ЛЮДИНА - ЧАСТИНКА КОСМІЧНОЇ СИМФОНІЇ ЛЮБОВІ

Поділитися:
ЛЮДИНА  - ЧАСТИНКА КОСМІЧНОЇ СИМФОНІЇ ЛЮБОВІ

Відомо, що в деяких людей, які пережили клінічну смерть, відкриваються нові таланти та з’являються незвичайні здібності. Це можна пояснити проявами генетичної пам'яті. Наприклад, якщо хтось із ваших пращурів мав талант художника, то ці здібності записані у ваших генах і, цілком можливо, що під впливом якихось незвичайних обставин чи за допомогою духовних практик вони можуть вам відкритися, тобто ви їх «згадаєте».
Так трапилося і з Віктором Івановичем Романенко. За своє життя він двічі пережив клінічну смерть. При цьому після першого разу в нього відкрилися здібності до математики, і він майже з відзнакою закінчив університет й отримав спеціальність математика. А після другого - пан Віктор став руками відчувати інформаційні потоки енергій від усього живого й навіть від планет та Сонця. До того ж у його голові почали спливати самі собою слова та числа. Тоді він згадав, що його прабабуся Мар’я лікувала людей за допомогою слів та чисел. Деякі  з цих слів знала і його бабуся Настя, яка лікувала не відварами та настоями, а збирала в букетики потрібну кількість відповідних рослин і розвішувала їх у певних місцях.
Також Віктор Іванович  пригадав, що його прадід по батьковій лінії був одним із останніх волхвів.
Уже 15 років пан Віктор свої знання та незвичайні здібності застосовує на благо людям, допомагаючи їм жити довго та без хвороб. На сторінках газети «Здоров’я та довголіття» він погодився поділитися своїм досвідом та інформацією, яку  отримав через відкриття генетичної пам’яті та безпосередньо від Природи. Прості та дієві поради Віктора Івановича допоможуть читачам не тільки відновити здоров’я, а й розширити свідомість, зрозумівши, що все на світі Живе, вібрує і взаємодіє, і ми, люди, теж частинка цієї Космічної Симфонії Любові. 

Вишневе дерево оздоровить серце і лімфосистему

Якщо стояти під вишнею, то з неї йде потік енергії в енергетичний центр, що розташований справа на голові. Він забезпечує інформаційною енергією праву півкулю мозку й усі його структури, які контролюють ліву частину тіла людини. І вона очищається завдяки саме цьому центрові.  Крім того, вишня має зв'язок з невідомою для нас планетою Вишень (від якої, до речі, і походить її назва), Сонцем та Космосом. Через неї Сонце може поповнювати енергією енергетичні центри людини, які знаходяться на лівому та правому передпліччях. Це так звані центри мудрості. Вони впливають на мозок й посилюють розумову діяльність обох його півкуль, а також відкривають центри серця та лімфосистеми, поліпшуючи тим самим  роботу серця та лімфосистеми. До того ж енергія мудрості, яка йде через ці центри, сприяє відкриттю прихованих можливостей людини та відновлює й позитивно впливає на ниркові залози, які виділяють адреналін, від чого люди відчувають щастя.
Цю енергію Сонце, зазвичай, посилає зі світанку до полудня. А в осінній період вона посилюється, і її можна отримувати протягом усього дня й навіть увечері. Стояти можна як під звичайною вишнею, так і під сибірською, аналогічну дію має і японська сакура.
Якщо немає можливості постояти під вишнею, то можна зірвати (саме зірвати, а не зрізати) 12 вишневих гілочок, довжиною 35 см. З тоншого кінця кожної слід відірвати близько 5 сантиметрів. Потім зв’язати всі гілочки в пучечок звичайною ниткою і покласти на місце, де ви найбільше проводите часу (це може бути робочий стіл, головне, щоб вони не торкалися  металевих предметів), на три доби. Далі слід вийняти з пучка одну гілочку й  залишити його ще на три доби. Опісля зробити перерву на добу й повторити дійство, використовуючи ті самі гілочки - їх можна використовувати багаторазово. Під час перерви гілочки слід покласти на звичайний ніж або ложку. Повторюте цю процедуру доти, доки у вас не відкриються приховані можливості, шосте чуття, яснобачення та ін.  Якщо при цьому ви відчуваєте радість, то процес оздоровлення йде успішно. Але не забувайте, що треба бути чесним перед людьми та природою і не шкодити їм.

Камедь забере негативну енергію з органів

Аби позбутися негативної енергії, вишня виділяє камедь (сік, який виступає і згущується на корі дерева у вигляді темно-коричневих, напівпрозорих затверділих крапель, його ще називають клеєм). Вона здатна вбирати негатив, віддаючи його під дією Сонця в Землю. Люди її можуть застосовувати для цієї ж мети. Для цього під променями Сонця покладіть шматок камеді на хворе місце - і вона забере негатив, оздоровивши вас. Сама назва «камедь»  утворилася від слів «як мед». Тобто вона, так само, як і мед, здатна вбирати в себе негатив. До слова, бджолиний віск теж потужний вбирач негативної інформації. Воскові свічки застосовують для очищення приміщення: віск убирає негатив, який  згорає у вогні свічки.
До речі, такі властивості має камедь усіх дерев,  виділення хвойних дерев, зокрема живиця, а також бурштин та каніфоль. Якщо покласти виріб із бурштину на хворе місце під сонячним промінням, то  можна позбутися хвороби.

Віктор РОМАНЕНКО.