МОЛИТВИ ДОПОМАГАЮТЬ ЗВІЛЬНИТИСЯ ВІД «ЗЕЛЕНОГО ЗМІЯ» Й ЧУЖОГО НЕГАТИВУ

Поділитися:
Молитви допомагають звільнитися від «зеленого змія» й чужого негативу

«Довіряю тільки Ніні Петрівні», - категорично заявила мені приятелька  на пропозицію звернутися до столичних фахівців із приводу того, як відвернути її сина від  куріння.  Років п’ять тому Ніна Петрівна вже допомогла йому позбутися пияцтва, й чоловік  став чудовим сім’янином,  не пропивав гроші, зникли скандали з дружиною.  Тепер він хотів відмовитися від тютюну, проте скільки разів намагався  кинути курити самотужки – сили волі вистачало на тиждень-два. Отож і вирішив звернутися по сторонню допомогу, а мати згадала, що до  Ніни Петрівни приїздили не тільки  ті, хто хотів кинути пиячити, а й  ті, хто прагнув позбутися  тютюнокуріння.

Коли заважає сторонній вплив  

Сюди, в невеличке містечко  на Київщині, до старенької  хатинки під солом’яним дахом, якій  уже перевалило за 100 років, їдуть люди з різними проблемами: від алкогольної залежності - до  чужого негативного енергетичного впливу.  Колись у цій хатці  жила бабуся Ніни Петрівни, тепер же,  в  оточенні образів Ісуса Христа й Богородиці, Серафима Саровського, інших святих, біля столика під віконцем із ситцевою фіраночкою  вже пані Ніна молиться за тих, хто звертається до неї по допомогу.
Ізмалечку вона переймала у своєї бабусі   науку небайдужості до людського горя й палке бажання допомогти.   Воскові свічки, водохресна та стрітенська вода, щирі молитви за людину, яку привела до цієї чуйної жінки біда, – ось такі  її головні  атрибути. Вогонь свічечки «бачить» і спалює, а вода нейтралізує негатив.  Ще Ніна Петрівна  виливає воском на воді, й картинка, яка там вималюється, може підказати можливу причину неприємностей.
«Я не беруся лікувати якість тяжкі захворювання, наприклад, серцеві, онкологію, діабет,   не вправляю хребет – це все справа фахівців, - говорить пані Ніна. -  Проте буває, що хвороби людині важко позбутися, не позбувшись стороннього негативного впливу». 
Трапляється так, що   лікарі ставлять діагноз, призначають лікування...    А  через  деякий час знову біль повертається.   Хвороба немов  пересувається по людині, вигулькуючи то там, то там, бо, як зазначає  Ніна Петрівна,  енергетика недуги, сторонній вплив нікуди не поділися. Тоді й треба хворого відмолювати, знімати негатив, або, як кажуть у народі, вроки, наврочення. Якщо ж їх нейтралізувати – лікування офіційними методами буде успішним і піде  на користь.
Інколи пані Ніна радить ще й  бабусині рецепти.   Наприклад,  у разі болю в ногах  хворому   треба  мити увечері перед сном ноги теплою водою з пригорщею звичайного  моху, який росте на старих солом’яних стріхах.  Прямо мокрим мохом, як мочалкою, терти 15-20 хвилин ноги аж до колін, а як підсохнуть -  змити теплою водою.
«Такі солом’яні стріхи зараз знайти складно,  навіть із  моєї хатки мох  обідрали аж до дір», - жартує жінка.   
Якщо моху не знайшлося, можна скористатися освяченою в церкві сіллю.  Щовечора мити теплою солоною водою ноги і, як підсохнуть, через  15 хвилин сполоснути теплою водою.    

Дерево додасть сім’ї  позитивної енергетики

Приїздять до Ніни Петрівни дівчата, які  не можуть вийти заміж, подружжя з різними проблемами.    Якщо чоловік і жінка приїздять удвох, прагнуть зберегти сім’ю, то й легше їх відмолювати, усувати причину, й зовнішній негативний вплив зокрема.  Якщо люди хочуть бути разом, пані Ніна радить знайти в лісі чи парковій зоні розкішне широке дерево та  обійняти його з двох боків так, щоб руки з’єдналися.  Дерево додасть їм сили,  гарної, позитивної енергетики для повноцінної сім'ї.
Дівчатка в основному  їдуть до пані Ніни, аби  позбутися так званого вінка безшлюбности. Саме через нього, впевнені,  не вдається знайти собі судженого. «Так, - погоджується Ніна Петрівна, - немало таких дівчат, яким доводиться справді  усувати цей «вінок» - результат чиїхось недобрих побажань і  негативної енергетики. Проте  більшість із них самі винні в тому, що ніяк заміж не вийдуть».
Із такими пані Ніна працює і як психолог, і як душпастир, аналізуючи їхнє життя змалечку, їхні думки  та вчинки. Що зробили неправильно та як виправити тепер ці наслідки. Отакі пошуки істини, причини – в собі, без перекидання  «гріхів» на  чужий вплив. 
«Раджу дівчаткам, - каже пані Ніна, - жити з любов’ю в серці, як Ісус Христос нас усіх любить, так нам годиться робити. Не злитися, не ображати людей. Особливо це стосується дівчат, які завдають прикрості, образ своїм батькам, і мамі зокрема. Таким треба кардинально мінятися самим, міняти своє ставлення до   людини, яка дала їм життя. Тоді й у них доля складеться».
А очистити думки, навернутися на правильний шлях допомагає молитва. Ніна Петрівна радить  дівчатам хоча б раз на місяць відвідати храм, де  читають молитви,  співають акафісти,  йде очищення та наповнення гарними енергіями.
«Заступниця  жінок - Божа Матінка,  - каже  пані Ніна,  -  тож частіше до Неї  треба звертатись. От така чудова є молитва: Богородице Діво, радуйся, Благодатна Маріє, Господь з Тобою, благословенна Ти між жінками. Благословен Плід лона Твого, бо Ти Спаса народила душ наших. Під Твою милість прибігаємо, Богородице Діво, молитов наших у час журби не відкинь, але з біди визволяй нас, Єдина Чиста і Благословенна. Пресвятая  Богородице, помилуй нас, Пресвятая Богородице, спаси нас». 

Нема сили – розпаліть багаття

«Багато зараз таких людей, особливо середнього віку, - зазначає  пані Ніна, - які  втратили віру, розчарувалися в житті, втратили роботу. Із такими працюємо разом,  інколи треба кілька  зустрічей, аби людина віднайшла душевний спокій, повірила в себе. Це своєрідна емоційно-стресова терапія,  яка  дає свої результати,  допомагає знайти свою справу, побачити сенс життя».
Трапляється так, що в людини ніяк не йде бізнес, наприклад,  не реалізовується товар, не зав’язуються  партнерські стосунки тощо, пані Ніна пропонує скористатися новим навісним замком. «Треба купити новий замок, - навчає жінка, - подалі відійти в  ліс. Знайти дерево й постаратися повісити замок якнайвище. При цьому  замок не замикати й ключі залишити в ньому.  Цей відкритий замок немов відкриває  двері, шлях для успішної справи».
  Якщо в когось бракує сил душевних, фізичних,  людина ходить, аж заточується,  Ніна Петрівна,  радить взяти з собою  когось із друзів чи близьких, відійти подалі в ліс і розпалити багаття.   Над полум’ям  тримати руки,  аж доки стане дуже гаряче, доки можна терпіти – така процедура дає гарний результат. Людина набирається  енергетики з повітря, неба та вогню.
 

Підготувала Любов Польова-Саханда.