КАТАРАКТУ ПОЛІКУЄ МЕД

Поділитися:
КАТАРАКТУ ПОЛІКУЄ МЕД

Надрукуйте, будь ласка, як лікувати катаракту медовими продуктами.
З повагою Ольга Василівна.
м. Судова Вишня.

Лист коментує кандидат біологічних наук Любов ДУДЧЕНКО.

Катаракта – це помутніння речовини чи капсули кришталика. Причини захворювання можуть бути різними, наприклад, травми очей, порушення діяльності паращитоподібних залоз, цукровий діабет, старечі зміни організму тощо.
За катаракти, болю очей і запальних процесів допоможуть медові краплі. Мед утворює найтоншу захисну плівку, яка допомагає зняти запалення, розслабляє очні м’язи та захищає очі від шкідливих впливів навколишнього середовища. Для приготування крапель потрібно 1 краплю рідкого меду ретельно змішати з 10 краплями дистильованої або чистої джерельної води. Отриманою сумішшю (не холодною) закапувати очі по 3-4 каплі вранці й увечері. Курс лікування — два тижні, перерва 10 - 12 днів, після чого можна знову повторити. Уже після кількох процедур ви помітите поліпшення свого стану.
Крім того, щоб поліпшити зір і захиститися від шкідливих впливів, наприклад комп’ютера, слід регулярно вживати мед. Річ у тім, що мед — це натуральний продукт, який є незамінним джерелом певного комплексу речовин, потрібних для нормальної роботи сітківки ока. Найліпшим для зору є липовий мед. Вживати його слід уранці натщесерце. Після пробудження, приблизно за 10—15 хвилин до чищення зубів, повільно розсмокчіть 1 ст. л. меду. Таку само процедуру слід виконувати й перед сном.
Народна медицина має ще один цікавий рецепт від катаракти (а також від глаукоми): зварити круто яйце, розрізати навпіл, не очищаючи шкаралупи, й витягти жовток. На його місце покласти 1 ч. л. меду буркуну (донник — рос.). Накрити другою половинкою яйця й залишити на ніч. Уранці піпеткою зібрати утворену рідину. Капати по 1 краплі тричі на день до одужання.