МОЛИТВА ЗМІНЮЄ КРОВ, А МИРО ДІЄ ЯК АНТИБІОТИК!

Поділитися:
Молитва змінює кров, а миро діє як антибіотик!

Це довів кандидат медичних наук Михайло Лазорик з Ужгорода

Те, що під час Божих піснеспівів у храмі людина почуває умиротворення, духовне полегшення, скаже вам багато вірян. Чимало є випадків зцілення мироточивими іконами та хрестами. Науково підтвердити цілющий вплив молитви та мира на організм людини вирішив Михайло Лазорик з Ужгорода. І після цього запатентував результати своїх досліджень.

Молитва має потужніший ефект, ніж ванни та голковколювання

Михайло Лазорик – кандидат медичних наук, доцент кафедри факультетської терапії Ужгородського національного університету, заслужений винахідник України, гомеопат. Він запатентував 166 винаходів, над деякими з них працював спільно зі своїми студентами, які є співавторами багатьох праць.

Ідея дослідити вплив молитви на кров спала Михайлові Івановичу п’ятнадцять років тому, адже він теж віруюча людина, ходить до церкви. Дослідження про вплив на кров голкотерапії та лікувальних ванн уже проводив. Тому зацікавився: а чи змінюється структура крові під час молитви? Разом зі студентами взявся за працю.  На експеримент зголосилося всього 15 чоловіків та жінок, які поставили умову: не оприлюднювати їхніх прізвищ. Це були юристи, медики та люди без жодної освіти. Пацієнти хворіли на атеросклероз, гепатит В, серцеві патології та інші недуги. Треба зазначити, що дослідження не проводили водночас з усією групою, адже аналіз крові одного забирає чимало часу. 

Перед дослідженням науковці брали капілярну та венозну кров, проводили аналіз. Потім хворий (чи хтось із його знайомих) читав молитви хвилин 15-20 чи то подумки, чи з молитвослова: «Отче наш», «Вірую», «Царю Небесний», псалом 50, до святих, до небесних покровителів. Після цього знову робили аналіз венозної та капілярної крові.

– Результати першого ж пацієнта здивували неабияк! – розповідає Михайло Лазорик. – Чоловік ледве вижив у аварії, в якій загинув його брат. Мав остеомієліт (загноєння кісток ніг). Коли порівняли показники крові до та після молитви, виявилося, що рівень одного з показників фагоцитозу був у шість (!) разів нижчим, ніж до експерименту! В інших чоловіків – нижчий утроє.

Коли співставив результати з дослідженням про вплив на кров лікувальних ванн та голковколювання, то з’ясувалося, що молитва має… набагато потужніший ефект. Пояснюємо це тим, що під час запального процесу розвивається агресія проти збудника, а молитва діє заспокійливо.

Своїм дослідженням ми підтвердили, що молитва – це не опіум для народу. Коли вона читається, звукові коливання діють на організм людини й викликають зміни показників крові. Тому що під час молитви ми задіюємо свідомість, очі, слух і мовленнєвий апарат.

Помазали миром безнадійне дитя й воно стало дихати

Нещодавно до Михайла Лазорика звернулися священнослужителі православного монастиря, що в селі Кибляри Ужгородського району. Там мироточили камінь із Почаївської гори, ікона «Умиротворення загиблих» та настільний дерев’яний хрест із металевим ликом Ісуса. Із них ченці передали три зразки мира, але Михайло Іванович не знав, із якої конкретно святині. 

Одні люди скептично ставляться до дива мироточення, інші – вірять у це беззаперечно. Викладач зі студентами в Інтернеті знайшов окремі дослідження й зрозумів, що найбільш всебічні та глибокі має… Інститут криміналістики ФСБ Росії. Тому пішли іншим шляхом: вирішили дослідити безпечність мира для людини.

– Спочатку з’ясували, що взірці з миром не заражені бактеріями та грибками, – розповідає про хід дослідження ужгородський науковець. – За місяць посіяли вирощені бактерії й додали до них крапельку кожного мира. Із трьох взірців в одному блокувався ріст бактерій, тобто миро діяло як антибіотик. Через місяць повторили експеримент. І навіть у мирі, розведеному після десяти разів, ріст бактерій блокувався! В інших двох пробах мікроби розвивалися, отже, лікувального ефекту ці зразки не мали. Уже опісля  ченці зізналися, що цілюще миро – з настільного хреста. 

Поки Михайло Лазорик зі своїми студентами проводив дослідження, в обласну дитячу лікарню в Мукачевому потрапив півторарічний хлопчик, який невдало впав. Дитя перебувало на апараті штучного дихання. Батьки попросили дозволу лікарів, чи можна помазати лобика тим миром із настільного хреста. Медики, зважаючи на безнадійний стан дитини, дозволили. І сталося диво! Через 10 хвилин малюк почав дихати самостійно, а наступного дня, як запевняє Михайло Лазорик, його виписали з лікарні!

Олена ПАВЛЮК,

Закарпатська обл.