«ЕВОЛЮЦІЯ» ВАГІТНОСТІ, АБО ДЕВ’ЯТЬ НАЙВАЖЛИВІШИХ СХОДИНОК РОЗВИТКУ ДИТИНИ

Поділитися:
«ЕВОЛЮЦІЯ» ВАГІТНОСТІ,  або ДЕВ’ЯТЬ НАЙВАЖЛИВІШИХ СХОДИНОК РОЗВИТКУ ДИТИНИ

У минулих публікаціях я розповідав про вплив родових програм, слів, образів, дій на створення позитивного ґрунту для зачаття та народження дитини. А також про те, що під час зачаття між дружиною й чоловіком створюється енергетичний вихор. І що палкішим буде почуття любові між ними, і що чистішими та якіснішими - їхні духовні вібрації, то вище підніметься вихор і більш гармонійну душу зможе притягнути для втілення. Адже зачаття – це акт космічний. Дитина, зачата в любові, сама буде поширювати любов. А дитина, зачата в страху або похоті, пройде свій життєвий шлях, керована цими почуттями.

ЩОБ ВАГІТНІСТЬ НЕ БУЛА «ЕКСТРИМОМ» – НЕ ПОРУШУЙТЕ ЗАКОНІВ БУТТЯ

Вагітність жінки сьогодні прирівнюється до пограничного стану між нормою і патологією, чи, на сучасній мові, – це «екстрим» для жіночого організму, тому вагітна потребує постійного ретельного лікарського нагляду. У той час як у тваринному світі «екстриму» вагітності не існує: це є фізіологічною, природною функцією організму самки. У чому ж секрет такого несправедливого ставлення природи до людського організму, зокрема до жінки?

Насправді секрету тут ніякого нема. Природа справедлива в усіх своїх проявах. А страждання людина «притягує» до себе сама. Унаслідок того, що майбутня матір ще до зачаття порушує Закони Буття, зокрема, своїми негативними думками, словами, діями, й формується негативне енергетично-інформаційне поле в її лоні. Тому й мають медичні заклади таку розгалужену мережу допологового суворого нагляду. Мабуть, на даний час іншого виходу в медичної галузі й немає, як лише таким чином залатувати гріхи вагітної.

Розвиток дитини в лоні матері насамперед залежить від того, як вели себе до зачаття батьки, скільки чужих програм переплелося в їхньому інформаційному, енергетичному полі, скільки негативних слів, учинків, думок вплинуло на мутацію генів дітородних клітин, у якому фізичному стані перебували їхні тіла.

Тож момент зачаття має стати відповідальною та усвідомленою подією в житті, до якої потрібно підготуватися як жінці, так і чоловіку. Проте є чинники, які впливають на розвиток дитини в лоні матері й під час вагітності. Якщо батьки курять, вживають алкоголь, наркотики – дитина стає беззахисною, страждає її імунітет, зростає ризик підхопити інфекційну хворобу.

ПОЗИТИВНЕ МИСЛЕННЯ – НАЙЛІПШИЙ ОБЕРІГ ДЛЯ ВАГІТНОЇ

Запліднена яйцеклітина прикріплюється до слизової оболонки матки й зародок вростає в тканини. Він автоматично під’єднується до обміну речовин матері. А оскільки плід потребує великої кількості енергії, то всі органи й системи матері тепер вимушені ділитися своєю енергією з плодом. Тож потреби вагітної у вітамінних, мінеральних і поживних речовинах як додатковому джерелі енергії зростають.

Майбутній матері, щойно вона відчула, що завагітніла, потрібно відразу, якщо вона цього ще не зробила до вагітності, змінити спосіб життя й думок у позитивний бік. З давніх часів вагітним радили дивитися на все красиве, на природу, море, слухати гармонійну музику, прогулюватися, малювати. Навіть якщо й виникають якісь труднощі, слід сприймати їх із радістю й подякою. Адже ти вже не одна, вас двоє.

Також слід пам’ятати, що у вас ворогів немає, є тільки вчителі – це і люди, й ситуації. Таке ставлення до життя допоможе уберегтися від багатьох неприємностей зі здоров’ям, прискорить ваш духовний ріст, що своєю чергою обов’язково позитивно відобразиться на вашій дитинці.

Для запобігання викидню вживайте порошок солодки голої (на кінчику ножа) або ядра кедра з молоком: 1 ч. л. сировини на 100 мл молока, приймати 2-3 рази на день до їди протягом 14-21 дня.

ЯК СТИМУЛЮВАТИ ІМУННУ СИСТЕМУ ДИТИНИ

Перший місяць вагітності. Уже на 14-й день вагітності в плода сформовані зачатки дихальної, нервової та стравохідної систем, з’являються кровоносні судини, а на 18-20-й день - починає битися сердечко. З цього моменту дитина відчуває все, що стається з матір’ю, і реагує на всі її почуття й переживання.

Для вагітної потрібно щоденно звертатися з молитвами до свого Роду, займатися фізичними вправами, розмовляти з дитинкою, погладжуючи свій живіт. Таким чином ви навчитеся відчувати й розуміти своє малятко, а воно вас (і дитинство, як і материнство, в подальшому буде щасливим). До того ж прогладжування свого живота під час вагітності стимулює імунну систему малюка, що сприятиме його розвитку й здоров’ю.

Другий місяць вагітності. У період з 28-го по 40-й день вагітності між матір’ю та дитиною встановлюється енергетичний зв’язок (духовний встановлюється за 2 місяці до зачаття), який буде нерозривним до 12-14-річного віку дитини.

Енергетичний же зв’язок батька з дитиною встановлюється лише тоді, коли дитині виповниться 2-3 роки. Для того щоб цей зв’язок сформувався раніше й був міцним, батькові потрібно більше спілкуватися з малюком з перших днів вагітності дружини, пестити його через живіт, говорити з любов’ю лагідні слова, а також першому взяти на руки народжене немовлятко.

Період з 28-го до 40-го дня найвідповідальніший у розвитку дитини. У цей час душа поєднується з тілом. Але вона випереджає розвиток ембріона на 2 доби, оскільки слугуватиме в подальшому каркасом для побудови організму. Щойно душа дитини поєдналася з тілом, на спеціальних апаратах можна «зловити» сигнали її головного мозку.

Із 8-го тижня вагітності медики починають називати зародок – плодом. Це вже повністю сформована дитина, просто ще недорозвинена й з чутливою шкірою. Вона реагує на всі емоційні переживання матері, відчуває ставлення до себе обох батьків, а також тих, хто їх оточує. Її слід сприймати в цей час як високочутливу людину, котра переживає всі емоційні стани й потребує любові та піклування.

На ранніх стадіях вагітності слід обережно ставитися до різних лікувальних і діагностичних процедур, пов’язаних із внутрішнім і зовнішнім опроміненням, – це може зумовити затримку в розвитку плода з подальшим ускладненням після пологів.

УСІ СМАКОВІ ЗАБАГАНКИ ВАГІТНОЇ НАВІЯНІ ДИТИНОЮ

Третій місяць вагітності. Уся увага майбутньої матері спрямована всередину себе. Вона швидко втомлюється, змінюються смаки, починає «тягнути» на солоненьке, з’являється нудота, відбувається інтенсивна перебудова організму. Тому в цей період вагітній не варто перенапружувати себе розумовою працею, потрібно висиплятися, їсти таку їжу, яка приносить задоволення, слухати улюблену музику, гуляти на свіжому повітрі, займатися легкою фізичною працею, мати контакт із землею. Зміна смаків пов’язана із запитами плода, тому всі його побажання потрібно виконувати.

У цей час дуже корисний сік чорної смородини, який полегшує нудоту, пом’якшує блювання, до того ж живить організм вітамінами.

Ефірне тіло вагітної ущільнюється й збільшується в об’ємі - таким чином природа захищає жінку та плід від зовнішніх несприятливих чинників. Унаслідок злиття двох «Я» - свого й дитини, в жінки часто змінюється настрій, з’являється плаксивість, образливість.

У плода формується імпульсне кільце з ядром розуму, яке на 5 місяців запрацює на повну потужність. Щоб мати уявлення, що це таке, можна глянути на ікони: німб над головою святого – це і є імпульсне кільце, а ядро розуму – розміщене ззаду голови.
На третьому місяці дитина вже має можливість сприймати уроки зовнішнього середовища з допомогою своїх органів чуття. Вона може мружитися, морщити чоло, ковтати, рухати ручками й ніжками, починає відчувати біль і радість.

Оскільки дитина пов’язана з матір’ю не тільки тілесно, а й душевно, тож усі почуття матері передаються і їй, але набагато інтенсивніше. Наприклад, слабке хвилювання матері може зумовити емоційну бурю у свідомості дитини, а невеличка радість – стан блаженства. І якщо серцева чакра вагітної не заблокована, дитина купається в любові матері до батька й до неї самої. Сила серцевої чакри матері відіграє значну роль у розвитку здатності дитини любити й щиро радіти іншим людям.

Наприкінці третього місяця дитина вже починає розрізняти звуки, які йдуть ззовні, вона чує, як розмовляють між собою батьки. Тому в цей період жінка мусить намагатися бути спокійною, не кричати й не сперечатися. Батько також відповідальний за стан гармонії своєї дитини, і якщо матір в цей час задоволена своїм життям, то й дитина після народження буде наділена довголіттям і стійкістю до життєвих негараздів.

СПІВ МАТЕРІ ЗМІЦНЮЄ НЕРВОВУ СИСТЕМУ ДИТИНИ

На четвертому місяці вагітності, коли серце дитини вже повністю сформоване, вона через пуповину передає свої бажання матері, цим можна пояснити наступний сплеск незвичайних примх вагітної. Чоловік має розуміти, що такий стан породжений розвитком свідомості малюка, виявляти терплячість і, як справжній батько, докласти всіх зусиль для виконання забаганок дружини.

У цей час спокійна мелодійна музика, звуки природи: щебет пташок, шум води, дощу, крики дельфінів, гармонійно впливають на розвиток підсвідомості дитини. Рок-музика, навпаки, - викривлює біополе дитини. Також дуже сприятливий вплив на малюка має материнський спів: він зміцнює нервову систему дитини, що в подальшому допоможе їй зберігати спокій за різних несприятливих життєвих ситуацій.

У разі загрози викидня слід вживати журавлину та брусницю. А для заспокоєння – настоянку собачої кропиву та чаї з листя вишні чи меліси.

ПРОБУДЖЕННЯ СВІДОМОСТІ

П’ятий місяць вагітності має назву - «плоть і кров». У цей час у малюка прискорюється формування крові, кісток, кісткового мозку. Закінчує формуватися ядро розуму: в дитини відбувається пробудження свідомості, з’являються відчуття щастя й печалі, задоволення й невдоволення. Крім того, малюк починає бачити сни, згадує свої минулі життя (ця пам’ять зберігатиметься в нього ще протягом 2 місяців після народження).

У цей період, якщо мати хоче, щоб дитина виросла праведною людиною, повинна читати їй історію свого роду, співати піснеспіви Роду-Прародителю, своїм богам, прабатькам, чоловіку; ходити в храми й музеї, слухати духовну музику. У жодному разі вагітній не можна дивитися фільми й вистави зі сценами насильства та смерті: це може негативно вплинути на дитину.

Корисно вживати сік моркви з буряковим (2:1), який поліпшує будову кісток і зубів майбутньої дитини, оскільки містить кальцій, натрій і натрій. ???

ПЕРШІ УРОКИ ЛЮБОВІ – ЧЕРЕЗ ДОТИК

На шостому місяці вагітності закінчується дозрівання шкіри, зв’язок, вен, зубів, волосся, нігтів і внутрішнього вуха дитини. Також пришвидшується розвиток тонких тіл та енергетичних каналів малюка. Дитина починає мислити, але її мислення відрізняється від мислення дорослої людини: воно «чисте», не затьмарене негативом зовнішнього світу. Також малятко реагує на будь-які дотики до тіла матері – ось чому так важливо матері та батьку лагідно гладити «вагітний» живіт, посилаючи через свій дотик всю свою ніжність та любов до малюка. Сприймаючи любов батьків, дитина вчиться сама любити та відповідати на неї, навіть якщо в думках пестити й любити її – вона це відчуватиме.

У цей період потрібно відгородити вагітну від неприємних подій, зустрічей та розмов. Наука підтверджує той факт, що якщо вагітна бачить пожежу й хапається рукою за якусь частину свого тіла, то в цьому місці на дитині утворюється так званий «вогняний невус» - родима червона пляма.

Крім того, вагітній у жодному разі не можна бути присутньою під час забою тварин або чути їхні передсмертні крики (навіть якщо це демонструють по телевізору), бо після пологів дитина буде дуже погано спати вночі.

Для зміцнення свого імунітету та під час різних епідемій вагітній потрібно пити щодня суміш свіжих соків з 2 яблук, 2 морквин, 1 буряка і 1 ст. л. журавлини чи третини соку, вичавленого з одного лимона. Також корисний напій із вівсяного борошна: 2 ст. л. залити 0,5 л окропу, настояти 2 години, перецідити, вживати з медом.

АБИ « НЕ ЗІПСУВАТИ» ХАРАКТЕР ДИТИНИ – КОНТРОЛЮЙТЕ СВОЇ ЕМОЦІЇ

На сьомому місяці організм дитини вже повністю сформований, йому залишається лише нарощувати масу тіла. Енергетичне тіло теж закінчує своє формування, але три верхніх енергетичних центри тільки починають створюватися.

У цей період дитина отримує через плаценту з крові матері важливі захисні речовини, такі як гамма-глобуліни, антитіла, які в подальшому захищатимуть її від дитячих інфекцій. Природа проявила велику мудрість: імунобіологічна активність під час вагітності постійно зростає, щоб захистити саму жінку та її дитятко, яке перебуває ще в лоні.

Вагітній слід розуміти, що душевні переживання, стреси, емоційні негативні стани ведуть до викиду в її кров гормонів «страху та хвилювання» - катехоламінів, що накопичуються в навколоплідній рідині, яка внаслідок цього стає «гормональним бульйоном». Дитина не в змозі нейтралізувати ці гормони, тому це негативно впливатиме на неї, проявляючись після народження підвищеним неспокоєм, чутливістю до шуму, запахів, світла.

Кожна материнська емоція на останніх місяцях вагітності в подальшому негативно або позитивно проявиться в характері дитини. Наприклад, якщо матір сердиться, то дитина може бути психічно нестійкою, легкозбудливою та гнівливою. Якщо ж мати постійно сумує чи страждає – дитину переслідуватимуть постійні невдачі, до того ж вона виявиться дуже боязкою.

Часто жінки на 7-му місяці вагітності відчувають страх перед пологами, і тоді енергія, яка накопичується для пологової діяльності, спалюється цим страхом. Щоб цього не сталося, слід достеменно знати, що таке пологи, як вони перебігають, займатися дихальними та фізичними вправами, які допоможуть бути спокійною й урівноваженою.

За 2 місяці до пологів слід зменшити споживання м’яса, гострої, солодкої, копченої, жирної їжі, хліба, тортів, тістечок, морозива і харчувати потроху й часто.

НАЙБІЛЬШ НЕСПОКІЙНИЙ ПЕРІОД ВАГІТНОСТІ

Восьмий місяць вагітності – період життєтворчого випромінювання біополя дитини. Це найбільш неспокійний місяць: біополе матері й дитини поєднується, що посилює відчуття вагітною свого малюка. Крім цього, тіло дитини наздоганяє у своєму розвитку сутність, яка надавала каркас для його формування з 28 до 40-го дня від запліднення.

Вагітній слід бути дуже обережною. Якщо в цей час стаються передчасні пологи, дитина може народитися з ускладненнями, з низьким енергетичним потенціалом, що своєю чергою (16-20 років) може зумовити в подальшому житті потяг до алкоголю та наркотиків чи відставання в інтелектуальному розвитку.

За місяць до пологів слід вилучити зі свого раціону сіль – це допоможе уникнути розривів під час пологів (підсолювати можна сушеною морською капустою – ламінарією). Також варто пити чай з листям лісової малини чи коренями кульбаби, що знизить ризик інфекційного зараження дитини під час і після народження.

ЩАСТЯ НА ПОРОЗІ

На дев’ятому місяці вагітності закінчується формування енергетичних і фізичних тіл дитини. Включаються в роботу всі енергетичні центри та канали, малюку стає тісно в материнському лоні, він менше рухається. Вагітна постійно думає про дитину, майбутні пологи. Може з’явитися невроз очікування малюка. У цьому разі близьким слід виявляти терплячість і оточити жінку турботою та любов’ю.

Матері, які з радістю чекають на дитину, зазвичай народжують легко й без ускладнень. Брак любові до ще ненародженого малюка не минає без негативних наслідків під час пологів і опісля. Небажана дитина відстає у фізичному та духовному розвитку. Негативні почуття матері можуть порушити в організмі дитини ендокринний баланс, кровообіг, підвищити тиск, погіршити травлення та зумовити стан постійного емоційного стресу, який після народження малюка буде спричинювати в нього тілесні та душевні захворювання.

Більшість пологів стається на 266 день після зачаття. В останні тижні перед пологами дитина накопичує залізо, і цей запас стане їй у пригоді протягом 4-6 місяців після народження. Накопичений жир також піде на користь, підтримуючи температуру тіла. Мідь, яку накопичив організм матері, сприятиме перебігу пологів і скороченню матки. Але щоб нейтралізувати дію міді, жінка має після пологів поповнити свій організм цинком.

Продукти, які містять цинк: зародки пшениці, кунжут, насіння гарбуза, арахіс, сушене насіння кавуна, какао-порошок, горох, гречка тощо.

Новонародженого слід зустрічати як найбажанішу, найочікуванішу істоту, в колі найближчих і рідних людей. Проте найбільше зараз дитині потрібна мама. Малятко має чути її голос, відчувати її ласку та ніжність. Іграшки та одяг, які зробила мама своїми руками для дитини, благотворно впливають на розвиток новонародженого, бо в ці речі закладено велику енергію любові.

У слов’ян-аріїв зустріч новонародженого супроводжувалася особливим чином. Запалювали свічки з білого воску - як знак чистоти. Новонародженого хлопчика загортали в батьківську сорочку, дівчинку – в материнську. Потім дитину клали на поріг, який означав межу двох світів. Батьку дозволялося підняти дитину з порога і признати чи не признавати. Після цього новонародженого обносили навколо хати й при цьому цілували. Дитину протягом 10 днів нікому не показували.

Отже, для розвитку дитини мають значення не стільки гени, скільки її оточення, середовище, в якому гени активуються. І батьки, на кшталт генних інженерів, своїми думками, словами, діями програмують дозачаттєвий, допологовий, післяпологовий та подальший розвиток свого нащадка. Тож для того, щоб дитина була щасливою й реалізувала свій потенціал, батьки мають створити для неї відповідне середовище, бо перепрограмовувати негативні програми в подальшому дуже складно.

Віктор БАБІЙ,

лікар-психоаналітик.