МОЛИТВА — ПОТУЖНИЙ ОЗДОРОВЧИЙ ЗАСІБ

Поділитися:
МОЛИТВА —  ПОТУЖНИЙ ОЗДОРОВЧИЙ ЗАСІБ

Ми всі маємо в організмі свою внутрішню аптеку. І в ній є повний комплект ліків для профілактики й лікування всіляких захворювань, які набагато ефективніші від будь-яких медикаментів. Коли нервова система посилає сигнал, в організмі виробляються речовини, що знімають біль,  виробляють антибіотики та навіть розсмоктують пухлини. І цим сигналом є слово. Але не просте. У переддень Нового року біоенерготерапевт міжнародного рівня, академік Міжнародної академії альтернативної медицини і валеології, володар нагород Європейської асоціації натуральної медицини Олена ЄРЬОМІНА знайомить наших читачів із молитовним духовним комплексом, який допоможе зцілитися самому й допомогти в цьому своїм близьким та рідним.      

Як працює молитва

Молитовна медицина насправді існує віддавна. І вона цілком затребувана в західних країнах. У нас же — радянський атеїзм усе перекинув із ніг на голову. Те, що молитва є потужним оздоровчим засобом, сьогодні довели вчені. Так, американські онкологи підтверджують, що набожні хворі живуть на 5 років довше!
А доктор біологічних наук, кандидат медичних наук, професор із Санкт-Петербурга Валерій Слєзін пішов ще далі: він виміряв силу молитви. За допомогою наукових методів учений пояснив, що в стані молитви відбувається цілковите «вимкнення» кори головного мозку: альфа- й бета-ритми зникають, а дельта-ритм (повільні хвилі), за якого відбуваються відновні процеси, надто під час сну, залишається. Такий стан спостерігається тільки в немовлят до 3 місяців, коли вони перебувають поряд із мамою й почуваються в повній безпеці.
І цей несподіваний феномен він записав і зафіксував за допомогою електроенцефалограми ченців у процесі молитви, назвавши його молитовною недремністю. Слєзін довів, що такий стан є вкрай потрібним кожній людині, бо в організмі при цьому припиняються патологічні процеси.
Адже навіть психіатри та неврологи підтвердили, що після молитви душевний стан їхніх пацієнтів поліпшується й можуть зникати симптоми найтяжчих захворювань. Молитвою регулюються всі процеси, що відбуваються в людському організмі, й відновлюється ушкоджена структура свідомості.
Також пітерські вчені експериментально підтвердили: цілющу силу мають освячена вода, хресне знамення й звуки церковних дзвонів. Будь-яка молитва структурує воду, а отже, й людський організм, бо він складається на 80% із води (кров і лімфа). Таким чином, молитва гармонізує людину.
Молитва — це слово, а слово — це провідник, через який вливаються в душу не тільки думки й образи, а й цілюща енергетика у вигляді вібрацій високих частот. Передусім справжня молитва — це стан психіки за участю душі. Розум лише на початку молитви дає душі спрямування до Бога. Імпульси від слова надходять із кори великих півкуль мозку та перебудовують життєдіяльність внутрішніх органів. Під час повторення особливих слів молитви імпульси дужчають, і тоді нервова система нормалізує функції різних органів.
Для цього використовують спеціальні молитви — про зцілення. Але вони мають бути осмисленими, щоб проникнути в нашу підсвідомість і перебудувати її, змінюючи емоції та якість енергій. А через маківку (верхню чакру) надходить Життєва енергія. Так працює молитва...     

Молитви за різних хвороб

Глухота. На фізичному плані вона виникає, коли людина не чує в собі голосу Бога, коли від покоління до покоління в дітях нищиться віра.
Молитва: «Господи, зціли глухоту душі моєї, і нехай голос Твій лунає в серці моїм. Хай буде так на віки віків. Дякую. Амінь».

Поганий зір — небажання бачити власні гріхи. Духовні борги — це дуже серйозні речі. Живучи в пострадянському просторі, ми всі так чи інакше несемо на собі гріхи наших предків. І так чи інакше мусимо якось від цього захищатися.
Молитва про зцілення зору: «Господи, відкрий мені очі духовні, щоб бачити міг я шляхи покаяння й нетлінне світло Царства Твого. Дякую. Амінь».

Хвороби шкіри, чому виникають? Через ворожнечу з ближніми, через непробачені кривди, кровну помсту. Але найстрашніше шкірне захворювання — це проказа душевна.
Молитва: «Господи, очисти мене від прокази душевної, і хай не збуриться розум мій проти ближнього, і створи серце, вільне від пам'ятання образ. Дякую. Амінь».

Хвороби бронхів, легенів і дихальних шляхів. Як для життя конче потрібне чисте повітря, так і для розвитку душі потрібна чиста молитва — носій духовної енергії. Брак повітря душі протягом кількох поколінь дає ослаблення генофонду, обертається народженням дітей зі слабкими органами дихання.
Молитва: «Господи, наповни легені душі моєї молитовним духом Царства Твого. Дякую. Амінь».

Хвороби травної системи. Душа насилу дає собі раду із земними тяготами фізичного плану, вона не має стійкості у випробуваннях, відповідно, виникають труднощі із перетравленням їжі, й виразки душевні переходять на земний рівень.
Молитва про зцілення травного тракту: «Господи, навчи душу смирення в скорботах світу, зціли болячки душі моєї поживою духовною. Дякую. Амінь».

Серцево-судинна система страждає, коли в людині не прокладено каналів для чистих енергій. Кров, як енергоносій фізичного плану, плине слабкими шляхами.
Молитва про зцілення серця й судин: «Господи, зміцни начиння духовне, щоб виявилося воно гідним вмістилищем Духа Твого. Дякую. Амінь».

Хвороби крові й генетичні захворювання. Усі закони духовного космосу — в клітинах крові та хромосомах. Порушення екології, братовбивча війна, виробництво ядерної зброї тощо призводять до виникнення лейкозів, онкологічних хвороб тощо.
Молитва про зцілення крові: «Господи, обнови духа мого, очисти душу, просвіти розум, навчи жити за непорушними законами Твоїми, наповнюючи посудину, Тобою створену, чистотою досконалості. Дякую. Амінь».

Кісткова тканина й суглоби. Скелет є основою організму. Слабка основа храму душі на духовному рівні за відсутності віри впливає на фізичний план.
Молитва для лікування кісткової системи: «Допоможи, Господи, збудувати храм у душі моїй на камінні міцному замість піску, зміцни підвалини віри моєї, і хай будуть вони нетлінні на віки віків. Дякую. Амінь».

Захворювання мозку. Мозок людини — хранитель підсвідомої пам'яті не лише про продовження роду, а й про походження всіх цивілізацій. Якщо зв'язок свідомості з підсвідомістю енергетично порушується, ми втрачаємо пам'ять про свою небесну вітчизну, забуваємо, хто є наші небесні батьки, та, як наслідок, виникають захворювання мозку.
Молитва для лікування головного мозку: «Господи, воскреси в мені пам'ять про Отчий дім у душі моїй заблуканій, щоб зберігся шлях повернення в небесну світлицю Слави Твоєї. Дякую. Амінь».

Хвороби імунної та ендокринної системи. Відсутність духовного захисту послаблює захисні функції фізичного організму. Людині, що не вірує, не спадає на думку покладати надії на силу Творця. Вона всі свої проблеми розв’язує сама, за допомогою земного недосконалого розуму.
Молитва для лікування імунної системи, лімфи, кісткового мозку та інших органів: «Господи, забери від мене геть усі земні клопоти й збережи душу мою в нетлінні, силою Чесного Животворного Хреста. Дякую. Амінь».

Хвороби сечовидільної системи. Їх організм зазнає тоді, коли душа не має сил очиститися через гординю. Відсутність покаяння.
Молитва про зцілення: «Господи, навчи мене бачити гріхи мої й очисти душу мою через покаяння. Дякую. Амінь».

Хвороби дітородних органів. Брак творчості, тваринне існування, коли душа не примножує духовного капіталу, веде до того, що родова лінія стає деревом, яке не приносить плодів. На фізичному плані це часто обертається неплідністю.
Молитва для лікування дітородних органів: «Господи, навчи мене примножувати багатства Твої, бо це є дерево, що дає плоди життя. Дякую. Амінь».

Проказуйте молитви — й ви й самі почуватиметеся добре й  допомагатимете зцілюватися своїм близьким від різних хвороб.
Я хочу вам побажати, щоб ви завжди з вірою в Бога йшли, щоб ви завжди знали, що Господь завжди допомагає. Що молитва — всеосяжна. І допомагаючи комусь зцілитися: своїм близьким, рідним і навіть далеким людям, — ви передусім і завжди, завжди допомагаєте самі собі...