ГЛИНУ, КАМІННЯ, КВІТИ НАМ ДАНО, ЩОБ НЕ ХВОРІТИ

Поділитися:
Глину, каміння, квіти нам дано, щоб не хворіти

У гості до редакції «Здоров’я і довголіття» завітала біоенерготерапевт міжнародного рівня, академік Міжнародної академії альтернативної медицини  та валеології, володар  багатьох нагород Європейської асоціації натуральної медицини Олена ЄРЬОМІНА.
А спонукали її до цього ви, наші читачі. Як до останньої надії багато хто з вас звертається до неї по допомогу. Бо ж у віддалених від міст селах більше сподіваються на природні методи лікування й на біоенергетичні  можливості.  Тож за чашечкою кави Олена Олександрівна  розповіла, як можна з допомогою природних засобів допомогти собі не хворіти та привернути щастя та гроші.

Глина випромінює енергію здорової людини

Українці – цікава нація. І розумна. Он візьмімо відомі в історії особистості - графи Розумовські, гетьман Іван Мазепа, меценати Терещенки  та багато інших, батьки їхні, здавалося б, звичайні селяни,  а діти – здобули європейську освіту, вивчили кілька наук, мови.  Хоч в яку галузь заглянеш, а там усе українці: і в космічній, і в науці, і актори кращі. Талановитий народ… 

Так от чому наші люди такі розумні? – розмірковує Олена Олександрівна. – До речі, в деяких західних країнах відбувається програма виродження  - за законом тісних шлюбів: з двоюрідними, троюрідними родичами, й тому сьогодні в них дуже багато калік та розумово відсталих. Крім того, в них лише п’яте покоління з селян виходить на рівень вищої освіти,  а в нас  – уже друге. Чому?
Сучасні науковці дійшли дуже незвичайного висновку: це працює наша земля, наша… глина. Вони довели, що частота коливань молекул глини збігається з частотою коливань клітин здорової людини. Тобто, її енергетичні показники збігаються з енергетичними показниками клітини людського організму. Біблійний міф про те, що людину зліплено з глини, мабуть, було створено для того, щоб вона звернула увагу на цей природний матеріал, який гармонізує  біополе людини.
Якось на одному ярмарку, а це було під час чергової езотеричної конференції,  чоловік продавав  глиняні  глечики, на яких по спіралі розписана  помаранчево-зелена  гама, дуже схожа на нашу - трипільську. І цей чоловік демонстрував, як ними користуватися: він тримав кожний глечик в обох руках. Таким чином відбувається ефект біологічного резонансу та  вирівнювання поля людини. А привіз він їх із Москви, до речі, продавав досить дорого. 
Коли розговорилися, він розповів, що колись служив у КДБ, де займалися вивченням різних артефактів. І винайшли, що за певним розміром із сирійської глини роблять от такі глечики, які справді гармонізують біополе. Але що цікаво: цей артефакт також  із Сирії, а розпис - трипільський.

У  нас, українців, глина - під ногами. І раніше вона була скрізь: нею обмазували хати, мастили підлогу, стіни; їли з глиняних мисок, із глиняних глечиків пили воду, молоко, тримали в глиняному посуді олію, крупи.  Продукти харчування  контактували з глиною й заряджалися від неї життєдайною енергією. Навіть звичайна вода в глиняному глечику отримувала позитивний заряд живої енергії та ставала «живою водою».
Статична хвиля глини (8 м) така сама, як хвиля коливань здорових клітин людського організму. Коли ми хворіємо, наші клітини (хворі) набувають іншої частоти. А глина  змушує ці хворі клітини вібрувати,  як і здорові. Цим вона активно впливає на патогенні клітини, «переводить» їх на здорову довжину хвилі й оздоровлює увесь організм. Тому глину можна вважати універсальним і нешкідливим засобом лікування різних захворювань.  

І от коли людина  росте в цих високочастотних вібраціях, відбувається вплив і на можливості мозку. Він активно працює. Це я бачу навіть на своїй родині. Моя мати виросла в багатодітній сім’ї.  Були тяжкі роки, й усі діти самостійно вчилися читати та писати.  А бабуся була звичайною селянкою, поралася по господарству. І жили вони  в глиняній хаті, яку збудував дідусь. Глиняна підлога, глиною обмазані стіни – які таргани там будуть?  Була в них піч, як це водилося в ті часи. І  моя мама лежала на печі й читала книжки. І коли бабуся це бачила,  криком кричала: іди до корови, до  поросят… 
Та, мабуть, глина зробила свою справу. Коли матері було 18 років,  її за комсомольською путівкою направили до Чернівецької області працювати завідувачкою школи й називали її «пані вчителька». Пізніше вона  зробила кар’єру: була  директором китайського інтернату, який зараз є престижним ліцеєм східних мов, а також директором  вечірньої школи робочої молоді № 20, що існувала при заводі «Більшовик»,  отримала орден «Знак пошани».
За сьогоднішнього ритму життя та відірваності городян від природи  використовувати глину треба задля повернення до нормального існування. Адже глина за своїм мікроелементним складом максимально наближена до мікро- та макроелементного складу тканин людського тіла, навіть має амінокислоти, які притаманні лише живим організмам, а ще великий набір вітамінів.  Відомий болгарський цілитель, дослідник глини Іван Йотов стверджує, що вона може повноцінно замінити овочі й фрукти.

Із лікувальною та очисною метою глину (тільки білу) вживають зранку натще: треба набрати в рот трішки води, потім 1 ст. л. глини, потримати в роті 1 хв, а тоді проковтнути. У ротовій порожнині засвоюється  85% корисних елементів глини й лише 15% — у шлунку. Потрапляючи в організм, вона обволікає слизові оболонки, забираючи з них усі шкідливі бактерії, шлаки, токсини, внаслідок чого минають запальні процеси, гояться ерозії та виразки.
Глина ще й «розумна». Вона притягує паразитів та віруси, причому  шкідлива мікрофлора, яка  активніша за корисну,  першою вступає у взаємодію з глиною і виводиться нею з організму. А корисна мікрофлора  залишається неушкодженою. Глину ніби створено для того, щоб нею лікувати та робити профілактику паразитарних,  вірусних захворювань, і навіть грипу.
І ще в ній великий вміст надзвичайно важливого для людини елемента — кремнію. Я інколи раджу людям: готуйте воду з кремнію. Її дуже добре пити з метою профілактики онкології.
Уже сьогодні вчені кажуть, що мінерали - це своєрідна форма життя – кремнієва…

В історії збереглися досить цікаві факти щодо використання глини. Наприклад,  Авіценна лікував нею хворі вени на ногах. У його трактатах зберігся запис: змішати сік лимонів із сірою глиною та прикладати компреси на ноги. Кнейп радив робити компреси з глини та яблучного оцту для лікування різного роду запальних процесів, зниження температури тіла. А в роки Першої світової війни лікарі німецьких шпиталів використовували глину для лікування ран, які довго не гоїлися, та призначали солдатам суміш глини з гірчицею для профілактики кишкових захворювань.
Козаки завжди тримали при собі висушену білу глину як засіб швидкої допомоги. А цілителів серед запорозьких козаків, що спеціалізувалися на лікуванні глиною,  так і називали - глинюки. Коли пізнаєш такі речі, то мимоволі згадуються дитячі казки, в яких головний герой-воїн за різних ситуацій набирається сили від рідної землі. Вона його й годує, й лікує, й захищає. І козаки наші носили з собою грудку рідної землі й важкі рани загоювали нею.

Як мінерали стають друзями

Олена Олександрівна вже давно здружилася з цими чудовими істотами. Вона з ними спілкується, відчуває їх  і навіть той стрес, який вони переживають. Їх, як і тваринок, виявляється, можна приручити. І вони дуже віддані.
- Якщо мінерали  звикли до своїх господарів, - продовжує Олена Єрьоміна, - то вони вже стають їхніми друзями до кінця свого існування. Каміння надзвичайно чутливе.   У мене є 2 великі мінерали – гірські кришталі, – і я їх часто використовую, коли приймаю людей, як енергетичну допомогу.  Вони підсилюють мою енергетику, коли я тримаю їх у руках.  І що я побачила:  коли іде енергетичний потік і він проходить крізь них, ці мінерали змінюють свою форму: починають рости, роздуватися тощо.
Якось до мене прийшла дуже хвора людина. І от я  з нею працюю й бачу, що чогось цій людині бракує. Я її накачую енергетикою, а вона кудись дівається: чи то поле не закрите, чи ще щось - незрозуміло. І раптом один із мінералів у мене «худне» прямо в руках. Так він віддавав повністю пацієнтці енергію, допомігши мені в роботі.
Інший випадок: приходить  жіночка, в якої шалене зурочення. Її й тіпає, й крутить, і кричить вона, й плаче. І тут я  розумію, що мінерали треба не мені тримати в руках, а їй. Даю, й раптом від одного мінерала відколюється цілий шматок. Тобто, він узяв на себе її зурочення й скинув: відколовся.

- А як людям підібрати мінерали, щоб вони їх захищали?

- Бажано мати  каміння, підібрані за знаком зодіаку людини – вони весь негатив  забирають на себе й захищають. Щоб приручити мінерал, треба тримати його при собі, можна покласти на кілька ночей під подушку, щоб він набрався  вашої енергетики, тоді він буде ваш.
Від пристріту дуже добре працює  «тигрове око», різні мінерали з малюнком ока, це можуть бути агати, сердоліки. Зелена яшма та змійовик дуже добре рятують від чорної магії, чорні турмаліни та шунгіт уберігать від різного роду пристрітів. Наприклад, якщо бракує впевненості в собі, коли йдете або починаєте якусь справу,  треба мати при собі авантюрин,  це золотий пісок. На камені - золоті вкраплення, чи коричневий він, чи синій, а крапки золоті.
Але потрібно купувати натуральний камінь. Якщо хочете перемогти, носіть бірюзу. Своїм господарям завжди допомагають діаманти. Найсильніший камінь, який руйнує сили зла та різного роду магію й тому подібне, це - смарагди. Носіть на собі.
Чоловікам, щоб не спитися,  слід мати при собі  аметист: носити в кишені камінчики, або у вигляді персня (печатки), мати чотки, браслети. В усякому разі,  не так будуть  п’яніти.    Якщо у вас є персні зі смарагдами та діамантами, вважайте, що ви на все життя маєте оберіг.
Мінерали працюють так само, як і рослини. Коли ви їх любите, гарно до них ставитеся, то й мінерали, й рослини  вас захищають, це - з одного боку, а з другого - є такі рослини, які допомагають у лікуванні…
Одні рослини лікують, інші - збагачують
У це можна вірити чи не вірити, але можна випробувати на собі. Олена Олександрівна в цьому впевнена, бо з рослинами, як і з мінералами, також давно дружить. І бачить те, що звичайним оком не побачиш.
- Ну от,  наприклад,  у мене людина сидить на прийомі, раптом з якоїсь із рослин у моєму кабінеті виходить фантом, обволікує її й починає очищати.

- А людина, з якою працюєте, теж це бачить?  І який цей фантом? І які рослини його «випускають»?

– Якщо людина володіє яснобаченням, то може побачити.  А фантом схожий на туман, димок. У  мене в одному з офісів було велике кавове дерево. І воно випускало такі фантоми.
Якщо ви приймаєте людей і є ризик накопичення негативної енергетики, дуже добре тримати ліану. Це рослини-вампіри, й вони  живляться енергетикою людини, тож поглинуть і негативну. Ліани нестримно ростуть в  санаторіях, лікарнях,  тому що витягають із хворих людей нездорову енергетику. Але вдома їх тримати не раджу, бо інакше вони витягнуть всю енергію з вас, і не лише негативну.
Рослини також надто  реагують на настрій свого господаря. Можу навести такий приклад: у мене було дуже багато рослин, навіть цілі зимові сади, і якось виникла ситуація непорозуміння з одним чоловіком. Він виказав дуже негативне ставлення до мене. Мені було дуже боляче. І коли я приїхала до свого офісу з цим враженням,  у мене враз загинули всі рослини. А їх більше десятка було. Вони забрали те, що звалилося на мене та врятували від  депресії.

- А які рослинки краще тримати вдома, щоб вони захищали нашу енергетику?

- Спатифіллум. Ця кімнатна рослина дуже енергетична.  Вона має чарівну силу:  самотнім дівчатам чи жінкам допомагає зустріти свого судженого, а заміжнім - налагодити стосунки в родині. І дарує радість материнства. Але щоб ця рослинка стала чарівною, треба її любити й доглядати. Бо розквітає вона лише в дбайливих руках. І коли квітка вже з'явилася, знайте: ваше найзаповітніше бажання незабаром здійсниться.
Для гарного проведення бізнесу обов’язково треба ростити пальму. Будь-яку. У  кабінеті можна посадити – дикий виноград, а вдома – грошове дерево. Його слід  поставити в крайній правий кут кімнати, за феншуєм,  покласти  під нього червону тканину, в яку має бути  загорнута купюра. І у вас завжди будуть гроші. Спробуйте.

- А для гармонізації, любові, хороших стосунків у родині що порадите?

- Щоб удома були кращі стосунки, рослини можуть бути будь-які, але без колючок. Тобто кактуси тримати вдома не бажано. Алое до них не належить, це  –  ліки.
А от із мінералів ще пораджу рожевий кварц, він не дорогий. Це камінь любові. Його краще тримати при собі. Він здатний захистити та привернути удачу. А ще  володіє унікальним випромінюванням, що допомагає за хвороб нервової системи й серця,  зцілює захворювання лімфатичних вузлів, печінки та нирок, підшлункової залози. За діабету прикраси з цього каменя треба  носити тривалий час.
Також цей мінерал благотворно діє на емоційний стан, знімає дратівливість.  Упорядковує думки.  За його допомогою можна позбутися безсоння чи кошмарних снів. Для цього надіньте на ніч на шию невеликий амулет. Сон буде міцним і спокійним…

Тетяна Печерська,
«Здоров’я і довголіття».