про ракове захворювання. Я вважаю, що:
1. Рак — захворювання всього організму.
2. Людина сама створює у своєму організмі раковий фон, сприятливий для зародження ракових клітин.
3. Пухлина не є причиною раку, вона — наслідок захворювання всього організму.
4. Руйнування пухлини будь-якими методами (хіміо-, променева терапія) — це тільки початок лікування.
5. Знищення ракового фону — це тривале лікування всього організму.
6. Рак не може з'явитися і розвинутися в організмі зі здоровою імунною системою.

Коротко охарактеризую тільки два пункти моєї теорії.
1. Рак — це захворювання всього організму. І він шукає найслабший на даний момент орган та утворює на ньому пухлину. А оперативне видалення пухлини разом із органом не виліковує, а тільки робить тимчасовий перепочинок у процесі хвороби людини. Бо раковий фон, утворюючи постійно, пожиттєво, щодня ракові клітини, локалізує рецидивну пухлину вже на іншому, найслабшому на даний момент органі або навіть на культі органа первинної локалізації пухлини.
Знову повторна операція, хімія, променева терапія.

2. Людина сама створює у своєму організмі раковий фон, сприятливий для зародження ракових клітин.
Несвідомо і не по своїй волі створює вона раковий фон. Тут позначається згубний вплив навколишнього середовища: забруднене повітря, хлорована вода, продукти з нітратами, барвниками, ароматизаторами, консервантами, наповнювачами. Бактерії, віруси, хламідії, трихомонади, стреси, радіація.
Усе це разом та окремо впливає на кожну людину Землі і створює в її організмі середовище, здатне перероджуватися, мутувати нормальні клітини в онкоклітини.

ЩО ТАКЕ «РАКОВИЙ ФОН»

Отже, рак — це прояв тривалого негативного впливу ракового фону на організм у цілому, а перша пухлина — це лише видима ознака того, що запущено механізм ракового процесу, тобто клонування ракового ембріону. І якщо утворення, котре не має поки метастаз, видалити хірургічним шляхом, то присутність в організмі ракового фону сприятиме виникненню пухлини вже на новій ділянці або на місці видаленої пухлини.
Наведу кілька основних характеристик ракового фону:
1. Раковий фон — це стан організму, що формується в результаті комплексного впливу на імунну систему зовнішніх чинників (стресів, харчування, екології, найпростіших, вірусів, бактерій і т.д.).
2. Раковий фон, створений самим хворим, слід розглядати як постійний чинник, присутній в організмі з моменту зародження фону і до самої смерті онкохворого.
3. Раковий фон сприяє утворенню ракових клітин, пухлин і не зникає з організму після видалення самої пухлини, проведення хіміо- та променевої терапії.

4. Раковий фон послаблює імунну систему людини. Розбалансування імунітету проявляється у вигляді розвитку пухлини найуразливішого органа.
5. Позбавлення від наявності в організмі ракового фону вимагає від хворого великих зусиль, твердої волі, старанності і досить тривалого лікування — скільки раковий фон розвивався в організмі, стільки і знадобиться для його викорінення.
6. Із метою недопущення рецидиву зародження ракового фону вилікуваним онкохворим потрібно все життя лікуватися з метою профілактики. Це потрібно робити під керівництвом лікаря-онкоконсультанта.

Ракову пухлину слід усувати методами офіційної медицини, а доліковуватися хворому, знищуючи раковий фон, треба методами натуропатичної медицини щодня, постійно до кінця життя, почавши другого дня після закінчення лікування в онкодиспансері.
 

ОНКОЛОГАМ МАЮТЬ ДОПОМАГАТИ НАТУРОПАТИ

Вважаю, що розроблена мною система усунення в організмі ракового фону, профілактики злоякісних пухлин, рецидивів онкозахворювання допоможе багатьом уникнути цього діагнозу або захиститися від повторної загрози виникнення раку.
Вона передбачає прийом лікарських рослин, які містять алкалоїди (отрути), БАДів, препаратів, трав. Ця система випробувана багатьма онкохворими з четвертою (задавненою) стадією захворювання і дає приголомшливі результати.

Треба відзначити, що згідно з діагнозом кожній людині потрібно підбирати індивідуальну схему прийому лікарських рослин, БАДів, вітамінних комплексів.
Як показує наш досвід, така пожиттєва терапія раку дає прекрасні результати, і моя «рожева мрія» — організувати в кожному онкодиспансері кабінети ракової терапії, де онкохворий зможе отримати консультацію щодо подальшого свого лікування під керівництвом онкотерапевта або онкоконсультанта.

(Продовження)