ЕПІЛЕПСІЮ ТА МІГРЕНЬ ДОПОМОЖУТЬ ВИЛІКУВАТИ МІДНА АНТЕНА Й ТРАВ'ЯНІ НАСТОЇ

Поділитися:
ЕПІЛЕПСІЮ ТА МІГРЕНЬ ДОПОМОЖУТЬ ВИЛІКУВАТИ МІДНА АНТЕНА Й ТРАВ'ЯНІ НАСТОЇ

Застій енергії провокує головний біль

Я за професією — невропатолог, голкотерапевт і тому дану проблему розглядатиму з позиції східної медицини й системи енергетичних меридіанів.
Напад головного болю виникає в разі застою енергії в ділянці зовнішньої скроневої артерії. Симпатичні нервові волокна, які обплітають немов сітка запалену скроневу артерію, збуджуються й посилають потужні імпульси головного болю. Зовнішнє застійне вогнище енергії спричиняє напади мігрені. Найчастіше мігрень виникає в разі застуди, невриту, різких і глибоких стресів та безсоння. Для уточнення діагнозу лікар запитує, чи виникає нудота й блювота за головного болю; чи є мерехтіння в очах, чи є звуження поля зору. Якщо на ці запитання ви відповідаєте ствердно, то це мігрень.

«Червоне» вогнище виплескується назовні

У разі епілепсії застійне вогнище виникає безпосередньо в головному мозку. Причина епілепсії — найчастіше важкі травми головного мозку чи внутрішньомозкові інфекції. Посттравматичне рубцювання є структурним порушенням електричної провідності мозкової тканини. Біоритміка нервових клітин порушується, збиваються гармонійні енергетичні хвилі збудження й гальмування. Замість красивої мозаїки нервових процесів виникає стійке застійне «червоне» вогнище перезбудження. Потужний заряд нервової енергії, який накопичився, виплескується назовні у вигляді епілептичного нападу.
 Таким чином, і мігрень (зовнішнє порушення), й епілепсія (внутрішнє порушення) — це захворювання, за яких організм сам не може вирівняти, гармонізувати електричні процеси головного мозку.

«Розрядка» небезпечної зони

Усі органи й тканини організму пронизані мережею енергетичних каналів — меридіанів. Вони не тільки постачають енергію, а й забезпечують інформаційну цілісність людини. Головна частина меридіана жовчного міхура займає всю скроневу ділянку у вигляді трьох півколових каналів з ​​обох сторін. У разі розрядки цієї зони мідними спіралями ми допоможемо організму звільнитися від застійної, хворої енергії. Тривалий і позитивний вплив, тобто «розрядка» застійного вогнища, призведе до формування стійкого, стабільного енергетичного балансу у хворій зоні.
Мідь сама по собі має болезаспокійливі та спазмолітичні властивості. Грубий мідний дріт довжиною приблизно 1 м посередині скручуємо в петлю, своєрідне випромінювальне кільце, яке розташовуватиметься прямо над тім’ячком. Дріт згинаємо у формі дуги, яка одягається на голову як обруч (навушники),  висота дуги — 10—12 см. Кінці дроту скручуємо в протилежно спрямовані спіралі діаметром 6 см.
Середина кожної спіралі має розташовуватися в центрі скроні в акупунктурній точці Тай-ян, на відстані 1—2 см від кінця брови. Під час натискання на точку відчуваємо пульсацію скроневої артерії. Цю точку використовують у разі мігрені й невриту трійчастого нерва. У цьому місці сходяться три лицьові кістки — лобова, скронева й вилична. Це найтонше місце в черепі, і, природно, тут найвища струмопровідність тканин голови. Над обома точками Тай-ян, на скронях, встановлюємо центри мідних спіралей. Вийшла така собі антена-обруч, яка охоплює всю голову й розряджатиме застійну електричну напругу головного мозку. За законом електромагнітної індукції, електричний струм головного мозку заряджає спіраль антени, а через кільце напруга випромінюється назовні.
Що грубший мідний дріт, то менший опір, а отже вищий розвантажувальний ефект.
Для кращої фіксації антени її слід закріпити пов’язкою чи бинтом зі щільного полотна, навити два-три оберти навколо голови. Якщо пов’язку зволожити сольовим розчином, то розвантажувальний ефект буде ще більшим.
 Антену слід одягати двічі-тричі на день на 20—30 хвилин, обов’язково перед сном.
 

Біоструми головного мозку — як музика

У мозку людини, яка сидить спокійно із заплющеними очима й ні про що не думає, відбувається близько 10 коливань за секунду.
Коли людина засинає, ритм коливань сповільнюється. За характером коливань можна дуже точно визначити момент початку й кінця сновидіння.
У разі захворювання мозку характер електричних коливань змінюється особливо різко. Так, патологічні коливання в разі епілепсії можуть бути достовірною ознакою захворювання.
Біоритми мозку людини:
1. Дельта (0,5—4 Гц) — відповідає наркозу чи комі.
2. Тета 1 (4—6 Гц) і тета 2 (6—8 Гц) — глибока медитація й трансовий стан.
3. Альфа-ритм (8—13 Гц) — виникає між сном і неспанням, коли очі людини заплющені й вона перебуває у внутрішній рівновазі чи легкому медитативному стані. При цьому людина бачить внутрішній глибокий синій колір. Цей колір виникає під час гармонійної роботи головного мозку.
Вважається, що під час творчого натхнення люди перебувають саме в альфа-стані. «Муза відвідала!»
Альфа-ритми мозку людини відповідають частоті резонансу Шумана. Це електромагнітні частоти нашої планети. Тобто творча людина працює з частотою, резонансною Землі.
4. Бета 1 (13—20 Гц), бета 2 (20—40 Гц).
5. Гамма-хвилі (включає частоту бета 2 ритму й вище, від 40 і вище).

Усвідомлене дихання — пранаяма  

Ніщо так не впливає на біохвилі мозку, як усвідомлене дихання, тому разом із застосуванням мідної антени пропонуємо використовувати давньоіндійський метод пранаяму — дихання не повітрям, а праною, білою енергією. Під час цієї вправи ми повинні досягти альфа-ритму, й головна антена тут — основний помічник. У разі тривалого перебування хворої людини в альфа-ритмі уражена ділянка мозку інформаційно-енергетично перебудовується й підлаштовується під здоровий ритм усього мозку.
Методика
Розміщуємося зручно в кріслі, звучить тиха мелодія, світло приглушене. Телефони, тварини не відволікають. Наділи на голову антену й зафіксували пов’язкою.
Повільний і глибокий вдих робимо носом, затримуємо повітря 4—7 секунд і робимо плавний, повільний, жаркий видих ротом. Видих має бути справді жарким, щоб у ньому «згорав» увесь негатив хвороби. Це «Дихання дракона». Вдих ми робимо через велике тім’ячко, через верхівку склепіння — «бачимо», як білий чистий прозорий потік тече з Небес і через тім’ячко потрапляє та очищає всю голову й мозок. Повільно заспокоюємося, налаштовуємося на внутрішнє Небо й бачимо, як відходить, розчиняється чорнота «чужого» в нас. Розчиняється негатив хвороби.
Спочатку можна побачити абсолютно темний, брудно-бордовий чи мутно-коричневий колір зі спалахами чи без — це колір неузгодженої, болісної роботи головного мозку. Неважливо, з якого внутрішнього кольору ви почали. Важливо, щоб наприкінці сеансу ви увійшли в колір індиго й перебували якомога довше у своєму чистому Небі.
Через якийсь час ви навчитеся швидко входити в своє синє Небо. Відтінки синього кольору в кожної людини можуть бути різними. Наприклад: колір морської хвилі, важливо, щоб зникли темні хмари.
Ця методика дає змогу налаштувати, гармонізувати роботу мозку як «цілісного» органа. Під час налаштування антеною мозку людина легко засинає і її сон стає глибоким і цілющим. Психічний відпочинок протягом усієї ночі відновлює й фізичне здоров’я. Можлива поява яскравих, позитивних снів, як у дитинстві. Очищення свідомості від негативу пробуджує та активує підсвідомість.
«Люди, будьте, як діти!» — каже нам Ісус.
Ця методика також добре допоможе людям із «розхитаними нервами», в разі різних невротичних станів, вегетосудинної дистонії.
Людям, які практикують духовний розвиток, для збільшення сили інтуїції та прозріння, антену слід одягнути  прямо, не поперек голови, а вздовж осі, центру лоба й центру потилиці. При цьому гіпофіз та епіфіз опиняться на одній лінії та співналаштуються між собою. Як дві лінзи в підзорній трубі, піймавши фокус, можуть бачити дуже далеко. Налаштована таким чином людина зможе краще «бачити» світ.

Звільнення жовчного міхура

Незалежно від віку й причини захворювання тривало приймаємо жовчогінні трави. Звільнення жовчного міхура призведе до зниження енергетичної напруги в цьому каналі й у скроневій зоні.
Жовчогінний чай: м’ята (1 ч. л.), безсмертник, деревій (по 1 ст. л.) на 1 л окропу.
Пити як чай по півсклянки, за 30 хв до їди.
Кількість психотропних речовин під час епілепсії та мігрені можна плавно зменшувати, до повної відміни.
Увага! Обов’язкові — контроль ЕЕГ й лікаря.

Володимир БОЛСУН,
лікар-невропатолог.