ДОПОМОГА АНГЕЛІВ У НАШОМУ ЖИТТІ

Поділитися:
ДОПОМОГА АНГЕЛІВ У НАШОМУ ЖИТТІ

Практично в усіх світових релігіях присутня постать Ангела-Охоронця, який застерігає людину від небезпеки, вказує їй правильний шлях, оберігає її. Дивовижні порятунки дітей, що випали з вікна багатоповерхівок; люди, що дивом уціліли в автокатастрофах, і багато інших випадків, які неможливо пояснити нічим іншим, як тільки промислом Божим і захистом Вищих Сил, що зберегли людям життя там, де це, здавалося, неможливо.
Хто вони – Ангели-Охоронці, звідки приходять і як проявляють себе в нашому житті? Про це розповість цілитель, практичний психолог, викладач Інституту інеології Кримської асоціації біоенергообміну в природі Олена БОДЕЛАН.

Загадковий тонкий світ

У давнину говорили, що фізичним світом керує тонкий світ. Проте, на жаль, людина, хоча й відчуває присутність «тонких» вібрацій, рідко замислюється над своїми відчуттями та тією роллю, яку вони відіграють у її житті. А ця роль, насправді, дуже важлива.
Нашими помічниками із тонкого світу насамперед є Ангели - сутності, яких визнають усі світові релігії. Вони духовні та безтілесні, хоча іноді можуть набувати тимчасової видимої форми. Для Ангелів не існує просторових і часових умовностей, проте все ж вони не всюдисущі й, маючи чистоту та святість, можуть піддаватися спокусам. Народжені свобідними, вони вільні утвердитися в добрі - як світлі Ангели, чи «впасти» - як злі духи.
Щоб дізнатися, який Ангел поруч із вами - світла чи темряви, - прислухайтеся до себе: про що ви думаєте, що відчуваєте в даний момент. Якщо в думках і в серці любов, спокій і радість - поруч із вами Ангел світла, коли ж смуток, роздратування, розчарування, образа - Ангел темряви. Тож робіть висновки: ми самі вирішуємо, кому бути поряд із нами. Тому, коли вам потрібно терміново прийняти рішення, а позитивних емоцій немає, не поспішайте, інакше можна помилитися. 

Подяка за все – перший крок до очищення

Ангел-Охоронець є для нас вірним другом і незримим тихим співрозмовником. Якщо він бачить, що ми дбаємо про душу свою, то радіє. Якщо ж спостерігає, як ми губимо її, - журиться. Люди часто втрачають контакт зі своїм Ангелом-Охоронцем. Це відбувається  через те, що вони своїми негативними думками, емоціями обкутують щільним сірим кільцем тіло, а це є перешкодою для зв’язку з ним. Аби завжди бути зі своїм Ангелом, відчувати його біля себе, слід постійно очищуватися духовно. Методик самоочищення дуже багато – можна вибрати ту, яка найбільше підходять (одна з них подається нижче).
Але перше, що потрібно зробити, то це виховати в собі почуття подяки, вдячності.  Богові - за те, що ми живемо на цій землі. Ангелам - за присутність і допомогу (якщо ми чогось не бачимо чи не відчуваємо, це не означає, що його не існує). Потрібно бути вдячним усім життєвим ситуаціям, які допомагають нам стати мудрішими: не існує таких понять, як «добре» чи «погано», існує «добре» та «життєвий досвід».
Слід дякувати людям, котрі є для нас найліпшими життєвими вчителями; батькам, роду - за те, що народилися. Нарешті, собі - за здатність жити, розвиватися й удосконалюватися. І взагалі всьому, що відбувається в нашому житті, - випадковостей не буває, є лише закономірності. Почуття вдячності за все, що відбувається, - це перший крок до очищення.
Щоденне звернення до Ангела-Охоронця з подякою, з будь-яким проханням, часте згадування його зміцнять ваш зв’язок із ним. Ангели здатні й самі нагадувати нам про себе. Слід бути тільки уважним і звертати увагу на такі речі, як пір’я, яке лежить у вас під ногами чи пролітає поблизу, зграйка птахів, яка несподівано злітає чи приземляється на ваших очах, – усе це нагадування про себе Ангелів-Охоронців.

Матеріальне благополуччя залежить від внутрішнього стану

Як відомо, подібне притягує подібне. Якщо розглянути цю аксіому у сфері матеріальних доходів, то можна зробити висновок, що все залежить від вашого внутрішнього стану. Якщо ви перебуватимете в стані гармонії, то легко зароблятимете гроші. Коли ж у стані дисгармонії - гроші будуть приходити до вас дуже важко.
Аби підказати, в якому стані ви перебуваєте, Ангели підкидають вам копієчки. І якщо вона лежить решкою ​​- це вказує на те, що у вас правильне мислення щодо матеріальних цінностей, тому гроші приходять легко. Коли ж копієчка лежить орлом – грошовий потік блокований вашим неправильним мисленням і внутрішньою дисгармонією. Тож вам варто  переглянути своє ставлення до матеріальних вартостей, аби відновити потік.
Наведу такий приклад із життя. Одна дівчина, яка знала про такі підказки від Ангелів, в магазині вподобала гарну сукню. Їй дуже захотілося її придбати, але та коштувала аж 700 грн, що для дівчини було не зовсім по кишені. Однак сукня їй так сподобалася, що вона стояла перед нею й не знала, що робити: купувати чи ні. І раптом дівчина побачила на підлозі копієчку, яка лежала догори решкою. Це було як благословення на покупку. Таким чином Ангел-Охоронець підказував дівчині, що вона так гармонійно почуватиметься в цій сукні, що їй це принесе неабияку користь і ще більший прибуток.
Крім того, аби гроші зароблялися легко, - дуже важливо знайти своє призначення. Для цього потрібно звернутися до свого Ангела з проханням, аби він указав вам його, але в зрозумілій для вас формі.

Підказки від ангелів

Насправді, підказки від Ангелів «розсипані»  скрізь. Наприклад, коли ви їдете в транспорті чи перебуваєте поруч з якоюсь гомінливою компанією, прислухайтеся, про що говорять ці люди. Якщо про щось негативне - погане життя, продажних політиків, хвороби, - то запитайте свого Ангела: навіщо вам ця інформація, що у вас притягнуло цих людей та їхні розмови? Відповідь обов’язково прийде, й досить швидко.
Якщо вам потрібно прийняти якесь рішення й при цьому ви вагаєтеся – обов’язково помоліться своєму Ангелу-Охоронцю й попросіть про допомогу.
Іноді буває, що ви хочете змінити місце роботи, а вам надходить дві пропозиції. Що ж робити? Попросіть свого Ангела-Охоронця, наприклад, таким чином: «Мій Ангеле-Охоронцю, завтрашнім днем ​​підкажи мені, будь ласка, яке місце роботи мені вибрати. Перша половина дня нехай укаже мені відповідь на першу пропозицію, друга - на іншу». Або, наприклад, ви хочете придбати житло й у вас два варіанти: одне житло дешевше, але далеко від роботи, інше - дорожче, проте ближче. І ви думаєте: що ж робити, яке рішення прийняти? У цьому разі говоріть таким чином: «Мій Ангеле-Охоронцю, завтрашнім днем ​​підкажи мені розв’язання цього питання. Перша половина дня нехай підкаже щодо першого житла, друга – щодо іншого».
Підказки можуть бути різними. Наприклад, ви виходите вранці з під’їзду, а на вас починає гавкати собака, чи ви чуєте сварку сусідів, чи перед вами зачиняють двері магазину на обід, чи ще якісь перешкоди, що виникають протягом дня, – все це вказує на негативну відповідь чи результат. Якщо ж ви не в змозі зрозуміти підказки, треба знову звернутися до Ангела-Охоронця з проханням, аби він дав підказку, зрозумілу для вас.

Звернення до архангелів за різних потреб

Одним із вищих Ангелів є Архистратиг Архангел Михаїл - головний захисник віри й борець проти диявола й усякого беззаконня серед людей. На іконах він зображений із вогняним мечем чи списом у руці. Якщо вам потрібен захист чи ви потерпаєте від несправедливості, зверніться до нього з такою молитвою: «Святий Архангеле Божий Михаїле! Відгороди від мене блискавичним мечем твоїм дух лукавий, заздрісний, який спокушає мене, нині й повсякчас і на віки віків. Амінь».
Архангел Гавриїл є служителем всемогутності Божої, благовісником великих таємниць Божих. Зображується він на іконах із райською гілкою в руці, яку він приніс Богоматері, іноді з ліхтарем - у правій руці, усередині якого горить свічка, а в лівій - дзеркало з яшми. Зображення дзеркала говорить про те, що Гавриїл є вісником доль Божих про спасіння роду людського; зображення свічки вказує на те, що долі Божі бувають утаємничені до часу виконання їх і осягаються тільки тими, котрі неухильно дивляться в дзеркало Слова Божого і своєї совісті.
Якщо хочете наповнити серце радістю, зрозуміти себе, знайти правильний життєвий шлях звертайтеся до Архангела Гавриїла.
Архангел Рафаїл - лікар недуг людських. Зображується з посудиною з лікувальним засобом у лівій руці, пір’їною для змащування ран – у правій. Рафаїл також є покровителем лікарів. Звертатися до Архангела потрібно з проханнями про очищення й зцілення душі та тіла свого.
Архангел Уриїл – це Світло Боже. За переказами, він є охоронцем вселенських таємниць. Ім’я Архангела Уриїла написане на багатьох середньовічних амулетах, котрі, як вважається, оберігають священиків, мирян та їхні будинки від злих сил і хвороб. Як Ангел Світла, він просвіщає розум людей одкровенням істин. Як Ангел Божественного Вогню, - запалює серця любов’ю до Бога й розчиняє в них нечисту залежність земну. Зображується Архангел Уриїл з голим мечем у правій руці, який він тримає проти грудей, а в лівій руці в нього - вогненний пломінь. Коли людиною оволоділи пристрасті земні, слід молитися Уриїлу про просвітління розуму, серця й про зміцнення волі.
Архангел Салафиїл  - молитва до Бога. Зображується з опущеними донизу обличчям та очима, схрещеними на грудях руками і розчулено молячись. Звертаються до Салафиїла по допомогу, коли прагнуть навчитися молитися щиро, зосереджено, з вірою й отримувати духовне прозріння.
Архангел Ігудиїл - Святитель Божий, Хвала Божа. Зображується із золотим вінцем у правій руці - як нагорода від Бога за корисні й благочестиві труди святим людям, а в лівій руці він тримає батіг із трьох чорних мотузок - як покарання грішникам за лінощі до благочестивих справ. Архангел Ігудиїл допомагає позбутися лінощів до молитви, до роботи над своїми помилками й узагалі до будь-якого виду праці. Також він розвиває милосердя та сприяє благодійності.
Архангел Варахиїл - Благословення Боже. На іконах його зображують із трояндами, які він тримає біля своїх грудей. Троянди є благословенням і нагородою на веління Боже за молитви, труди й моральну поведінку. Через Архангела Варахиїла посилається Благословення Боже на будь-яку добру справу чи заняття.

Очищення від негативних енергій та впливів

Часто буває не просто впоратися зі своїми негативними емоціями та зовнішніми впливами, тому очищення нам дуже потрібне. Здавна відомо про цілющі властивості вогню. Можна годинами дивитися на нього й отримувати при цьому безліч позитивних відчуттів. Споглядання полум’я не тільки заспокоює та розслаблює, а й очищує.
У домашніх умовах очистити своє поле можна за допомогою свічки. Для цього слід купити воскові свічки невеликого розміру (15-20 см). Запалити свічку й промовити: «Ставлю свічку собі на очищення та зцілення. Як згорає ця свічка, так розчиняються всі мої роздратування, образи, розчарування, претензії, критика, заздрість, засудження...» Потім слід прочитати дві молитви на вибір.
Спостерігайте, як горить свічка. Якщо вона дуже коптить і має «нарости», запаліть опісля ще одну свічку. Свічки слід ставити спочатку 10 днів поспіль, потім раз на тиждень протягом місяця, а далі один раз на місяць.
Також позбутися негативних внутрішніх вібрацій та очистити думки допомагає музика, яку кожен може підібрати собі індивідуально, чи молитва «Отче наш», чи звуки «АОМ».

Техніки відновлення зв’язку з ангелом-охоронцем

Медитація «Спілкування з Ангелом» допоможе вам відновити зв’язок із Ангелом-Охоронцем.
Увімкніть приємну музику, заплющте очі. Уявіть, що ви на красивій зеленій галявині. Сядьте в позу лотоса в центрі поляни. Зверніть увагу всередину себе. Постарайтеся очиститись від ментального й астрального сміття, тобто непотрібних думок та емоцій. Потім налаштуйтеся на частоту вібрації лісу. Відчуйте себе. Зробіть глибокий вдих і видих.
Уявіть, що ви  встаєте й  ідете до лісу, там бачите стежку - ідіть нею через ліс з відчуттями легкості й комфорту. Стежка закінчується, й перед вами відкривається чудовий вигляд на широку річку, через яку перекинувся гарний міст. Потрібно перейти ним на інший берег.
На іншому боці річки до вас підлітають метелики, демонструючи свою красу й легкість. Дивлячись на них, ви згадуєте про свого Ангела-Охоронця. Позвіть його. І ось він з’являється, усміхається, обіймає вас, бере за руку й веде до альтанки, пропонуючи присісти. Розкажіть йому про свої проблеми й переживання, попросіть поради. Подякуйте за підтримку та допомогу, попросіть прощення за те, що часто забуваєте про нього.
Ангел дарує вам якийсь подарунок - якщо ви не розумієте його значення, запитаєте про це в Ангела. Ще раз подякуйте, попросіть у нього слів напуття й повертайтеся назад - через міст, ліс, на зелену галявину. Відчуйте радість, любов, упевненість, спокій, задоволення. Зберігайте якомога довше цей стан.