МЕТОД ЗВУКОВОГО РЕЗОНУВАННЯ ВИРІВНЮЄ ГОМЕОСТАЗ ЛЮДИНИ

Поділитися:
МЕТОД ЗВУКОВОГО РЕЗОНУВАННЯ ВИРІВНЮЄ ГОМЕОСТАЗ ЛЮДИНИ

У цьому переконаний досвідчений лікар-невропатолог, голкотерапевт, фітотерапевт, спеціаліст із східної медицини Володимир БОЛСУН, зустріч з яким відбулася нещодавно в редакції газети. Головна його думка, що людина має оздоровчу систему внутрішнього енергетичного балансу – гомеостаз. Ця система напружено працює і вдень, і вночі. Вона, як диригент в оркестрі, вирівнює та спрямовує діяльність усього організму. Без неї людина не прожила б і миті. Хвороба виникає тоді, зазначає лікар, коли ця складна система меридіанів (енергетичних каналів) та турбін-чакр (енергетичних центрів) виходить з ладу.

Метод звукового резонування

Будь-яка хвороба - це є чужа, отруйна інформація чи просто блокування в цій системі. На початку людина відчуває легке нездужання, а потім уже виявляється вся клініка захворювання. Страждання на енергетичному рівні з часом переходить на фізичне тіло. Східна медицина націлена на розблокування гомеостазу й підйому внутрішньої сили самої людини. Східні лікарі не додають своєї енергії хворому, але різними методами збуджують чакри, а голковколюванням знімають блокування в меридіанах. Свій метод лікар Болсун назвав «Методом звукового резонування».
Володимир Васильович спочатку настроюється на енергетику людини, а потім видає з себе звук, який резонує з аурою хворого, і той сам відчуває дотик звуку в тому місці, де є блокування, як тяжкість, тепло чи біль. Звуки схожі то на церковний піснеспів, то на бриніння струни, яке немов зависло на високій ноті, і лишень прислухаєшся до себе всередині: куди полине, якого органа вони торкнуться? Серце, печінка чи нирки затріпотять, мов метелик, від цих звуків. А то, немов пробиваючи невидиму запону, задзвенить голос тонко, аж до писку, легким бризом прочистить, освіжить голову й вирветься назовні через сахасрару – чакру, або енергетичний центр, який міститься на маківці голови. Після цьому помічаєш, що зникла тяжкість у шлунку, перестала боліти голова тощо, відчуваєш дивний спокій і умиротворення.
І це лише один із методів - голосо-, чи звукотерапія, які застосовує в діагностиці та лікуванні своїх пацієнтів лікар-невропатолог Володимир Болсун.

Людина потребує природного відновлення

Узагалі, Володя мріяв стати хірургом чи реаніматологом, як і кожному нормальному хлопцеві йому хотілося надавати реальну (як тоді здавалося) допомогу людям і пишатися собою і своєю роботою. Але життя відкорегувало юнацькі плани Володимира, і, відслуживши армію, колишній випускник Київського медучилища вступив до Київського медичного інституту ім. О.О. Богомольця. Пізніше були курси з неврології, гомеопатії, біоенергетики… А коли почитав в одному китайському трактаті, що скальпель - розпис у власному безсиллі, зрозумів, що хірургом він не буде ніколи. Бо різати людську істоту не можна, вона цілісна й свята, тому що створена Господом «за Його подобою», отож хірургічні втручання й уколи їй робити протиприродно. Людина, яка починає лікуватися такими методами: ін’єкції, операції тощо, згодом уже не може вилізти з цих безкінечних процедур, з цього замкненого кола. «Це -як здорове око, - порівнює Володимир Васильович, - якщо його постійно терти, закапувати, то через деякий час воно почервоніє й запалиться».
Лікувати потрібно не хворобу, переконаний Володимир Васильович, а людину. Виходить, кардіолог - лікує серце, гастроентеролог - травний тракт, уролог - нирки, гінеколог - репродуктивні органи, а хвороба переміщається з органа в орган, не полишаючи людину, а лиш змінюючи в ній «місце прописки». Негативна енергія не виходить з кола циркуляції меридіанів. Чужа, отруйна інформація має бути обов’язково «перетравлена» високочастотною силою самої людини.
Лікар-невропатолог Володимир Болсун оздоровлює саме людину, застосовуючи для цього різні природні методи (голкотерапію, мануальну терапію, медитацію, пранаяму, ци-гун тощо), які спонукають саму людину ставати здоровою, відкриваючи її внутрішні резерви. Зокрема, пранаяма - це свідомий контроль над під’єднанням до світового енергетичного потоку, прийняттям прани (потенційної сили, енергії «ци») диханням, шляхом концентрації думки й регулювання дихання.

«Я не лікую, я вирівнюю гомеостаз, чи, простіше, образ»

Так говорить про свою роботу з хворими Володимир Болсун. І справді, невропатолог таки вирівнює енергетичний каркас людини, відкриває дорогу живлющимим потокам. «Будь-яка хвороба означає пошматованість, - говорить лікар, - людина пошматована енергетично». От, наприклад, багато людей страждають від судинних хвороб, від серцево-судинних, інсульту зокрема, бо судини заблоковано. За словами Володимира Васильовича, у серці є потужний акумулятор, він посилає по судинах пульсову електричну хвилю, там, куди вона не доходить, з’являються проблеми. Власне, діагностуючи свого пацієнта різними методами, наприклад, тим же голосом, він ці проблемні місця виявляє. «По людині немов струм побіжить, а там, де він не проходить, я ставлю голочку, - пояснює невропатолог. - Голочки відкривають шлях енергії, це і є цигунтерапія».
Профілактику інсульту кожна людина може собі зробити, переконаний лікар-невропатолог, потрібно лише відкривати пранаяму і «продихати» затемнені місця. Цьому й навчає своїх пацієнтів Володимир Васильович.
«Людина - істота світла, - говорить лікар, - усі енергетичні центри - це сім кольорів веселки, вони в неї мають працювати врівноважено, і тоді в людини народиться внутрішній спів, гама звуків, власна мелодія».
До речі, Володимир Болсун радить за високої температури тіла вживати розтерту калину. Ці чудові ягоди відразу знімають жар і хворобливе напруження.

Між людьми має бути резонанс

Це одна з умов зцілення, переконаний Володимир Васильович. Приміром, якщо у подружжя немає внутрішнього резонансу в стосунках, хтось із них може захворіти. Найчастіше це трапляється з жінками. «Жінка - це квіточка, - говорить лікар, - вона має маточку, а чоловік - як пилок. Жінка, взагалі, - це фантастика. У неї більше хромосом, чоловік не має повноцінної статевої хромосоми, отож жінка інформаційніша за нього». Якщо між ними є резонанс, пояснює Володимир Васильович, коли вони відчувають одне одного, є внутрішній передзвін, вони розуміють одне одного без слів, на енергетичному рівні, то зазвичай, і жінка здорова, бо саме її організм як лакмусовий папірець усе проявляє.
Але якщо в стосунках немає резонансу, жінка не може вийти з хвороби, чоловік виступає таким собі енергетичним руйнівником дружини. Трапляється й так, що жінка, яка «не вилазила» з хвороб у першому шлюбі, знайшовши згодом «свого» чоловіка, з яким у неї резонанс, позбувається і жіночих проблем, зокрема запалення, навіть фіброміоми зникають. Проте, за словами лікаря, не завжди чоловіки винні в жіночих хворобах. Якщо жінка не має чоловіка, в неї також можуть бути серйозні проблеми зі здоров’ям.

Любов – це не почуття, любов – це здатніть

Жінка взагалі є носієм генетичної інформації, яка залишається назавжди. Наприклад, якщо жінка знайшла свою долю, вона має, так би мовити, очиститися, по-новому стати цнотливою на енергетичному плані, духовно засяяти золотистим кольором. А от бузковий колір - колір жіночої, материнської любові, за словами Володимира Болсуна, має надзвичайну зцілювальну силу, тому і в лікуванні діток із ДЦП лікар відводить саме їй визначальну роль. Примічено, що в тій родині, де хлопчика ніжно любила мама, він виростає лагідним і чуйним. «Любовна залоза» в ньому развинулася гарно. Натомість дитина, яка відчувала постійно приниження і навіть побої, - виросте жорстокою. Усі маніяки пережили в дитинстві психологічну травму. Вони не просто мстяться навколишньому світові за приниження душі, вони від цього отримують задоволення. У таких людей, на жаль, змінено духовний вектор. Отже, любов треба розвивати, любові треба вчити, і ліпше змалечку, аби в майбутньому не було покалічених доль.
Під час своїх оздоровчих сеансів Володимир Болсун, як він сам каже, «висвітлює» розум людині, вчить своїх пацієнтів, жінок і чоловіків, самозціленню через усвідомлення, через медитацію.
…Під час нашої розмови до Володимира Васильовича постійно телефонували люди з проханнями поради, консультації тощо. Він жодного дзвінка не залишив поза увагою, адже для когось його відповідь може бути життєво важливою. До речі, про незвичного невропатолога (тоді Володимир Васильович працював у НДІ ендокринології та обміну речовин) і його методи прочули навіть наші сусіди - запросили до Угорщини, в приватну медичну клініку м. Мішкольца. Згодом Володимир Болсун працював у Німеччині, і нарешті повернувся додому, в Україну, щоб допомогти стати щасливими й здоровими своїм співвітчизникам.

Поради від володимира болсуна

Якщо печуть і болять очі, потрібно вранці і ввечері по 3-4 хв дивитися на небо, вдалечінь. Віддати небу все, чим «набили» очі напередодні. І робити глибокі позіхання, від душі. Після цього виконати нескладну зарядку.

За болю і судом у ногах варто прогріти стопи. Пачку кам’яної солі прожарити в духовці, поставити на дерев’яну дошку і намагатися стати туди ногами. Спочатку це буде кілька секунд, але в міру охолодження час контакту стоп із сіллю зростатиме. Таке прогрівання сіллю відкриває всі енергетичні точки на підошві, навіть ліпше за аплікатори, це подібне до ходіння по вугіллю.

У разі застою жовчі, хвороб печінки ввечері випити склянку гарячого міцного м’ятного чаю з цукром, з’їсти дві кісточки чорних маслин, покласти на ділянку печінки мішечок з гарячою сіллю. І лягти в ліжко. Уранці після очищення випити сирий жовток домашнього яйця, гарно його посоливши.

Для поліпшення циркуляції крові, в разі бронхіту допоможе імбир. Тонкий зріз імбиру покласти на язик й інтенсивно дихати відкритим ротом.

За цукрового діабету потрібно пророслою пшеницею впливати на точку під кісточкою, що розміщена нижче великого пальця ноги. Саме ця точка відповідає за роботу підшлункової залози, їй і треба посилати живильну енергію проростка.

Любов ПОЛЬОВА-САХАНДА,