МАЗЬ ІЗ ГРИБОМ ПАННА ВІД ФІБРОЗНИХ ПОЛІПІВ

Поділитися:
МАЗЬ ІЗ ГРИБОМ ПАННА ВІД ФІБРОЗНИХ ПОЛІПІВ

Чи можна позбутися фіброзного поліпа без операції?
З повагою Олеся.
м. Березань.

Лист коментує лікар, фітотерапевт В’ячеслав ВАРНАВСЬКИЙ.

На жаль, поліпи можуть бути як слизові, так і фіброзні, які найчастіше видаляють оперативним методом. Видалення має відбуватися якомога менш травматичним способом, оскільки фіброзний поліп є інфікованим уже в момент своєї появи. Після його видалення зазвичай настає поліпшення стану, звісно, в тому разі, якщо цей поліп поодинокий.
Що стосується лікування фіброзних поліпів, насамперед хочу навести приклад із моєї практики. Я використовую дієвий та універсальний метод зменшення розмірів поліпів у різних органах, у тому числі лікування на слизовій оболонці матки, ендометрія, з допомогою гриба панна (рос. - веселка), зокрема мазі.
Спочатку потрібно приготувати основу мазі. Вона складається з 25 мл триетаноламіну на 100 г стеаринової кислоти. Суміш заливають водою й рівномірно підігрівають, не доводячи до кипіння. Воду додають до утворення желеподібної маси без шматочків стеаринової кислоти. Після чого її охолоджують, помішуючи доти, доки не утвориться білий крем, - це і є основа мазі. А сама мазь виходить під час змішування частини крему з такою ж частиною кислого соку гриба.
Для приготування соку розрізані гриби щільно закладають у банку до самого верху, накривають капроновою кришкою й залишають на 2,5 місяця. Сік можна зберігати кілька років, у кислому вигляді він не псується тривалий час. Не можна кип’ятити, стерилізувати, робити добавки. Скисання не зменшує лікувальних властивостей соку.
Для лікування використовують гриби панна різного віку, але найліпше молоді. Вони містять багато слизу, й при цьому утворюється більше лікувального соку. Мазь потрібно обережно втирати у хворе місце якомога довше. Робити це слід кожного дня протягом 3-5 місяців залежно від стадії захворювання. На курс лікування потрібно від 0,5 до 2 л мазі. Рецепт цей, повторюю, універсальний. Придбати потрібні компоненти можна в аптеці. Їх виробляють різні фірми.
Також вживають усередину й сам сік гриба панна по 1 ч. л. на 0,5 склянки води двічі на день після їди. У більшості випадків у моїй практиці лікування давало позитивні результати. Побічних реакцій не спостерігалося.
Для лікування рекомендую також рослинний збір: узяти порівну корінь дягеля, квітки календули, листя зніту, листя манжетки, траву м’яти, корінь півонії, бруньки сосни, траву петрушки. Приготування: 4 ст. л. попередньо подрібненого збору залити 1 л окропу, злити разом із травою в термос, настояти ніч. Приймати по третині склянки тричі на день до їди протягом 3 місяців.