ЛІПОМУ ПРИБЕРЕ ПЛІВКА З СИРОГО ЯЙЦЯ

Поділитися:
ЛІПОМУ ПРИБЕРЕ ПЛІВКА З СИРОГО ЯЙЦЯ

Хочу поділитися з читачами перевіреним на практиці способом видалення ліпоми, чи, простіше, жировика. Цей метод випробувано на моєму чоловікові, в якого була досить велика (як куряче яйце) ліпома на спині, й хірург рекомендував її видалити. Операції вдалося уникнути завдяки бабусі-сусідці, яка випадково під час нашої розмови дізналася про проблему чоловіка та майбутню операцію. Ось вона й порадила вдатися до плівки з сирого яйця. Я особисто випробувала яєчну плівку, лікуючи герпес на губі, й загалом уявляла, що жировика теж можна позбутися з її допомогою.
Незважаючи на опір чоловіка, я щодня проробляла уранці таку процедуру. Свіже яйце розбивала навпіл, відділяла від шкаралупи плівку й акуратно приклеювала липким боком до жировика. Приблизно через 10 хвилин вона висихає, біліє й сама тримається на шкірі. Та я для додаткової фіксації використовувала пластир. Але перш ніж накладати пластир, зачекайте 3-4 хвилини: до мокрої плівки пластир може не приклеїтися.
Після перших процедур може відчуватися легке печіння в ділянці жировика. Це добре й означає, що цілющі процеси вже почалися. Після кількох процедур місце навколо жировика може набрякнути, шкіра - почервоніти. Лякатися цього не варто, так і має бути. Яєчна плівка ніби витягає жировик ближче до поверхні шкіри.
Зникнення набряку, а зрештою й самого жировика відбувається швидко: наприклад, у чоловіка він майже повністю зник приблизно за 10 процедур. До речі, під час лікування я чоловікові готувала більше овочевих і молочних страв.
P.S. Моя знайома ліпому видавлювала, як прищ, але чоловік не ризикнув це робити.

З повагою Галина В.
м. Миколаїв.