КОРИСТЬ ГЛИНИ ДЛЯ ОРГАНІЗМУ

Поділитися:
КОРИСТЬ ГЛИНИ ДЛЯ ОРГАНІЗМУ

Згідно з давньою легендою, Бог створив людину з глини. Ще на самому початку XX століття академік В.Вернадський виявив, що ця легенда народилася не на порожньому місці. Виявляється, глина містить усі макро- й мікроелементи, які присутні в людському організмі. Причому приблизно в тих само пропорціях. Під час дослідження вчені знаходять у ній, хоч і в малих концентраціях, амінокислоти. Більш того, цей мінерал має іонообмінні властивості: забирає у клітин те, що знаходиться в надлишку, і постачає те, чого не вистачає. Оздоровлення за допомогою глини — один із методів, який ось уже 5 років застосовує у своїй лікувальній практиці хірург, лікар народної та нетрадиційної медицини Анатолій БАННИЙ.

Один із найдавніших методів оздоровлення

У Анатолія Васильовича досить великий досвід. Він не втомлюється шукати й випробовувати різні природні методи оздоровлення, ефективні та безпечні одночасно. Наприклад, за допомогою п'явок (гірудотерапії) або звичайного перекису водню. Особливе місце в його практиці посідає глинотерапія. Й абсолютно обґрунтовано. За словами Анатолія Банного, глина допомагає людині відновлювати сили, адже вона заряджається енергією сонця, тому її беруть на озброєння всі прихильники здорового способу життя.
«Перші рецепти лікування глиною, — розповів Анатолій Васильович, — були виявлені ще в стародавніх папірусах. Тисячу років тому Авіценна в «Каноні лікарської науки» докладно описав властивості глини і її вплив на організм. Цей мінерал високо цінували Гіппократ, Гален, Пліній, Марко Поло та ін. До речі, і серед запорізьких козаків були так звані «глинюки», які лікували тільки глиною. Адже вона майже не має протипоказань».
Святі часто використовували глину для цілительства. Приклад тому — багаторічне користування «глиночкою» преподобного Серафима Саровського. Основоположники сучасної медицини С.П. Боткін, М.І. Соколов, А.Н. Покровський також широко використовували глину в лікувальній практиці. Болгарський цілитель Іван Йотов лікував нею всі хвороби.
З незапам'ятних часів відома здатність глини запобігати процесам гниття й розкладання. Наприклад, ще в Давньому Єгипті, в Стародавньому Китаї  і Вавилоні з метою збереження максимально тривалого терміну м'ясних продуктів використовувався порошок цього мінералу. І не лише м'ясо й продукти зберігали за допомогою глини наші предки, а й овочі, фрукти — їх умочували в глиняному розчині й вони зберігалися досить довго.

Оновлює клітини і зміцнює імунітет

«Останнім часом, — зауважив Анатолій Банний, — у зв'язку з інтенсивним розвитком косметології та народної медицини метод пелоїдотерапії (від грецького  (pelos) — глина, бруд) — лікування грязеподібними речовинами, приваблює все більше уваги. Це зумовлено безпекою, ефективністю й дешевизною даного природного продукту. Хоч як дивно, але глина — це, мабуть, єдиний препарат, який не має побічних явищ».
Глина володіє цілющою силою, переконаний Анатолій Васильович, вона усуває запалення, активує вироблення червоних кров'яних тілець (еритроцитів), що сприяє лікуванню анемії. З допомогою глини  лікують мігрень, головний біль, хвороби судин, травного тракту, сечовидільної сфери, шкіри та інших органів і систем. Глина здатна активізувати імунну систему, поліпшувати обмін речовин, абсорбувати токсичні речовини, прискорювати загоєння ран і виразок. Здавна відомо, що вмивання глиняною водою поліпшує колір обличчя і звужує пори.
Головна лікувальна властивість глини — абсорбуюча (у п'ять разів більша, ніж в активованого вугілля). Вона виражається в очищенні організму завдяки поглинанню токсинів, шлаків, важких металів, отрут, радіонуклідів та подальшої їх утилізації.
«Ефект цілющої сили глини, — пояснює Анатолій Васильович, — у наявності в ній майже всіх мікроелементів, закладених ще з кембрійського періоду (500 млн років тому), а також радію з довжиною частоти (8 м) здорової клітини людини. Впливаючи на здорові клітини, глина очищає їх від шлаків, якщо частота клітини відхилилася в бік, вона її нормалізує, а хворі клітини руйнує й виводить з організму. Доведено антибактеріальні дії глини, розсмоктувальні, протизапальні й т.д.».
Цей чудодійний мінерал має магнітну структуру. Він концентрує в собі сонячний та живильний магнетизм повітря й води, а тому його магнітний вплив перевищує вплив інших елементів. Знаменитий болгарський цілитель Іван Йотов вважає, що блакитна глина «вирівнює» біополе людини, а його відомі слова «глина — дар Божий, за допомогою якої людина може відновити своє здоров'я» стали крилатою фразою для багатьох людей. Накладення примочок із глини на хворий орган рівноцінне потужному магнітному дощу, який проникає в цей орган, що дає йому сили, життя, здоров'я, виганяє все хворе й негативне.

Рецепти від Анатолія Банного

 Зовнішнє застосування глини. Аплікації (примочки) — готують на воді кімнатної температури. Розводять водою і ліплять корж товщиною 1—1,5 см. Прикладати на хворе місце на півтори-дві години. На волосисті місця накласти марлю або бинт і зверху глиняний зліпок. Зверху можна накрити харчовою плівкою (щоб не висихала) і шматком матерії. Прикладати на будь-яку частину тіла або на місце проекції органа, де відчувається біль. Якщо поєднувати ще й з аплікацією внизу живота (лоно) — це посилить лікувальні властивості мінералу. Використана глина для повторного вживання не годиться. Ставити аплікації можна кілька разів на день. Головне — міняти її кожні 2 години. Тривалість застосування — до одужання.
Застосування всередину. Розвести 1 ч. л. глини з гіркою в склянці води, розмішати ложечкою за годинниковою стрілкою 40 разів (активувати) і, поки вона не осіла, випити. Приймати натщесерце вранці й увечері за півгодини до їди або півтори-дві години після їди. Через тиждень можна приймати по 2 ч. л. 3—4 тижні поспіль, потім тиждень перерва. Так продовжувати 3—6 місяців, кількість регулюється індивідуально, так само, як і тривалість вживання.
Глиняні ванни. На одну ванну застосовується 150—200 г глини. Розмішати в каструлі й вилити у ванну, осад викинути, температура води не більш як  +37 градусів. Приймати ванну 30—40 хвилин. Першу — 20 хвилин. Рекомендовано періодично занурювати у воду й голову. Кількість ванн — до 40 разів. Щодня або через день. Глина очищає шкіру, внутрішні органи. Після 20 ванн іде очищення від негативних тонких тіл на духовному рівні. Глина застосовується і в косметичних цілях. Маски тримати на обличчі до півгодини.
Очищення води. На 10 л води — 100—150 г глини. Розчинити, добу відстояти, злити 8 л води, решту 2 літра, що залишилися, вилити разом із осадом. Цю воду можна пити, готувати супи і т.д.
 
Любов ПОЛЬОВА-САХАНДА.