КАРМІЧНА МЕДИЦИНА

Поділитися:
Кармічна медицина

Коли не допомагають ні піґулки, ні трави, ані будь-які інші нетрадиційні методи лікування, ми переймаємося питанням: то що ж це таке, чому комусь усі ці методи допомогли, а мені — ні? У таких випадках, як пояснила під час нашої бесіди (початок у №№ 9, 13 за 2017 р.) академік Міжнародної академії альтернативної медицини і валеології, член-кореспондент Міжнародної академії холістичного здоров'я людини (м. Ганновер), народний цілитель Олена ЄРЬОМІНА, приходить на допомогу кармічна медицина.

Це новий нетрадиційний метод у діагностиці, лікуванні та профілактиці хвороб. У її офісі — мироточиві ікони й кілька картин, що позначають портал у паралельні світи. Одна з них — заслуженого художника України Наталії Ніколайчук, яка зобразила багатовимірність нашого світу…

Хвороба може виникнути на... духовному плані

- То чому ж не завжди допомагають уже перевірені методи лікування?

- Я володію потужним яснобаченням і можу бачити людину в її попередніх втіленнях. Звідти часто тягнеться величезна кількість проблем. Адже в космічному інформаційному банку зберігається пам'ять про всі наші діяння. Сказано ж бо: «Яке діяння — таке й воздаяння».
А ще Христос казав хворому, якого вилікував: «Ось ти одужав; не гріши ж уже більше, щоб не сталося з тобою чого гіршого». І це — головна ідея кармічної медицини. Вона допомагає виявити причини й наслідки, звані хворобами, щоб назавжди їх позбутися. Вона не дає лікувальних методик, а вчить людину  оздоровлюватися  чистотою думок, почуттів та вчинків.
Адже захворювання може виникнути не на клітинному матеріальному рівні, а на духовному. Тому одні люди успішно виліковуються за допомогою традиційної та нетрадиційної медицини, а в інших такого результату немає. І ось ці люди починають шукати ще когось, хто б їм допоміг. І коли вони приходять до мене, я бачу просто неймовірні речі.
Якось одна мама привела до мене хлопця 26 років. У нього була дуже виражена астма. А хворів він із 4-х років. Хлопець навчався в Київському авіаційному університеті й хотів літати. Але через тяжку астму його залишили працювати в наземних службах — ремонтувати літаки. Із цим хлопчиком мама об'їздила й «бабок», і «дідів», і лікарів — результат нульовий.
Коли я почала з ним працювати, побачила цікаву річ. Виявляється, в нього ця астма — кармічна. Розвиватися вона почала на основі страху. Я бачу, що в минулому житті, замолоду, коли він був мореплавцем, якось його корабель потрапив у шторм і почав тонути. Чоловіка викинуло за борт, але він учепився за якусь колоду й силкувався виплисти. На кораблі були пасажири, й вони теж тонули поруч із тим хлопцем. Але, помітивши його на колоді, теж ухопилися за рятівний предмет.
І якоїсь миті цей чоловік усвідомив, що під ним —багатокілометрова безодня й усі ці люди можуть потягти його вниз. І він відчув великий страх смерті. Корабель було врятовано разом з усіма пасажирами, але страх смерті в цьому чоловікові залишився. Він прожив своє життя, помер і по певнім часі втілився в новому тілі.
І ось коли я розповідаю цю ситуацію, бачу: в матері розширюються очі, й вона мені каже: «А знаєте, в нього астма почалася після того, як він у 4 роки тонув у річці». Тобто, програма смерті від води та той страх, що був у минулому житті, закарбувалися в його матриці.
Матриця за нами ходить — втілюється з життя в життя. Що ми заробимо, те й отримуємо в наступному втіленні. У цьому випадку один страх наклався на другий, і цей страх спровокував появу астми. Вистачило трьох сеансів, щоб зняти з нього цю проблему.

100% того, що відбувається зі здоров'ям, — це вина самих людей

- І все ж, яким чином попередні втілення проникають у сьогодення? Це якась дивина ...

- В інших країнах до кармічної медицини ставляться нормально й успішно використовують для оздоровлення. Наприклад, неплідність може бути не лише гінекологічною чи ендокринною хворобою, а й кармічною. Якось до мене прийшла 20-річна бездітна жінка (вона родом із Буковини), яка вже побувала в різних гінекологічних лікарнях — марно. У разі бездітності я приймаю чоловіка й дружину разом.
Коли я почала з нею працювати, побачила величезну енергетичну діру над її животом і всіма дітородними органами. І було очевидно: вагітність настати не може. Але в тонкому плані я побачила, як над тілом жінки висить образ старої потворної баби. Тоді я вирішила переглянути її кармічну програму. І побачила картини з минулого життя.

- Кіно, чи не так?

- Щось схоже на фільм, який я бачу над лівим плечем пацієнта. І ось я сиджу й дивлюся: ця жінка у віці 16 років живе у Франції, вона — дочка заможних людей, і вони виїздять на літо з Парижа до якогось заміського маєтку. І це 16-річне дівча закохується в сільського хлопця. Шалене кохання, вона вагітніє. Сім'я повертається до Парижа, й дівчина розповідає про все батькам. Ті —  шоковані. Звісно, про жоден шлюб мови бути не може.
І ось вони доводять вагітність цієї дівчинки до 8 місяців, з огляду на те, що в цей термін більшість дітей народжуються мертвими. Вивозять її з міста, наймають повитуху, яка дротиком проколює навколоплідний міхур, води відходять і провокуються пологи. Дитина народжується живою. Молода породілля лежить непритомна, а її батько кладе немовля в скриньку й кидає в річку. Природно, дитина гине. Цю дівчину згодом видають заміж, вона народжує, але весь час згадує цю дитину.
І ось коли я розповідаю все це молодій парі, в них, звісно, шок від почутого. І ця жінка починає розповідати: «Мені було 16 років, а я родом із Буковини, коли я покохала одного хлопця й завагітніла. Але я не могла народити, бо в селі мене всі знали. Я поїхала до райцентру». Там вона найняла сільську бабку, яка дротиком, дротиком(!) — у наш час, викликає пологи. Термін малий, це — як аборт, у неї страшна кровотеча. Як наслідок, дівчина залишається неплідною. І я знімала з неї програму з минулої інкарнації.
Цей випадок я зазвичай розповідаю на курсах із кармічної медицини. Ось така, бачте, калька. Нам дається чергове наше життя й нам дається чергова можливість виправлення ситуації. Ось вона знов завагітніла. Знову — в 16 років. Мало б вистачити мізків і залишити цю дитину. Що б тебе там вже спіткало від родичів, від односельців, це — інша річ. Але ти не залишила дитину, ти не схотіла. Причому, цей аборт — достоту, як у ХVІІІ столітті, так і в XXІ. Ти зробила цей аборт — от і маєш. Це той самий кармічний принцип: якщо ти порушив десь якісь закони життя, далі знову все повторюється.
Кармічна медицина говорить про те, що 100% усього того, що відбувається зі здоров'ям людей, — це вина самих людей. Є такий вислів: «вінець безшлюбності». Хоч як гарно він звучить, насправді це — кармічна проблема, тобою ж і зароблена. Якщо у своєму житті дівчина зрадила свою любов, то в подальшому житті вона може заміж не вийти. І вінець безшлюбності тут ні до чого.
Якщо, наприклад, мати гнобить свою дочку й бачить у ній конкурентку, бо сама старіє, тоді дочка буде глибоко нещасною людиною в особистому житті. Мало того, ще й ноги в неї стануть кривими. Мені доводилося з різними людьми працювати й із різними дітьми. Так ось, розумово відсталі діти теж просто так не народжуються. Це — карма батьків.

«Карма» означає «закон Відплати»

Кожний випадок — фантастичний. Його ні з чим не можна порівняти. І такі матеріали, які дає життя, ви не вигадаєте, бо це вигадати неможливо. Ну, от уявіть собі, народжується в сім'ї дитина, яка не ходить, не сидить. Але поряд із нею — героїчна мама. Вона для себе ставить завдання, що витягне цю дитину. Хоч де вона   бувала — все, як і раніше. І нарешті вона знаходить священика, який проводить із цією дитиною обряди у вівтарі. І після цього хлопчина починає ходити, але… залишається розумово відсталим.
Я з нею зустрілася на одній телевізійній програмі, коли цей хлопчик мав уже років 14. Мати попросила мене оглянути його. Те, що я побачила, щиро кажучи, вразило. Я побачила, чому він став таким. У минулому житті цей хлопчик був правителем в одній  країні. І він зрадив свій народ. Прийшло військо, яке напало на цю країну, й він, замість захищати її, пішов на поступки, запродався ворогові, залишився у своєму палаці, при своїй владі й регаліях, і правив країною.
А ворог, себто, держава, що напала, визискував місцевий люд, як тільки міг. Люд усе це зрозумів, бо був не дурний, і прокляв свого правителя. Той сидів у розкішному палаці, а піддані ледь животіли. Усі повмирали, й він помер. А в наступній інкарнації — недоумкувата людина. Я не змогла його підняти…

- Як усе це можна пояснити?

- Санскритське слово «карма» означає «закон Відплати». Закон карми — це універсальний, загальний закон. «Що посієш, те й пожнеш» — каже прислів'я, яке якраз і відображає дію кармічного закону. А у фізиці є таке формулювання: «Дія дорівнює протидії». Це — закон причин і наслідків.
Займаючись кармічною медициною вже багато років і маючи можливість переглядати реінкарнаційну програму людини, я неодноразово переконуюся в цій істині. Карма чинна кожної миті часу, в кожній точці простору, й уникнути її не може ніхто. Річ у тім, що тіло людини вловлює найменші вібрації Космосу. І за вчинками можна судити про те, в яких вібраціях вона живе, які вихори чи поля рухають нею в житті. Треба зважати на те, що й сама людина є джерелом сили — або творчої, або руйнівної.
Кармічна медицина дає змогу формувати голографічну модель людини, модель її внутрішнього й зовнішнього світу й бачити все нараз — одноціле й неподільне. Адже інформація про події та вчинки відкладається в матричній структурі людини й тягнеться за нею з одного життя в інше.
Зникає накопичена негативна інформація лиш тоді, коли людина, потрапляючи в реальному житті в ситуацію, подібну до тієї, що мала місце в житті минулому, знаходить правильне рішення та не повторює колишніх помилок. Кожне втілення дається для того, щоб людина позбулася тих вад, з якими увійшла в цей світ.

«Покаяння»

Ось із цією картиною, яка називається «Покаяння», пов'язана одна цікава історія. Звернулася до мене моя знайома, художниця, й попросила допомогти одному молдавському художникові. Якось він приїхав до Києва, і йому не було де зупинитися. Знайомі порадили готель Спілки письменників України. Адміністратор сказав, що вільний лише один номер, але туди ніхто не хоче заселятися: там повісилася жінка й ночами з'являється її привид.
Але той художник у привидів не вірив. І ось він ліг спати, а опівночі раптом чує якісь кроки, зашурхотіли фіранки. Він і каже: «О, ти прийшла — ходи до мене в ліжко, погрійся». І раптом відчув холодні обійми, неймовірно злякався й у шоковому стані вискочив із цього номера. Його всього трусило. А потім він почав худнути, слабувати, геть виснажився. Хоча жодної видимої причини на те не було.
І ось мені довелося звільняти його від цього привида. Бо енергетичний зв'язок зберігся й привид буквально висмоктував із нього всю енергію. Коли люди вмирають, вони переходять на інший план і існують там до наступного втілення. Із самогубцями відбувається інакше. Вони потрапляють у простір між найвищим тонким планом і найнижчим. І вони неупокоєні, тому часто знаходять для себе донора.
Цей художник і став таким донором. Коли я з ним попрацювала, це все відійшло. Сили повернулися, і, як подарунок, він дав мені таку картину.

...Із цією картиною в руках я й зобразила Олену Єрьоміну як нагадування кожному з нас про те, що наше життя не є таким однозначним і одноплановим. У християнстві «покаяння» означає усвідомлення людиною своїх вчинків (гріхів) і є першим кроком до духовного відродження та порятунку.
Мабуть, варто часом переглядати свої погляди та систему цінностей, щоб матриця минулого життя не переслідувала нас у подальших проявах і не давалася взнаки хворобами й невдачами. Адже, по суті, народжуємося ми для радості та щастя.
Дослухаймося ж до поради цілительки: «Радійте більше й заслужите те, чого хочете, — зараз виняткова епоха, в якій усе починається спочатку»…

Розмовляла Тетяна Печерська.