ДІЄТА ТРИВАЛІСТЮ 90 ДНІВ

Поділитися:
ДІЄТА ТРИВАЛІСТЮ 90 ДНІВ

Вона допомагає не тільки схуднути, а й відкоригувати та нормалізувати обмін речовин.

Цю дієту розробили в США спортивні лікарі. Дотримуючись її, можна за три місяці позбутися 15—20 кг. В основі дієти — чотириденні періоди, під час яких можна їсти тільки певну їжу в повній відповідності з теорією роздільного харчування. Важливо дотримуватися послідовності, не змінювати порядок днів, інакше не відновити обміну речовин. Не вдасться відновити його і в разі передчасного припинення перебування на дієті.

По закінченні 90 днів дієти можна знову повернутися до звичного меню й до улюблених страв. Бажано хоча б ще 90 днів їсти вранці фрукти. Головне, що повернення кілограмів, від яких позбулися, більше не загрожує. Якщо за наступні після суворої дієти 90 днів скинули додатково 3 кг, то дієта спрацювала на всі сто відсотків.
Увага! За діабету ця дієта — протипоказана!
 

Сніданок: 90 днів поспіль, а краще всі 180 днів: кілька яблук, груш або жменька родзинок.

1-й день — протеїновий (на білковій їжі)
Обід: 3 шматки вареного чи смаженого м’яса — 200 г (чи з’їсти 3 варених-смажених яєць чи сиру). Не змішувати м’ясо та яйця: або те, або інше. Один шматок хліба й салати — в необмеженій кількості, але без олії.
Після обіду можна випити 200 мл самого бульйону, без локшини. Молоко й сир — тільки в цей день.
Вечеря: таке само меню, але зменшити на вечерю порівняно з обідом кількість їжі (стосується всіх днів чотириденки).

2-й день — крохмальний
Обід: варені овочі — квасоля, горох, картопля та ін., приправлені сіллю, кетчупом. Один шматок хліба, салати — в необмеженій кількості.
Вечеря: таке само меню.

3-й день — вуглеводний
Обід: макарони із твердих сортів пшениці, кетчуп, соуси — за смаком.
Вечеря: запарена гречка, перловка, рис та ін. крупи. На закуску — шматочок чорного шоколаду.
4-й день — фруктовий
На сніданок, обід і вечерю — фрукти в будь-яких кількостях.

Потрібні пояснення
• 1 день на місяць (тричі за 90 днів) слід провести без їжі. Пити тільки воду. День голодування — після фруктового й перед протеїновим днем.
• На чай і каву протягом усіх 90 днів немає обмежень, у тому числі й кількісних. За умови, що ці напої питимете без цукру та молока.
• Фрукти на сніданок, звісно, — незвично, але сахароза й фруктоза, які в них містяться, потрібні організму для зміцнення нервової системи.

• Другий дієтний тиждень — найкритичніший. Узагалі, в перші 2 тижні здаватиметься, що дієта не спрацьовує. Лише на 3-му тижні почнеться інтенсивне схуднення.
• Ще і ще раз: лише після 90 днів дієти організм зможе остаточно перелаштуватися. Цей термін жодному скороченню не підлягає.

Володимир БЕРСЕНЄВ,

лікар-нейрохірург,
заслужений лікар України.