РУБРИКИ

ЛІМФАНГІОЛЕЙОМІОМАТОЗ ПОЛІКУЄ РІПЧАСТА ЦИБУЛЯ

ЛІМФАНГІОЛЕЙОМІОМАТОЗ ПОЛІКУЄ РІПЧАСТА ЦИБУЛЯ

Моїй сестрі 50 років, вона хворіє на лімфангіолейоміоматоз (ЛАМ) легень, множинні кісти на легенях. В Інституті пульмонології сказали, що нічим не можуть зарадити, потрібна пересадка легень… Можливо, хтось із лікарів, фітотерапевтів, народних цілителів підкаже, як позбутися хвороби?

З повагою Надія Михайлівна, м. Біла Церква.

Лист коментує лікар-невролог, фахівець зі східної медицини Володимир БОЛСУН.

«Злу» цибулину подрібнити, змочити й викласти на тацю. Накрити голову рушником і дихати цибулевими випарами 2-3 хвилини. Процедуру повторюють чотири рази на день.
Це цілюще повітря містить і фітонциди, й розчинні речовини.
Крім того, корисно зранку, натще, смоктати зріз часнику, якщо запече в шлунку - ковтнути води. А потім подихати над цибулею, тобто перед кожним вдиханням цибулевих фітонцидів треба смоктати часник.
У разі цього захворювання корисно пити морс із журавлини, на ніч їсти її вичавки. Процедури робити 2 тижні, тиждень перерва. Курс - до настання полегшення.

 

 

 

 

 

ПЕРЕДПЛАТА НА ГАЗЕТУ:

Наш сайт - це скорочена версія популярної української медичної газети "Здоров'я і Довголіття", що виходить з 2004 року і розповідає про здоровий спосіб життя, про збереження та відновлення здоров'я методами народної медицини. З кожного номера газети, що виходить по вівторках, на сайті публікується тільки один матеріал. Повну версію Ви можете отримати, передплативши газету на пошті: передплатні індекси 90247 - україномовне видання та 37627 - російськомовне видання, або передплативши електронну версію, що відповідає друкованій, на сторінці ПЕРЕДПЛАТА.