ФЕНОМЕН МОЛИТВИ

Поділитися:
ФЕНОМЕН МОЛИТВИ

Коли людина серйозно занедужує, вона зазвичай звертається до лікаря, проходить медичне обстеження та курс лікування. І в багатьох випадках вдається досягти поліпшення здоров’я, бодай на певний час. Але трапляється так (і, на жаль, нерідко), що хвороба не відступає, повертається знову й знову.
У такому разі хворий часто починає шукати допомоги в народної медицини, яскравими представниками якої є сільські «бабки», які «лікують» молитвами.
Більше того, буває, що й самі лікарі радять пацієнтові звернутися по допомогу до «бабки». Приміром, за бешихового запалення шкіри, заїкання, енурезу (нетримання сечі в дітей), опіків та інших хвороб, які дуже погано піддаються медикаментозному лікуванню. У наш час високих технологій «бабок»-молільниць можна знайти в кожному районі України. Це свідчить тільки про одне - результативність та дієвість їхньої праці на благо людини.

Перші спроби молитовного лікування: «порятунок потопельника»

Олександр Єфремович Новиков — людина з вищою освітою, що більшу частину життя прожила в Харкові, великому науковому й індустріальному місті, - волею долі ось уже 45 років лікує людей молитвами. Досить тривалий час йому доводилося поєднувати основну роботу, яка давала кошти для існування його сім’ї, з молитовною допомогою людям, яким не міг відмовити в їхньому проханні.
Перші спроби лікування молитвою Олександр Єфремович провів на своїх близьких і на самому собі. Робити це він почав від безвиході, потрапивши в екстремальні ситуації: в одному випадку дуже довго не приїздила швидка допомога, а його рідна людина була на межі смерті, в іншому - в його організмі оселилася рідкісна й небезпечна інфекція, на яку не впливали навіть потужні антибіотики. Довелося, за рекомендацією свого Друга, почати молитися: «обмолювати» хворі органи та «намолювати» воду, яку пили як ліки, робили з неї компреси, примочки.
Ось один із таких випадків.
- У Ігоря (15-річного сина дружини Олександра Єфремовича) з’явилася алергія, навколо рота й по тілу утворилися червоні з синюшністю й набряканням плями, - згадує цілитель. - Це зумовило панічний страх у моєї дружини. Батько Ігоря загинув від алергійного захворювання - бронхіальної астми, а Ігор генетично вдався в нього. Хвороба з кожним днем ​поглиблювалася, й уже пора було від нешкідливих кремів переходити до геть не безневинних кортикостероїдів (потужних гормональних препаратів).
І ми вирішили, що перед початком такого серйозного лікування я його «обмолю» й зроблю для нього «намолену» воду. Напевно, я дуже любив хлопця, бо плями зійшли вже назавтра, а друге та третє «обмолювання» були просто контрольними. Відбувши й це випробування, ми точно зрозуміли, що приховувати такий спосіб зцілення від стражденних людей – щонайменше, непорядно.
Відтоді, завдяки своєму дарові, Олександр Єфремович допоміг тисячам людей позбутися проблем зі здоров’ям.

Дивовижна книга - керівництво до дії

За порадою своєї дружини Євгенії, професійного лікаря, яка багато років спостерігала за дивовижними можливостями цього методу, Олександр Єфремович написав і видав книгу під назвою «Така робота - цілитель». У ній цілитель спробував трішки «поставити на наукову основу» відомий народний метод: провів класифікацію різних хвороб з погляду ефективності роботи з ними за допомогою молитви, навів цікаві наукові факти дослідження впливів молитви.
І найголовніше: Олександр Єфремович докладно й у дуже доступній формі поділився особистим досвідом роботи з лікувальною молитвою, методологією приготування цілющої води шляхом намолювання. Завдяки цьому, кожна людина може сама використовувати метод допомоги молитвою для себе та своїх близьких. У цьому вже переконалися сотні людей, розповідаючи про дивовижні випадки самозцілення за допомогою молитви.

«Обмолила» собі руки - й хвороба минулася

Уперше книга вийшла друком кілька років тому. І не залишила байдужими читачів, які шукають можливості допомогти в збереженні та відновленні здоров’я собі та близьким.
- На першій зустрічі з читачами в Харкові в другому ряду сиділи дві молоді жінки, які дивилися на мене з захопленням, якого я точно не заслуговував, - згадує Олександр Єфремович. - Переборовши певне збентеження, я голосно запитав у них, за що мені така повага, чи не бачать вони в мене німбу над головою чи крилець за плечима. Одна з них підвелася й у тон мені відповіла, що крилець вона не бачить, але як же їй ще на мене дивитися, коли, прочитавши книгу, вона двічі обмолила собі руки й екзема (мокнучі рани, які дуже сверблять і болять), якої вона не могла позбутися жодним чином цілих п’ять років, узяла та й минула.
Це був перший випадок з цілої серії подібних, але саме тоді я справді усвідомив, що мені випало щастя брати участь у поверненні нашому народові чудового методу, який він сам і створив тисячі років тому.
Сьогодні в Олександра Єфремовича з’явилися учні, які активно працюють, шукають, пробують, поєднують молитовну творчість з іншими напрямками медичної допомоги та цілительства.
- І дуже важливо те, що в опануванні й розвитку цього методу беруть активну участь медичні працівники, яких без конкретного результату ні в чому не переконаєш. Серед них і зарубіжні фахівці. Наприклад, на семінарах у Німеччині та Швейцарії я проводив практичні заняття для професійних натуропатів. Вони миттєво оцінили переваги та особливості методу й негайно почали його успішно застосовувати.
Саме наочність і результативність цього чудового стародавнього методу є причиною того, що в молитовну творчість приходять нові люди, які раніше й не гадали про це, привносять до неї власний життєвий досвід і власні знахідки, шукають і йдуть уперед, приносячи конкретну користь людям.
Важливо відзначити, що молитовна практика жодною мірою не заперечує медичної допомоги, а тільки доповнює її. В усіх випадках серйозних захворювань «молитовне лікування» відбувається під наглядом лікаря. Водночас, не рідкість, коли лікарі посилають до мене пацієнтів з недугами, що не піддаються медикаментозному й хірургічному лікуванню.

Про деякі феномени молитовної практики

- У ході молитовної практики ми відкривали й продовжуємо відкривати для себе дивовижні феномени, - розповідає Олександр Єфремович. - Наприклад, виявилося, що в дітей дуже багато хвороб минають набагато швидше, ніж у дорослих: протягом кількох днів і без ускладнень та рецидивів.
Ще одним надзвичайним явищем був ефект омолодження жінок середнього віку. Якось дружина попросила мене допомогти її колезі з іншої кафедри, в якої протягом року почали активно утворюватися й збільшуватися ущільнення в молочних залозах на тлі загального погіршення самопочуття. Я, звісно, зробив, що міг. Їй відчутно полегшало. Молитовну процедуру повторили кілька разів. А потім ми її місяцями не бачили. Коли зустріли - не впізнали. Це була молода жінка якоїсь зухвалої вроди, що дуже віддалено нагадувала ту змучену наукову трудівницю, яка прийшла до нас кілька місяців тому. Подібні ситуації повторювались не раз.
Не менш «чудесним» є те, що, покинувши людину під впливом молитви, хвороба не рецидивує, тобто більше не повертається.
Незважаючи на 45-річний досвід роботи Олександра Єфремовича, метод молитовної практики не перестає дивувати не тільки його «пацієнтів», а й самого цілителя. Він щиро радіє, коли під впливом молитви людей полишають хвороби різної складності, які мучили їх багато років, і коли, прочитавши його книгу, прослухавши його семінар, вони самі починають допомагати собі, своїм дітям, батькам, чоловікові (дружині). Адже в багатьох випадках людина за допомогою молитви може сама собі допомогти - їй лише треба розповісти, як це робити, щоб прискорити результат, зробити його більш ефективним. Олександр Єфремович вважає, що молитва матері за дитину є дуже помічною, здатною змінити й поліпшити багато чого, так само, як і молитва дружини за чоловіка.
- Я думаю, що один із найліпших способів знайти спокій душі й здоров’я тіла - це шлях цілющої молитви, благої, прекрасної та неймовірно корисної в усіх своїх різновидах та проявах, - каже він.

Тих, хто хоче більше дізнатися про метод «молитовного зцілення», навчитися його засад, почути про досвід Олександра Новикова з його вуст, Академія цілісного світогляду (Київ, вул. О. Богомольця, 4, 5-й поверх) запрошує 20 вересня на День відкритих дверей з 10-ї до 16-ї, де виступатиме цілитель.
 У цьому заході візьмуть участь і інші майстри та викладачі академії, які розкажуть про багато важливих речей, корисних для гармонійного життя, відновлення здоров’я та творчого розвитку.
Вхід вільний.
Телефон для довідок: 097 731 26 00; 050934 06 01.