ХВОРОБА РЕЙНО ПОТРЕБУЄ СИСТЕМНИХ МЕТОДІВ ЛІКУВАННЯ

Поділитися:
ХВОРОБА РЕЙНО ПОТРЕБУЄ СИСТЕМНИХ МЕТОДІВ ЛІКУВАННЯ

Мені 65 років, із них понад 40 страждаю від хвороби Рейно. Щороку навесні й восени з’являються болісні плями. Як із цим боротися?
Володимир Олександрович.
м. Миколаїв.

 
Лист коментує генеральний директор Інституту технологій оздоровлення (ІТО) «Нове в медицині» Людмила ТАРШИНОВА.

Більшість лікарів в Україні схильні вважати, що хвороба Рейно не виліковується. Але медицина, як наука, не стоїть на місці. Розробляються нові методи лікування, які ретельно аналізують, апробують у різних НДІ та клініках і лише тоді пропонують людям. Учені дійшли висновку, що системні захворювання мають лікуватися системними методами.
Хвороба Рейно — системне захворювання, яке характеризується нападоподібними спазмами судин пальців кисті чи стопи, супроводжується онімінням їх, болем, зблідненням шкіри. Згодом додається синюшність кінцівок, набряклість, наростає інтенсивність болю. Через порушення кровообігу в зоні кінчика носа, підборіддя, мочок вух, язика виникає змертвіння м’яких тканин, утворюються незагойні виразки. Хворобі Рейно, як і синдрому Рейно, притаманні ускладнення нервової та ендокринної систем, інтоксикація організму, тобто це захворювання, безсумнівно, — системне.
Для лікування його у нас в ІТО розроблено спеціальний медичний комплекс. Метод роботи на ньому засновано на примусовому прискоренні руху крові по найдрібніших судинах — капілярах, яких в організмі людини 100 000 кілометрів. Глибоке знання можливостей людського організму, що має механізм саморегуляції активізації капілярного кровообігу, дає змогу впливати власною кров’ю та лімфою на всі тканини й органи одночасно. Тим не менш, для кожного хворого з блоку управління підбирається індивідуальна програма залежно від тяжкості та давності захворювання.
Прямий вплив на різні ділянки тіла, на шкіру, підшкірну клітковину, м’язи, суглоби, сухожилля, внутрішні органи стимулює організм до самовідновлення. Наслідком є зменшення болю, практично повне зникнення спазмів судин, оздоровлення шкіри.
З приводу консультації та лікування можна телефонувати нам в Інститут технологій оздоровлення (ІТО) «Нове в медицині». Контактний телефон запитуйте в редакції газети.

Лист коментує невролог, лікар нетрадиційної медицини Ігор ЯНЧИНСЬКИЙ.

Хвороба Рейно носить автоімунний характер, у хворих вражається нервова система, система кровотворення та кровообігу тощо. Хороші результати в лікуванні хвороби Рейно дає застосування спеціальних рукавичок із біофотонами. Крім того, рекомендую звернути увагу на печінку, її слід розвантажувати від токсинів, більше вживати якісної натуральної їжі, багатої на рослинну клітковину.
Добре було б активізувати загальний кровотік. Для цього 5—6 ст. л. зерен вівса промити водою, відкинути погані й чорні зернятка. Залити 1 л окропу, млоїти на слабкому вогні 40—60 хв. Настояти до ранку й випити відвар протягом дня незалежно від прийому їжі. Щоб поліпшити роботу печінки, для приготування відвару беруть у рівних частинах зерна вівса та ячменю.