ДІТИ - ЦЕ СХОДИНКИ ДО САМОВДОСКОНАЛЕННЯ

Поділитися:
ДІТИ - ЦЕ СХОДИНКИ ДО САМОВДОСКОНАЛЕННЯ

або Чому треба народжувати багато дітей

Наші прабатьки з давніх-давен усвідомлювали, що рід і сім’я є своєрідними сходинками до впорядкування світобудови і самовдосконалення в цьому світі. І тому народження дітей було першоосновою новоствореної сім’ї. На жаль, це мало відповідає поглядам сучасної молоді. Більшість молодих пар вважають за потрібне спочатку пожити для себе, а вже потім думати про дітей. Так пролітають роки й упускається найбільш сприятливий вік для того, щоб завести дітей. До того ж з часом набуваються різноманітні хвороби, і тоді, навіть за великого бажання, багато сімейних пар не можуть зачати й народити здорове маля.

ЩО БІЛЬША РОДИНИ, ТО МІЦНІША СІМ’Я

За часів наших пращурів кожен чоловік повинен був народити дев’ятьох повноцінних дітей: двох - по батьківській лінії, двох - по материнській, двох - за рахунок боргу батька своєї дружини, двох - в рахунок матері дружини, і одного, первонародженого, - на честь своїх родових Богів або, останнього, - на честь інших світлих Богів. Вважалося, що більша родина, то міцніша сім’я. Тому під час вінчання молодим бажали стільки синочків - скільки місяців у році (а їх було дев’ять по сорок днів у кожному) і стільки донечок - скільки Нових Місяців у році (за місячним календарем – 12). У наших прабатьків народжувалося багато дітей – це вважалося моральною заслугою і допомагало душам предків, що покинули цей світ, отримували велику енергетичну підтримку від молитов своїх дітей та онуків. Крім того, це давало їм змогу повернутись у свій рід для подальшого еволюційного розвитку. Адже, за стародавнім віруванням, предок, помираючи, йде у потойбічний світ за «новим тілом», а згодом повертається у свій рід до життя через лоно жінки. До того ж борги прабатьків можуть бути віддані тільки через народжених дітей, але які були зачаті не з похоті, а в любові. Наші прабатьки знали, що благочестиві діти - основне джерело духовного розвитку й життя людського суспільства, і народження добропорядного потомка залежить від незайманості й вірності жінки. Саме мати через виконання своїх природних обов’язків – народження і виховання дітей в чистих помислах і дійствах, може повести їх до Творця.

ЖІНКА ОЧИЩУЄТЬСЯ ЧЕРЕЗ ПОЛОГИ

Однією з найважливіших чеснот у житті наших предків була цнотливість - дотримання чистоти до шлюбу як жінки, так і чоловіка, оберігання себе від випадкових зв'язків та подружня вірність. Наші пращури інтуїтивно розуміли на скільки важливо, особливо для жінки, дотримання цнотливості. Адже, як уже досліджено сучасною наукою, під час статевої близькості - викиду сімені чоловіка в лоно жінки - з потоком енергії жінці передаються й морально-етичні якості та програми будови чоловіка (його енергетичний код, відбиток викривлених негативних програм розвитку роду та хвороб, якщо вони в нього є). Тож, якщо жінка має статеві зносини з багатьма чоловіками, їхні програми й енергокоди, потрапляючи в дітородні клітини жінки, накладаються одні на одні й посилюються через резонанс. Цей інформаційний «бруд» зберігається в польових структурах дітородних клітин жінки до тих пір, доки вона не народить дитину або в неї не станеться викидень (але не аборт). Тоді цей негатив переходить в енергоінформаційний простір дитини, одночасно з хворобами, які були передані жінці на польовому рівні від сексуального партнера (проте в разі штучного переривання вагітності ця інформація не скидається на плід). Таким чином жінка очищується, а її організм оновлюється. Ось чому в народі кажуть: «Жінка рятується через пологи». Але з цього часу буде набувати хвороб дитина, яка у такий спосіб позбувається від материнського негативу. Тож дівчата «легкої поведінки», яких сьогодні не так вже й мало, часто дарують своїм законним чоловікам приховані плоди дошлюбних статевих зв'язків - наркоманів, токсикоманів або просто психічно хворих дітей. Такі діти можуть відчувати ворожість до фізичного батька і навіть матері, страждаючи від енергетичної невідповідності. Душі ж абортованих дітей не мають змоги покинути земний план буття і стають митарями. Вони можуть підселятися в енергоінформаційне поле до кровних родичів, у цьому разі слід проводити спеціальні обряди й допомогти митарям перейти на вищий план буття, покинувши земний. Бо якщо цього не зробити, то в «підселених» людей можуть виникати певні патологічні стани. Жінки, які зробили аборт, мають шанс, пройшовши разом із чоловіками певний обряд, зменшити ризик виникнення хворобливих станів і «викривлення» долі.

ДІТИ ВІД ЦНОТЛИВИХ БАТЬКІВ – ЦЕ БЛАГОСЛОВЕННЯ БОЖЕ

Раніше незайманість оберігалась і цінувалася як велике духовне надбання - скарб роду. Здорові спосіб життя і думки, цнотливість і готовність до зустрічі з єдиною/єдиним, життя за моральними канонами - очищають душі, дають зв'язок з родом, зміцнюють дух. Зараз в Україні кожна 5 сім’я бездітна або не хоче мати дітей. Але й у тих, у кого є діти, вони в 90% випадків народжуються уже хворими. Річ у тім, що молоді люди, створюючи сім’ю, не володіють знаннями про зачаття. У них є інформація про жіночі та чоловічі статеві органи, дітородні клітини, будову яких вивчають у школі. А ось про те, як підготувати себе до зачаття, щоб народити здорове потомство, знань немає. Діти, які народжуються від цнотливих батьків, - це благословення Боже, вони на радість у житті, на допомогу й розраду в старості. Наші прабатьки знали, що зачаття дитини як особистості починається задовго до фізичного поєднання. Крім того, вони проходили спеціальний обряд перед зачаттям, під час якого позбувалися від негативних програм розвитку на тілесному, психічному й духовному рівнях. Їхня свідомість очищувалась, і майбутні батьки мали можливість запросити для втілення душі з позитивною кармою. Формування такого здорового в енергетичному та інформаційному сенсі роду давало можливість нащадкам отримувати в спадок позитивну енергію і програми для еволюційного розвитку та захисту.

ЩОБ НАРОДИВСЯ ХЛОПЧИК – БЕРЕЖІТЬ ЧОЛОВІКІВ

Головним чинником визначення статі дитини є хромосоми. У жінки дві ікс-хромосоми (ХХ), у чоловіка ікс- та ігрек-хромосома (ХУ). Ігрек-хромосома несе інформацію чоловічої статі і є найменш захищеною від зовнішніх впливів. Будь-які негаразди, які стаються з носієм ігрек-хромосоми, можуть вплинути на стать дитини. Наприклад, отримав чоловік важке ушкодження під час бійки, потрапив у ДТП або невдало впав – чекай народження дівчинки, бо всі перелічені вище випадки ослабили ігрек-хромосому енергетично. До того ж ігрек-хромосома надто страждає від алкоголю, наркотиків, радіації, різноманітних токсикантів, навіть антибіотики можуть заподіяти їй шкоду. Сучасні дослідження виявили, що під час перельоту літаком протягом 2-3 годин гине 50% ігрек-хромосом дітородної чоловічої клітини, внаслідок можливість народження хлопчика падає у півтора разу. Якщо переліт триватиме 6 годин - загине 70% ігрек-хромосом, якщо більше – 90%. Отже, у разі бажання мати хлопчиків – потрібно насамперед зважати на все вищесказане. У давнину чоловік, який хотів, щоб у нього народився хлопчик, йшов у ліс і жив там усамітнено не менше 3-х місяців. Таким чином через віднаходження внутрішнього спокою і гармонії в собі, він очищував свою енергетику, й ігрек-хромосоми набували первозданної сили. Сьогодні вже науково підтверджено, що дітородні клітини чоловіка оновлюються повністю і мають найвищий енергетичний заряд.

ПОЗИТИВНЕ МИСЛЕННЯ ФОРМУЄ ЗДОРОВУ ДИТИНУ

Проте для зачаття і здорового розвитку ембріона недостатньо хромосомної інформації, бо вона містить у собі лише дані про будову білків, амінокислот, клітин, органів, колір очей, шкіри і т.п. Головна ж інформація, що несе в собі «ідеологію будівництва» нового організму, приходить ззовні у вигляді випромінювань хвильових командних сигналів, так званих «хвильових генів». У 90-х роках минулого століття академік П.П. Гаряєв науково довів, що «хвильові гени» впливають на ДНК і формують її діяльність. Ці хвилі можуть бути не тільки електромагнітними, а й звуковими. Петро Гаряєв і його співробітники виявили, що емоції у вигляді «хвильових генів» змінюють структуру води, а відомо, що людський організм на 80% складається з води. Під дією слів, сказаних на високочутливому позитивному рівні, молекули води вибудовують складні красиві мозаїчні з’єднання у вигляді сніжинок. Проте, якщо «наслати» на воду негативні слова та емоції, наприклад прокляття, молекули води утворюють спотворені мозаїчні структури. Про це говорили ще у своїх працях Емпедокл, Аристотель та Гіппократ. Пліній, наприклад, стверджував, що мислеобрази відіграють основну роль у зачатті здорової дитини… А в стародавньому індійському медичному трактаті зазначено: «Жінка дає життя дитині, яка буде схожа на того, про кого вона думає під час зачаття». Тож нашому генетичному апарату зовсім небайдуже, про що ми думаємо, говоримо, які книги читаємо. Усе відбивається на «хвильовому геномі», тобто хвильовій генетичній програмі, яка змінює в той чи той бік спадковість і програму кожної клітини.

ЛАЙЛИВІ СЛОВА І ПРОКЛЯТТЯ – ЦЕ «ВІРУСИ», ЯКІ «КАЛІЧАТЬ» РІД

Слова можуть зумовити захворювання, а можуть вилікувати людину. Наприклад, прокляття – це штучно створений «хвильовий ген», який працює на рівні енергетичного тонкого тіла, на рівні тої самої інформації, яка приходить ззовні. Такий «ген», потрапляючи в організм, може діяти, як вірус у комп’ютері - руйнує хвильові програми, а отже, порушує нормальний розвиток організму. І коли чоловік та жінка кидають один в одного лайливі слова та прокляття, вони навіть не підозрюють, що створюють «хвильові гени» та негативні структури, дії яких обов’язкового матеріалізуються: в одних – миттєво, в інших – з часом, через день, місяць, рік… виникнуть хвороби або знівечаться долі. Але ніхто й не здогадається, що механізм цих негараздів було запущено під час звичайної сварки. А якщо сварки передують зачаттю або під час його чи розвитку ембріона – чекай біди з дитиною. І вже жодні медичні послуги не зможуть запобігти матеріалізації негативних програм. Крім того, слід знати, що лайливі слова та прокляття діють не тільки на того, кому посилаються, а й на того, хто їх просто чує або вимовляє. Тому, якщо в сім’ї один одному посилаються негативні програми, вони впливають на ввесь рід – батьків, дітей, прадітей. Дитина, яка «взяла» від батьків такі програми, починає бешкетувати, лихословити. Тим самим, вона руйнує себе і своє середовище - як соціальне, так і психологічне. І котиться ця «снігова куля» з покоління в покоління. Тож для того, щоб народилась і сформувалась духовно здорова дитина, батькам потрібно постійно перебувати в стані вселенської любові й мудрості. Більшість молодих батьків сьогодні живуть з дитиною без духовного зв’язку, без благословення роду на зачаття. Ось і маємо майже все нездорове потомство. Щоб рухатись далі в еволюційному розвитку, людям потрібно повертати знання про світобудову, зачаття дитини, виховання та інші аспекти здорового життя.

Щоб зачати і народити здорову дитину - Цнотливість до шлюбу убезпечить від проблем і дасть змогу народити здорових дітей. - Дотримуйтеся здорового способу життя, позитивного мислення і моральних принципів. - Зачинайте дітей лише в любові. - Уникайте сварок: лайливі слова та прокляття відбиваються на всьому роду, зокрема й на майбутніх дітях. - Жінкам, які не можуть завагітніти через хвороби дітородних органів, особливо яєчників, потрібно пройти певний курс лікування квітами півонії (рос. пион) звичайної: 1 висушену квітку залити 0,5 окропу, настоювати до охолодження, накривши кришкою. Процідити і випити протягом дня. Курс – 21 день (перерва 10 днів, якщо потрібно, курс можна повторити). У результаті лікування минають усі запальні процеси, зникають кісти. - Чоловікам, щоб налагодити роботу передміхурової залози, зменшити її до норми, посилити сперматогенез, потрібно 200 г сухої кори осини та 100 г кореня калгану залити 1 л 65% горілки або спиртом, настояти 3 тижні в темному місці, постійно збовтуючи. Приймати по 2 ч. л. ложки тричі на день за 15 хв до їди. Пройти 3 курси по 1 місяцю з 2-3 денною перервою.

Віктор БАБІЙ, лікар, майстер звукорезонансної терапії.