КАЛЬЦІЄВИЙ ЛІКЕР СПРИЯЄ ВІДНОВЛЕННЮ ОБМІННИХ ПРОЦЕСІВ

Поділитися:
КАЛЬЦІЄВИЙ ЛІКЕР СПРИЯЄ ВІДНОВЛЕННЮ ОБМІННИХ ПРОЦЕСІВ

В одному з номерів «ЗіД» за минулі роки було надруковано рецепт кальцієвого лікеру. Хочу знову зробити цей корисний напій, але забула деталі його приготування.
З повагою Світлана Геннадіївна.
м. Київ.

Лист коментує натуропат, народна цілителька Олена Світко.

Кальцієвий лікер належить до найулюбленіших рецептів моїх пацієнтів, він помічний у разі проблем із суглобами та порушенням обмінних процесів в організмі. Узяти 5-7 свіжих домашніх курячих яєць з білою шкаралупою. Ретельно помити їх і скласти в простерилізовану літрову банку. Вичавити сік з 10-12 лимонів і залити ним яйця (сік має їх покрити повністю). Банку накрити кришкою й поставити в темне холодне місце, наприклад, в холодильник. Щодня потрібно перевертати яйця та струшувати банку. Через 7-10 днів під дією кислоти зі шкаралупи вийде весь кальцій і від неї залишиться тоненька оболонка. Тоді жовтки ретельно розтерти й отриману суміш перецідити в інший посуд. Додати по 2 склянки меду та якісної горілки чи коньяку.

Усе ретельно перемішати, розлити в пляшки й пити по 1 ст. л. між прийомами їжі тричі на день.
Оскільки кальцій осідає на дні пляшки, перед застосуванням рідину треба збовтати. По чайній ложці лікеру можна давати діткам з порушенням обміну речовин, алергіями тощо