ГОРМОНАЛЬНЕ ДИХАННЯ — ДРУГИЙ ПРИЙОМ «ТИБЕТСЬКОГО П’ЯТИЛИСНИКА»

Поділитися:
ГОРМОНАЛЬНЕ ДИХАННЯ — ДРУГИЙ ПРИЙОМ «ТИБЕТСЬКОГО П’ЯТИЛИСНИКА»

(Початок)

Вчимося правильно дихати

Хочете навчитися дихати так, щоб усі хронічні хвороби від вас відстали й жодне захворювання навіть наблизитися не могло? Тоді освойте прийом 2 методики «Тибетський п’ятилисник». Це такий цілющий і зміцнювальний засіб, який навіть та частина академічної медицини, що вірить тільки в таблетки, визнала справді ефективним і дала назву: «дихальна терапія».
Але в цього дивовижного методу, який прийшов до нас із Тибету, є ще одна назва — «гормональне дихання», адже під час його практики застосовується спеціальний ритм дихання, за допомогою якого людина веде пряму розмову зі своєю гормональною системою (через ДНК). І, завдяки цій цілющій розмові, гормональна система бере курс на повноцінне вироблення життєзабезпечувальних і омолоджувальних гормонів.
Гормональне дихання спричиняє приємні почуття — і ви, освоївши його, з цим неодмінно погодитеся. Але щоб отримати від цього методу справді наочні результати, вам знадобиться:
1. Визначити ритм власного серця (дізнатися, який він, особисто ваш, ритм).
2. Запам’ятати 2 дихальних вправи.
3. Пройти курс дихальної терапії — 21 день.
Це обов’язковий мінімум, який гарантує наочний результат. А саме: помітне (тобто справді наочне) поліпшення самопочуття та зовнішнього вигляду.

Як визначити ритм власного серця

Секундомір (як і інші прилади) не знадобиться. Тому, що на вас чекає не вимірювання, а злиття з власним серцем. Як тільки ви почуєте чистий ритм свого серця, ви мимоволі прагнутимете звучати з ним в унісон — тобто, станете орієнтуватися на свій особистий фізіологічний ритм. І що показово: через деякий час ви цей орієнтир станете тримати несвідомо — тобто, вам не доведеться докладати якихось спеціальних зусиль, які потребують свідомого контролю.
Отже, щоб почути чистий ритм власного серця, вам потрібно розташуватися в зручній позі сидячи: спина має вертикальну опору (спинка стільця чи крісла), руки на колінах, ступні на підлозі паралельно одна до одної. Посидьте в цій позі рівно 2 хвилини (можете рахувати від 1 до 120), а потім розмістіть вказівний і середній пальці лівої руки в тому місці шиї, де дуже чітко б’ється пульс.
Це верхній сегмент сонної артерії. Місце його розташування ви без зусиль знайдете, коли від мочки вуха спуститеся до підщелепної частини шиї — і трішки переміститеся в бік центру шиї. Коли пальці розпізнають абсолютно чітке биття, починайте вголос рахувати в такт пульсації: один, два, три, чотири. Потім — через 2—3 удари серця — зробіть ще одну серію тієї ж лічби: один, два, три, чотири. І на закінчення виконайте ще одну серію (рахуйте обов’язково вголос!): один, два, три, чотири. Після 3-ї серії лічби приберіть пальці з шиї — і порахуйте вже по пам’яті: один, два, три, чотири.
І ще одна серія повторень по пам’яті: один, два, три, чотири. І завершіть третьою серією лічби по пам’яті: один, два, три, чотири.
Тобто. Перші три серії — рахуєте під диктовку своїх пальців, що передають вам ритм серця: запам’ятовуєте його ритм. А другі три серії — це лічба по пам’яті. І все. Цього цілком достатньо, щоб ви твердо запам’ятали чистий ритм власного серця.
Примітка. Зупинку тривалістю 2—3 удари серця між серіями чотиритактової лічби робіть обов’язково — адже саме ця зупинка й дасть вам можливість твердо запам’ятати ритм свого серця.

Практика дихальних вправ

Дихальний сеанс складається з 2-х простих і приємних вправ.

Дихальна вправа № 1.
Цю вправу виконують із закритим ротом (вдих і видих тільки носом). Неодмінна умова: пряма спина. Ви можете сидіти, а можете стояти, але спина обов’язково пряма. Зробіть повільний вдих так, щоб у повному вдиху вкластися в 4 удари свого серця (ритм ви вже запам’ятали — тож не помилитеся «в розрахунках»). Потім затримайте дихання на 2 удари й повільно видихніть. Видих, як і вдих, прагніть укласти в 4 удари серця. Таким чином, схема дихання дуже проста: 4—2—4. Вдих (завдовжки 4 удари) — затримка дихання (на 2 удари) — видих (4 удари).
У результаті виконання цієї дихальної вправи очищається кров — і не колись-то згодом, а негайно — вже в процесі виконання вправи (перевірено вимірами біохімічного складу крові). Фактор очищення крові передусім проявляється в 2-х органах: печінці та шлунку — і ця обставина помітно поліпшує роботу всієї травної системи.
Другою чергою проявляються поліпшення в стані нервової системи: відновлюється швидкість фізичних і ментальних реакцій, стабілізується емоційне тло, значно поліпшується якість сну.
Третьою чергою реагує на очищення крові гормональна система: починається процес оновлення — і вже не окремих органів, а це масштабний процес оновлення: із клітинного рівня.

Дихальна вправа № 2.
Сядьте на самий краєчок стільця з прямою спиною, але плечі опустіть. Зробіть вдих (носом) так, щоб укластися в 4 удари серця. Потім затримайте дихання на 2 удари, а далі, не роблячи видиху, зробіть додатковий вдих — уже «до упору», до почуття, що більше ваші легені вже не можуть вмістити. Після цього затримайте дихання на кілька секунд, але так, щоб не було дискомфорту. А потім видихніть особливим чином: ротом — і так енергійно, ніби замкнене повітря вам уже стало противне. Вистріліть ним різким видихом через рот. І це вся вправа.
Ця вправа чинить потужну очищувальну функцію, справляється з цілим букетом неприємностей, починаючи від страхів, фобій, хронічної тривожності й закінчуючи гострими (чи хронічними) ураженнями шкіри (майже будь-якої природи).
Щоб не перелічувати весь список захворювань і збоїв, за яких допомагає вправа № 2, зауважу таке: не зафіксовано жодного випадку в практиці цієї вправи, коли не було б помічено значного ефекту поліпшення — за будь-якої хвороби.
Є одне попередження: в разі астми й важких захворювань серця вправу виконують під контролем — тобто в присутності спеціаліста. Хоча б спочатку.

Сценарій гормонального дихання

Описані вище дихальні вправи потрібно робити вранці й увечері за такою схемою.
Уранці гормональне дихання виконують після гормональної гімнастики (описана в № 2 газети «Здоров’я і довголіття»). Можна зробити перерву після гормональної гімнастики — прийняти душ, наприклад, чи попити чаю. Але сніданок відкладіть доти, доки не виконаєте весь ранковий розклад (повний розклад гормонального комплексу «Тибетський п’ятилисник» буде подано після опублікування в газеті всіх його 5 прийомів).
Отже: вранці вправу № 1 потрібно повторювати 1-7 разів, а вправу № 2 - 2-5 повторів.
Увечері гормональне дихання має такий сценарій:
— виконується не раніше, ніж за 30 хвилин до сну;
— перша дихальна вправа: 7 повторів;
— друга дихальна вправа: 7 повторів.
Виконуйте таку дихальну гімнастику щодня — ніколи про це не пошкодуєте. І не треба мені вірити на слово — переконуйтеся самі.

Марта НІКОЛАЄВА-ГАРІНА,
практичний психолог, фахівець з біоенергетики людини,
автор унікальних методик з управління віком.
http://to-buybook.ru/skachz.html

(Продовження)