МАЛЕНЬКИЙ ОКТАЕДР ДАЄ ПОТУЖНУ СИЛУ

Поділитися:
Маленький октаедр дає потужну  силу

Олена ІЄВЛЄВА принесла до редакції дивовижну… іграшку. Так можна було подумати спочатку, побачивши змайстрований із різнокольорового картону октаедр. Це дві з’єднані пірамідки, розміри кожної загалом не вражають: усього 25 см у висоту та по 20 см у  ширину й довжину. Як стверджує пані Олена, цей пристрій має магічні можливості. Поки він стоїть на підлозі, знищує всю негативну енергію у квартирі – від геопатогенних  та техногенних випромінювань до «поганого ока». А якщо проводити ним від маківки до стоп уздовж хребта, можна відновити енергобаланс  людини. Це дуже важливо. Адже саме завдяки енергії ми можемо існувати в цьому світі й бути здоровими. Наповнений енергією організм коригує себе сам.

І діагностує, й очищає

Звісно ж, ми вирішили «побавитися» цією «іграшкою» - випробувати її на собі. І Олена Анатоліївна розпочала свою роботу: за компасом визначила сторони світу й  поставила «піддослідного» обличчям на північ. Попросила нас ноги поставити на ширині плечей й дослуховуватися до своїх відчуттів.  Позаду,  на відстані витягнутої руки, вона  проводила зверху вниз від маківки до самої підлоги. Робила це повільно, щоб октаедр встигав «попрацювати»  з органами та чакрами (енергетичними центрами).
Із самого початку процедури «піддослідний» починав трохи розхитуватися подібно до маятника. Дехто відчував потік енергії, який «огортав» усе тіло.  У проблемних місцях октаедр ніби затримувався в повітрі, далі «відпускав» -  це означало, що пройшло енергетичне очищення, пояснювала Олена Ієвлєва.

Річ у тому, - каже Олена Анатоліївна, - що в нас у мозку існує такий тандем – гіпофіз і гіпоталамус (це центральні органи ендокринної та нервової систем, які розміщені в мозку й керують усіма процесами організму). І ця гіпоталамо-гіпофізарна система відповідає за наш контакт із тонкими енергіями. Коли є якесь патологічне відхилення, він відчуває цей бар’єр - стримує інформацію хвиль тонких енергій і октаедр зависає.

Він працює з підсвідомістю. Буває, що люди під час сеансу плачуть чи сміються, а дехто нестримно позіхає, бо їм «пороблено». Адже пристріт – це не що інше, як мікропрограма на негатив. Октаедр цю програму знімає. Звісно, сама людина не проведе його собі за спиною. Це робить хтось інший. Так от користь від цього мають обоє.

Так само він знімає негативну енергетику від телевізорів, комп’ютерів, роутерів, яка проходить навіть через стіну від сусідів. Тому не завадить таку «іграшку» поставити у своїй квартирі мешканцям мегаполісу. Адже навіть той негативний інформаційний потік, який піднімається з-під будинку від каналізаційних мереж, може вплинути на загальний стан здоров’я.
Він  - добрий помічник тим людям, які переживають стрес, психічні та фізичні навантаження. В одній кімнаті октаедр може працювати до 10 діб.  Далі відбувається насичення позитивною енергією, і його можна переносити в іншу кімнату. 
Достатньо встановити прилад у зоні з негативною енергетикою на 1-12 годин, й вона буде поглинена на 1-3 доби.
Кожна людина, продовжує розповідати Олена Анатоліївна, народжується з унікальним набором частотних характеристик, на якому працює її мозок. Тому одна людина – лінгвіст, друга математик, третя – злочинець.  Октаедр може підвищувати частотне коливання людини, тобто трансформувати грубі енергії на тонкі, тим само поліпшуючи риси характеру, поведінку людини.
- У мене був такий випадок, - згадує Олена Анатоліївна,- коли один кримінальний авторитет викинув подарований мною на його ж прохання октаедр. Бо йому «захотілося стати чесною людиною, але ж братва не зрозуміє…»

Піраміда як перетворювач енергій

Перш ніж людину лікувати, її очищають, - продовжує розповідати Олена Ієвлєва. - І  я замислилася, як зробити, щоб і мій прилад працював так само. Дивіться…
Дослідниця взяла дві рамки й  продемонструвала напрям енергій: у верхній піраміді вони розходилися врізнобіч, а в нижній навпаки – сходилися. Тобто нижня забирає негатив від людини та навколишнього середовища, а верхня частина надає позитив.  Річ у тім, що в цьому октаедрі всередині містяться ще кілька пірамідок, вони якраз і створюють відцентровану енергію.
Верхня пірамідка бузкового кольору, а нижня – червоного. Невидимі, ті, що в середині, - помаранчевого, зеленого й синього кольорів. А це кольори, які відповідають кольорам наших чакр. Перетинка, до якої все кріпиться (лінія з’єднання пірамід в октаедр) відповідає нашому сонячному сплетенню. Що піраміда більша, то більший потік енергій вона перетворює.
- Зауважте: перетворює, а не випромінює, - наголосила Олена Анатоліївна. -  Я гадаю, що створення цієї  піраміди є моїм покликанням у житті. І я дуже хочу, щоб вона дійшла до якомога більшої кількості людей. Проста у виконанні, можна навіть власноруч її виготовити, але ще краще було б, якби знайшлася людина, яка б зацікавилася її виробництвом для широкого використання.
Після сеансу ми хотіли поставити октаедр на підвіконня. Але Олена Анатоліївна знайшла для нього інше місце – на підлозі: саме так він працюватиме в приміщенні. Бо не вся негативна енергія може знищитися й  тоді нижні предмети стануть носіями негативу. «А коли  набридне вам ця енергія, переверніть піраміду іншим кутом – і вона припинить працювати». І вмістила октаедр  у підставці на бік.
У подвійної піраміди настільки потужна сила, що може зупинити навіть гіроскоп, що перебуває в прецесії (масивне симетричне тіло, що обертається з великою швидкістю навколо осі симетрії, його властивості використовують, зокрема, в гіроскопічних компасах на кораблях).   Прикладом гіроскопа може бути маятник Фуко – він описує коло навколо осі. І навіть якщо його зупинити, він знову  крутитиметься, а крутять його магнітні поля Землі.

«АННА» - ангел охоронець від усього злого

Саме так винахідниця назвала своє дітище. Анна Комарова була її бабусею й завідувала  за радянських часів дитячим відділенням Дніпропетровської обласної лікарні. Як каже Олена, бабуся мала ще незвичайні сенсорні здібності й зналася на травах. Із древньогрецької ім’я Анна перекладається як благодать. Проте назву цієї подвійної піраміди, що також дає благодать тим, хто нею користується вже протягом 30 років,  Олена Анатоліївна пояснює так:
- Літера А – це верхівка та низ октаедра, в магічній та езотеричній кабалістичній дисципліні має значення числа 1; дві літери Н – низ верхньої та низ нижньої частин – відповідають числу 7. Разом вони створюють  число 8 – а це число Ісуса, яке вважається чудотворним. І не дарма…

Стародавні математики вважали числа живими істотами й мали певний резон. Адже все у Всесвіті, й людське тіло також, піддається розрахунку – створено  за математичними законами. І головний - це Закон золотого перерізу: відповідність частин між собою в певній пропорції. Піраміди також будували за цим законом – відповідністю пропорцій довжини, ширини й висоти.
І це дуже добре знала Олена Анатоліївна, коли створювала свій октаедр за цим же Законом золотої пропорції. Вона настільки допитлива, що свого часу зацікавилася спочатку математикою, потім історією. А тоді вже медициною. Тож має дві вищі освіти й третю – медичну (середню). Життя примусило її навчатися на рефлексотерапевта. Окрім бабусі Анни, її дід і прадід також були медиками. І все це зіграло в її  житті доленосну роль.
Із космічною енергією можуть працювати тільки тривимірні предмети, що мають пірамідальну форму, - зацікавлює дослідниця. - Чому, точно не знає ніхто. Протягом багатьох століть піраміда - одна із найбільших загадок планети.  Фахівці вважають, що в числах піраміди зашифровано вся історія людства - як минулу, так і майбутню, й узагалі піраміда містить у собі величезну кількість інформації про будову Всесвіту, Сонячної системи та людини, закодованої в її геометричній формі, а точніше - в формі октаедра, половину якого вона, власне, й представляє.
У кінці XX століття в Криму археологи виявили аж 36 «перевернутих» пірамід, завглибшки до 15-30 м. А в Тибеті, як кажуть науковці, лами користуються такими пірамідами для спеціальних таємничих обрядів.
Так у мене виникла думка про використання форми октаедра. Розміри піраміди потребували особливих підрахунків. Адже потрібно було створити прилад, який працював би з енергією Космосу, як і великі піраміди. Зіставивши накопичені в науці факти, я поставила перед собою завдання створити побутову, лікувальну, психо- та енергокоригувальну піраміду, яка б максимально ефективно працювала, перетворюючи на благо людства позитивну енергію Космосу, а заодно й нейтралізувала б негативні види енергії.
Так і народилася піраміда «АННА», легка й компактна. Вісь і підстава  в ній – «нульові», верхня частина віддає в простір позитивну енергію, а нижня поглинає та нейтралізує негативну. Матеріал для виготовлення  - діелектрик (має позитивний і негативний заряди).

І для душі, й для тіла…

Цей біоенергетичний прилад свого часу пройшов клінічні випробування в інституті біонічної медицини «Акутон» під керівництвом його директора академіка В. Миргородського. Результати оздоровлення дали стійкий ефект поліпшення в разі захворювань нервової, ендокринної, серцево-судинної, дихальної та травної систем, опорно-рухового апарату. Відновлюються захисні, адаптаційні, механізми.
У гіпертоніків «зі стажем», наприклад,  через 20 - 30 хв після процедури контролювався артеріальний тиск. Він знижувався на 10 одиниць, як верхній, так і нижній показники, серцевий ритм вирівнювався після 5 - 6-го оздоровчого сеансу. Припинявся головний біль, запаморочення, хто страждав від короткозорості, помічав поліпшення зору.  Це ті результати, які проявляються відразу. Отримана від піраміди енергія продовжує діяти ще наступні 2 - 3 доби. Потім роботу    з пірамідою слід повторити.
Одна моя співробітниця, яка безупинно працювала, бо потрібні були гроші, страшенно виснажилася й зламала ногу. Тоді я запропонувала їй поставити  біля ліжка цей прилад.  Кістка після операції в цієї жіночки зрослася набагато швидше, ніж це відбувається зазвичай, - згадує пані Олена.

Як переконала Олена Ієвлєва, піраміда зменшує в людині брехливість, жадібність, заздрість, жорстокість та інші негативні прояви, підсилює пам'ять, інтуїцію, креативне мислення, екстрасенсорні здібності, фізичні сили та витривалість, працездатність, здатність до навчання, вміння оцінювати людей і обставини. Вона допомагає адаптуватися в цьому світі дітям з аутизмом. Тож така «іграшка» в кімнаті зайвою не буде...

Із бабусиних рецептів від Олени Ієвлєвої

Для профілактики онкозахворювань і на перших стадіях готують такий рецепт: 1 частина прополісу та  3 частини бджолиного воску покласти на дощечку й  подрібнити на стружку, все перемішати. Розминати руками слід довгенько, до однорідної маси й щоб «тісто» розігрілося. Прополіс запам’ятовує інформацію, що роблять ваші руки, й буде знати, що чистити.  Завдяки тому, що прополіс розмазаний по воску, вивільняється кожна його часточка, й коли розтає в шлунку, працює увесь.
Із цієї маси робите тоненькі ковбаски (як на вареники) – ріжете їх на шматочки й робите маленькі горошинки. Кладете їх у холодильник. Уранці натщесерце вживаєте по 3-5 таких горошинок,  запиваючи водою. Для профілактики від раку та очищення організму достатньо 2 рази на рік робити такий  одномісячний курс.
А в кого геморой, кладете в пряму кишку свічку, зроблену із 3-4 таких горошинок.  За 30 хв біль минає, припиняється кровотеча, тріщини загоюються.
Якщо болить зуб, для полегшення, – 1 горошинку розпластайте й приліпіть на ясна.
У кого випирають вени: шкірка 1 банана, півлимона разом зі шкіркою та 5- 6 каштанів, усе подрібнити, скласти в баночку й залити горілкою (0,5 л). 12 днів настояти в холодильнику. Змочити в цій настоянці серветку чи м’яку полотнинку, й ніжними, м’якими, не натискуючи, рухами проведіть уздовж вен.  Відразу ж  відчуєте, як під руками вени ховаються й шкіра стає білою.
Якщо вена випинається дуже – просочіть марлю настоянкою й накладіть її на вену. Обгортати папером не варто. Марля швидко висохне, але встигне зробити свою цілющу дію.
Бальзам для обличчя, який я роблю собі сама. Тут повна творчість. Дослухайтеся, що любить ваше обличчя. В основі бальзаму лежить настій прополісу, а от трави кожен добирає собі сам. Я беру календулу та квітки липи. Дозую на око. Таким бальзамом протираю обличчя,  на шкірі утворюється плівочка, яка натягується, і я виглядаю років на 5 молодшою. Можна використовувати листки малини, подорожника тощо…

Тетяна Печерська «Здоров’я і довголіття».