МУДРА «ТРИ КОЛОНИ КОСМОСУ» ПІДВИЩИТЬ ІМУНІТЕТ

Поділитися:
МУДРА «ТРИ КОЛОНИ КОСМОСУ»  ПІДВИЩИТЬ ІМУНІТЕТ


На дворі нині осінь, а отже, підвищується ризик застудитися чи підхопити вірусну інфекцію. Крім того, холодна похмура дощова погода погіршує настрій та зумовлює депресивні стани. Із усіма цими проблемами допоможе впоратися мудра «Три колони Космосу».
Мистецтво мудр виникло понад 2 тисячі років тому. На Сході ця практика дуже поширена. Її ще називають йогою для пальців. Шість основних енергетичних каналів, пов’язаних із серцем, легенями, головним мозком, печінкою, селезінкою, судинною системою, кишечником, проходять через руки людини. Тому саме руки володіють потужною цілющою силою. Мудри допомагають керувати енергетичними потоками в організмі людини. Це найдавніший спосіб самолікування енергією, що виходить із пальців, за допомогою утворення з них спеціальних конструкцій.
За допомогою мудр можна позбутися стресу, підвищити загальний тонус і захисні сили організму, вивести токсини, поліпшити роботу різних органів, позбутися болю й напруження, заспокоїтися, гармонізувати свій внутрішній стан тощо.
Мудра «Три колони Космосу» символізує єдність трьох сфер буття: минулого, сьогодення й майбутнього. Стрижень, який їх з’єднує, є дві основні енергії - Інь та Ян, що перебувають у постійному русі, перетікаючи одна в одну та відновлюючись. У цій мудрі зосереджена величезна енергія, яка передається організмові. Практикувати її рекомендується в разі зниженого імунітету, безсилля, апатії та проблем з обміном речовин.
Для виконання мудри «Три колони Космосу» середній і безіменний пальці на лівій руці потрібно покласти на середній і безіменний пальці на правій. Мізинець лівої - розташувати з тильного боку правої долоні таким чином, щоб два пальці - вказівний і мізинець на правій руці - перекривали його, а середній і безіменний були позаду. Указівний палець правої руки слід обхопити великим і вказівним пальцями лівої.
Руки й кисті під час практики мудри мають бути розслабленими. Можливо, вам не вдасться скласти цю мудру відразу правильно, не варто впадати у відчай, потренуйтеся трохи й у вас усе вийде.

Підготувала Алла ГРІШИЛО.