ІНТУЇЦІЯ ДОКТОРА ЗОЇ МОСТОВОЇ

Поділитися:
ІНТУЇЦІЯ ДОКТОРА ЗОЇ МОСТОВОЇ

Навіть медики сьогодні переймаються питанням: яким має бути сімейний лікар? Зоя МОСТОВА, яка начебто до сімейної медицини безпосереднього стосунку не має, тим не менш, є найсправжнісіньким сімейним лікарем. У цьому я переконалася, розмовляючи з доктором і випробувавши на собі її методику. А ґрунтується вона на знаннях, досвіді, інтуїції, прагненні опанувати нові технології й поєднати їх із прадавніми. Та найголовніше — допомогти людині тоді, коли вона конче цього потребує й коли офіційна медицина розводить руками.

Сила рук і молитви

А ось Зоя Володимирівна руками не розводить. Вона ними працює. Робить різні масажі: вісцеральний (внутрішніх органів), мануальний, Гуаша та інші, виготовляє мазі й гомеопатичні препарати.
За своєю натурою Зоя Мостова — дослідник, і її робочий простір радше нагадує невеликий дослідницький комплекс. Тут і сучасна комп'ютерна діагностична програма, і темнопольний мікроскоп, за допомогою якого лікар проводить гемосканування (визначає стан організму за кров’ю), спеціальні чаші для виготовлення гомеопатичних препаратів, і прилад для тестування організму методом Фолля, й біолокаційна рамка, різні масажери й прилади для біорезонансної терапії.
Наполегливий характер і завзяття змусили свого часу молоду лікарку дитячого відділення районної лікарні в м. Лубни засумніватися в правильності діагностування та лікування методами офіційної медицини та повністю взяти у свої руки здоров'я тих, хто ставав безпорадним. Вона почала займатися нетрадиційною медициною. Сталося це 17 років тому.
- Я лікар-педіатр, - розповідає Зоя Володимирівна. - 15 років працювала в офіційній медицині, 8 років — у пологовому будинку, педіатром у поліклініці й стаціонарі. І я зрозуміла: треба шукати нові шляхи.
Спочатку мене зацікавила діагностика за Фоллем (спеціальним приладом вимірюються показники біологічно активних точок на пальцях), за допомогою якої можна легко виявити енергетичні дисбаланси в організмі й захворювання на ранній стадії. Цей метод давав змогу обирати та контролювати лікування. Я бачила: від таких ліків минає хвороба, від таких — ні, а від таких — побічні явища.
Я опинилася на роздоріжжі й не знала, як бути з офіційною медициною, яка не визнає багатьох альтернативних методів.
Це питання в Зої Володимирівни незабаром розв’язалося саме собою. Одного разу до неї по допомогу звернулася молода жінка з температурою під 40°C, з перетягнутим животом і страшенним болем. Прийшла вона після лікарні, де лікарі встановили досить невизначений діагноз — «гострий живіт». Із якого приводу її прооперували, і з чим вона пролежала цілий місяць у лікарні, було не зрозуміло. Біль не зник, а шви гоїлися погано.
- Мої діагностичні прилади показували, що в неї зовсім нема енергетики, - розповідає лікар. - Тоді я вирішила коригувати своїми інформаційними методами й ліками. Однак їй не кращало. Я була людиною невіруючою, але позаяк іншого шляху вже не бачила — відправила пацієнтку до священика на вичитку, на молебень. Тиждень потому вона прийшла до мене й каже: «Я до вас більше не ходитиму, в мене все загоїлося».
Знову я перевірила своїми методами й переконалася: справді, енергетика вирівнялася. Тоді я зрозуміла, що молитва має силу, яка відновлює людину. Ми всі — в руках Господа.
Був ще один дуже тяжкий випадок, коли до Зої Володимирівни звернулася пацієнтка, геть знеструмлена (без енергії). Цілий рік перед тим вона лежала й дивилася в одну точку. І ніхто нічого не міг вдіяти. І знову ж таки доктор Мостова відправила її на вичитку до священика. А за тиждень та одужала: вже розмовляла, ходила з онукою до школи на свято 1 вересня.
- Вона повністю стала адекватною, - продовжує співрозмовниця. - І тоді мене потягнуло вивчати тонкі енергії. Захотілося дізнатися, як це все діє. Адже всі ми — гості на Землі. І поступово я почала працювати й із церквою, й із священиком, і наставники були, які працювали в нетрадиційній медицині. Так коло можливостей поступово ширшало...

У кожній клітинці — інформація про весь організм

Будь-яке лікування починається з діагностики. І що точніша вона, то успішніший результат. Зоя Мостова зацікавилася комп'ютерною діагностикою (повна діагностика всього організму, яка ґрунтується на комп'ютерному скануванні стану внутрішніх органів), яка дає змогу визначити запальні процеси, порушення функцій, наявність шлаків і токсинів, виявити мікробну флору в усіх органах і тканинах (бактерії, віруси, грибки, глисти) та ще підібрати адекватне лікування й продукти харчування.
- Кожна клітинка несе інформацію про все в організмі, - розповідає Зоя Мостова. - А позаяк навколо будь-якого живого організму існує енергоінформаційне поле — біополе, яке складається з електромагнітних полів, ми можемо зробити діагностику за точкою, рукою, за різними частинами тіла. І найголовніше, що при цьому немає ніяких випромінювань, а отже, безпечно навіть для вагітних та немовлят.
Така діагностика за зміною хвильових характеристик тканин дає змогу простежити етапи переходу від здоров'я до хвороби й отримати інформацію про найперші прояви захворювання. Людина кладе долоню на планшет приладу, з'єднаного з комп'ютером, який знімає потрібні параметри, аналізує й видає висновок про стан здоров'я.
Але для повної картини, щоб імовірність помилок звести до мінімуму, я застосовую всі три способи діагностики: комп'ютерну, за Фоллем і за допомогою біолокаційної металевої рамки (робиться з металу з високою провідністю — золота, латуні, міді, яка самохіть обертається в руці дослідника й використовується як індикатор енергетичних випромінювань, що виходять від живих і неживих об'єктів).

Угорі — «плюс», внизу — «мінус»

Але ж рамка - це не зовсім сучасний метод?..
- Однак без неї не обійтися, - відказує доктор. - Вона може дуже багато і є моїм гарним помічником.
Ось, наприклад, був у мене такий випадок. Молоду жінку турбував гострий біль голови, в ногах і спині. Вона жила на піґулках. Один лікар говорив, що в неї суглоб хворий, інший — що невралгія. Моя діагностика вказала на праву нирку. Я попрацювала з енергетикою й дала деякі поради: приймати настій хвоща польового та настій кукурудзяних приймочок.

Для нормалізації роботи нирок я раджу взяти 2 ст. л. сухої трави хвоща польового та 2 ст. л. кукурудзяних приймочок, залити 1 л окропу й настояти. Випити цей літр потрібно протягом доби (по 1 склянці) через трубочку в гарячому вигляді, краще між прийомами їжі, та покласти на хворе місце (нирки, низ живота, сечовід) теплу грілку й  так полежати 1 годину. Але треба бути впевненим, що біль дає нирка, а не апендикс чи інший орган.

А ще жінка прийняла теплу ванну. Біль поменшав, пішов пісок і почався цистит, а в сечі з'явився осад. Знадобилося лише 2 секунди для визначення проблеми, щоб людину бодай спрямувати в потрібне русло.
Рамочка показує, чи правильно розміщена полярність біополя людини (зверху має бути «плюс», знизу — «мінус»). Адже якщо поле людини зміщується щодо тіла вправо-вліво чи перевертається вгору-вниз, організм працює в неправильному режимі, то й лікування не відбувається, хай що б ми робили. Різко пригнічується імунна система, тиск скаче, температура змінюється. А на фізичному рівні можуть з'явитися біль у всіх органах, печія, нудота, блювання, висипи на шкірі, можуть порушитися обмінні процеси.
Але щойно енергетика відновлюється, тобто, «плюс» і «мінус» повертаються на свої місця, імунна система вмикається, й людина одужує.
- А чи є закономірність у перевертанні полярності? - Авжеж. Це стреси, образа, ненависть, злість, хвороби. Поле — дуже тонка структура, яка міститься навколо будь-якого предмета, в тому числі й людини. І якщо людину відчутно струснути (наприклад, це може бути той-таки стрес), поле перевертається миттєво, як білок у яйці. І не завжди полярність може миттєво повернутися в попереднє положення. Навіть якщо людина все пробачила, полярність злістю збита й «тримає» організм у цьому стані. Усе взаємопов'язане.
Коли вже людина припустилася такого гріха — злості, ненависті, образи, отже, треба йти до церкви сповідатися, щоб позбутися цього почуття. Але сповідь має йти від серця, тоді негатив буде відпущено зсередини. Бо якщо цей негатив зависає, відбуваються органічні зміни.
... Ми всі сьогодні схильні до стресу. Тому, перш ніж розпочати лікування від конкретного захворювання, Зоя Володимирівна  проводить кілька сеансів винятково розслаблювальних масажів. Усе, що пов'язане зі спазмами та напруженням, зникне, а справжня хвороба — залишиться. Ось за неї й береться доктор.

Усе погане «зішкребе» масаж Гуаша

Зоя Володимирівна бере в руки спеціальну пластинку й обробляє нею біологічно активні точки та рефлексогенні зони. Цей масаж зумовлює потужний імпульс, завдяки чому відновлюється мікроциркуляція тканин шкіри та органів: вони починають самостійно регенеруватися, поліпшуються обмінні процеси й запускаються природні відновні процеси всього організму. Перекладається назва цього найдавнішого виду китайського масажу Гуаша як «шкребти все погане».
Його доктор Мостова використовує і як розслаблювальну терапію, й для відновлення енергетики хворих органів. Він дуже добре очищує від шлаків та забруднень. Меншають набряки й зникає біль, знімаються м'язові спазми, поліпшується рухливість суглобів, усуваються запальні процеси, розсмоктуються спайки. А це ефективне за остеохондрозу, холециститу (знімається спазм жовчного міхура, нормалізується його моторика), захворювань серцево-судинної системи, застудних захворювань (вплив на проекційні точки легенів знімає набряк слизової оболонки бронхів, задишку, зменшує кашель).
...А те, що Зоя Володимирівна є ще й майстром мануальної терапії, я відчула на собі. Понад півроку мене турбував біль у ділянці шиї — вочевидь, це пов'язано з шийним остеохондрозом. А в кого його нема в наші часи? Насправді, остеохондроз є наслідком зміщення й затиснення нервових корінців дисків. За частки секунди лікар поставила диски на місце, й біль як рукою зняло.
Так, у самому прямому сенсі слова Зоя Володимирівна розводить біль руками. Вона й грижі живота вирівнює, й грижі хребта, в яких м'язи стагнують (перебувають у стані застою), що призводить до болю та психологічного дисбалансу. Розгладить їх своїми міцними руками, й біль іде геть ...

Організм чистять п'явки й турундочки з олією

А ще їй допомагають п'явки. Як же без них? Адже це найбільш випробувані часом «лікарі». З їхньою допомогою дуже добре очищується кров і знімається напруження з конкретного вогнища.
- Надходячи в кров, гірудин, по-перше, вбиває інфекцію, по-друге — дуже  розріджує кров, й вона активізується. І цей процес відбувається не тільки під час сеансу, а й має віддалений наслідок: організм чиститься ще цілий місяць.
- А за яких захворювань Ви ставите п'явки?
- За дуже багатьох: варикозне розширення вен, проблеми в животі, густа кров, проблеми з печінкою, спиною, легенями, лімфатичною системою, в разі захворювань вух і горла. До речі, з горлом п'явки дуже добре працюють, бо лімфа відпливає від голови. За гіпертонії, холодних кінцівок, коли капіляри закриті й кров не доходить, за гінекології та навіть за хвороб ясен.
- Ви готуєте різні мазі. А чи можете порадити нашим читачам рецепти мазей для лікування, наприклад, носоглотки та ран?
- Ось, наприклад, можна самостійно приготувати мазь для лікування всієї носоглотки: в рівних порціях узяти терту цибулину, молоко, соняшникову олію та мед, варити на слабкому вогні близько 2 годин. Цю мазь закладають у ніс на турундах.
Для загоєння ран і витягування гною помічною є мазь із ялинової смоли, оливкової олії та воску. Усе взяти в рівних пропорціях, зварити й перецідити крізь марлю. Тканину з маззю треба прикласти до рани на добу, а потім замінити новою. Це все народні методи, але вони дуже ефективні.
Однак гарненько вичистити носоглотку, скажімо, за гаймориту, треба, все ж, із фахівцем. У цьому разі використовують турундочки з маззю, які вставляють дуже глибоко в ніс, після чого спеціальними розчинами обробляються мигдалики. Відходить дуже багато слизу, всілякої гидоти, але ефект просто разючий.
Я цю процедуру роблю вже понад 10 років. І після неї жодних крапель закапувати в носа не треба, жодних антибіотиків і жодного лікування більше не потрібно. Наприклад, за сухого гаймориту рентген гній не показує, а гайморит наявний. Коли чистять носоглотку, гній стає жорсткішим і виходить просто жменями.
Була в мене якось дівчина зі страшним головним болем через гайморит. Головний біль минув уже після першого очищення. Ще чотири рази почистили —  й проблеми зникли...

Вісцеральний масаж ставить живіт на місце

Із різних приводів звертаються до Зої Володимирівни. І з кістково-суглобовими проблемами, з хребтом, із неврологічними захворюваннями. Трапляється, варто лише поставити пупа чи кишківника на місце — й дуже багато проблем відходять самі собою. Вона — майстер вісцерального масажу живота (ручна корекція органів черевної порожнини, коли внутрішні органи масажують безпосередньо через передню стінку живота). У давні часи цим займалися знахарі — «правили живіт». Як пояснила Зоя Мостова, якщо людина піднімає тяжке чи працює в незручній позі, або перенесла стрес, травму, — центр ваги опускається.
- Кожна кишка, кожен орган у животі має свою нішу, - пояснює доктор. - Коли ви, наприклад, піднімаєте тяжке, м'язи живота розходяться й органи «випадають». Тоді одна кишка може нашаровуватися на іншу або тиснути на інші внутрішні органи, наприклад, сечоводи. Може перетиснути різні нервові закінчення, такі як блукальний нерв, який проходить у животі й іннервує (постачає органи й тканини нервами, що забезпечує їхній зв'язок із центральною нервовою системою) черевну порожнину, пахові судинні жмутики.
Відбувається ціла ланцюгова реакція. Правильне положення органів залежить від стану зв'язок, за допомогою яких вони кріпляться до скелета. І якщо цей зв'язковий апарат і структура скелета порушені, наприклад, через неправильну поставу, запальні процеси чи інші чинники, внутрішні органи зміщуються. Як наслідок, погіршується кровопостачання (через спазм судин), порушується постачання органів киснем і формуються вогнища лімфатичного й венозного застою, в ураженій ділянці затримуються продукти обміну — розвивається патогенна мікрофлора.
Порушення функціонування хворого органа дає навантаження на інші, порушення в одній частині організму провокують збій усієї системи. От і маємо проблеми з суглобово-зв'язковим апаратом, м'язами, шкірним покривом, інші.
- Тому вісцеральний масаж потрібен обов'язково, - продовжує Зоя Мостова. - Розслаблюючи спазмовані зв'язки, які утримують той чи той орган, такий масаж повертає йому правильне положення. Так, наприклад, кишківник стає на місце, ось тоді йому добре, він ніби прийшов додому. Адже навіть коли ви робите клізму, п'єте рицинову олію, кишківник ще більше «падає», ще більше хилитається.
Якось до мене звернулася жінка із зайвою масою тіла, і в свої 65 вона мала безліч проблем: і кістки болять, і ноги набрякають, і сил нема — вона була знеструмлена енергетично. Після вісцерального масажу вона стала перед дзеркалом і так довго стояла: «А де мій живіт? Я не розумію, де мій живіт». Адже лише за 15 - 20 хвилин її живіт зробився пласким. І вона каже: «Мені легше стало дихати!». А все тому, що органи стали на місце.
Для того, щоб кишківник знову не випав, його треба почистити, кілька разів спорожнити. Особливо це важливо в старшому віці, коли гормональна активність з очищення знижується й шлаки доводиться виводити вже фізичними методами.

Аналіз крові — просто на очах

Прямо в кабінеті Зоя Мостова бере живу краплину крові, й людина бачить відразу всю картинку: що в неї відбувається з кров'ю. На це потрібно лише 3-5 хвилин. Гемосканування — діагностику крові — доктор проводить за допомогою спеціального мікроскопа й виводить картинку на комп'ютер. В один і той самий день можна побачити, як реагує організм на лікувальний препарат.
Зоя Володимирівна показала кілька зразків з архіву своїх пацієнтів.
- Ось ми з пацієнтом подивилися його кров, потім я дала антиоксидант — ліки, й знову перевірили, як ліки працюють. Кров реагує дуже швидко, й ми відразу ж бачимо, очистилася вона чи ні. Дивимося на в'язкість крові, її імунну функцію, забрудненість, наявність паразитів і стан еритроцитів. І така діагностика є гарною підмогою.
Ось до мене ходила одна дівчина з проблемою неплідності. Я дивлюся, а в неї кров липка-липка. Спочатку я не могла зрозуміти, що ми робимо не так. А вона по роботі весь час мотається, постійно за кермом, а позаяк поїсти ніколи, то підсіла на сирні вуджені «кіски». І щойно ми їх «прибрали», ці сирні кіски, кров «стала на місце». Від харчування, від способу життя, від багатьох інших чинників залежить стан крові.

Людина — це велике яйце

Під кінець нашої розмови Зоя Володимирівна «взялася за мене»: в  мене давня проблема з лицьовим нервом, який запалився від дужого удару вітром ще 9 років тому. Із залишковими явищами цього захворювання мені вже довелося змиритися. Але Зоя Володимирівна, як людина, уважна до будь-кого, запропонувала свою послугу. Я погодилася.
Те, що зробила зі мною доктор, було щось, скажімо так, непередбачуване. Одягнувши рукавички й змастивши їх спеціальною антибактеріальною рідиною, вона швидким рухом ввела пальці мені всередину глибоко за щоку й натиснула на певні точки в носоглотці та горловині. Це тривало лише кілька секунд. А потім обличчя «зрушило» з мертвої точки відсотків на 30. Я відчувала, що мені стало трохи легше розмовляти.
- У вас ця частина (ділянка скронево-щелепного суглоба) закрита в замок, і її треба розімкнути. Чому ж ви не лікувалися? - поцікавилася Зоя Володимирівна.
- Та я лікувалася, спершу в районній лікарні, звідки вийшла з тим, із чим і прийшла. А коли звернулася до голкотерапевтів, а це сталося вже за 3 місяці після захворювання, мені сказали, що вже пізно, й повністю вилікуватися годі.
- Ніколи не пізно, - обурилася Зоя Володимирівна. - У мене була бабуся, яка померла в 96 років. Їй важко було ходити, зате неважко було стояти 8 годин на городі рачки — настільки вона вже зсутулилася. І ніхто не міг їй зарадити. На жаль, тоді я ще нічим таким не володіла. А коли бабуся померла, вона розправилася, як струна. Це спазми нас так тримають. І у вас це — тривалий спазм. Термін ні про що не свідчить. Ось бабуся 30 років так ходила, а розправилася за секунду. Тож лікуватися ніколи не пізно.
Тільки-но тут (Зоя Володимирівна вказала пальцем на голову) «відключилося» — все відпустило. Усе в нас у голові. До людини треба ставитися, як до яйця. Тут важливі й шкаралупа, й забрудненість цієї шкаралупи, й що під шкаралупою, й що всередині яйця. Усе важливо. В людині немає нічого неважливого. І тому, щоб вилікуватися, ми маємо спочатку «прочистити сферу», тобто, всі тонкі поля, подивитися, яким є поле за щільністю.
Доктор узяла рамку й «переглянула» моє біополе. Виявилося, що чакри 5 (в ділянці щитоподібної залози) та 7 (на маківці) в мене закриті, а це означало, за словами Зої Володимирівни, що моя голова існує окремо від тулуба. Чакри — це місця входу й виходу енергії.
- Як ми можемо вилікувати вашу голову чи лицьовий нерв, якщо чакри закриті? Сьома чакра, наприклад, пов'язана з Космосом. Доки не усунемо негатив на енергетичному рівні — на фізичному можна «перекидатися» роками. Заплющте очі, - сказала Зоя Володимирівна.
Я чула, як доктор клацала пальцями. Дуже хотілося підгледіти, але... За кілька секунд, коли розплющила очі, все навколо бачилося немов через добре вимите вікно. Світ ніби очистився. Насправді — очистилася я.
- Але як Ви всього цього навчилися?
- Це багаторічна практика: коли через руки проходять тисячі хворих, інтуїтивно починаєш відчувати й робити те, що потрібно в кожному конкретному випадку. І я задоволена, що можу допомогти хворим, яким не може допомогти офіційна медицина…
Міцні руки й добре серце Зої Володимирівни не одну людину витягли з найстрашніших захворювань. До неї звертаються й із малими діточками, й старенькі, й вагітні (усуваються ранні токсикози), й дуже багато діток, які могли не народитися, а прийшли в цей світ завдяки зусиллям та чуйності воістину справжнього професіонала — доктора ХХІ століття. А все тому, що Зоя Мостова має почуття відповідальності за людину, яка до неї звернулася по допомогу.

Тетяна ПЕЧЕРСЬКА,
«Здоров'я і довголіття».