НАРОДНІ РЕЦЕПТИ ВІД ЧЕЧЕНСЬКОГО ЦІЛИТЕЛЯ ЛЕЧО БАЗАЄВА

Поділитися:
НАРОДНІ РЕЦЕПТИ ВІД ЧЕЧЕНСЬКОГО ЦІЛИТЕЛЯ ЛЕЧО БАЗАЄВА

Олексій Пащенко, завідувач відділу апітерапії Інституту бджільництва ім. П.І. Прокоповича, — відомий читачам нашої газети завдяки дуже цікавим статтям, в яких він розповідав про ефективні методи лікування продуктами бджільництва різних хвороб організму. Нещодавно Олексій Олексійович на запрошення відомого чеченського цілителя Лечо Базаєва відвідав Чечню, де ознайомився з традиціями цього гостинного народу, зокрема й у сфері народної медицини. Лечо Базаєв займається улюбленою справою понад 20 років. Його методики лікування базуються на основі бджолиних продуктів, більшість з яких Лечо добуває на власній пасіці. Він багатодітний батько: має трьох синів і доньку, яких також зацікавив улюбленою справою. Вони переймають його досвід, крім того, здобувають медичну освіту. Олексій Олексійович Пащенко пропонує читачам газети «Здоров’я і довголіття» рецепти від Лечо Базаєва, які той сам винайшов і з високим результатом використовує під час «оздоровчих» процедур.

Часникова настоянка Складові: 200 г часнику, 200 мл спирту (72%), 50 г меду, 30 мл 10% прополісної настоянки. Часник подрібнити (у ступці або на млинку для м’яса), додати інші компоненти, все ретельно перемішати і залишити на 3 доби настоюватися. Вживати тричі на день по 20 крапель. Показання: геморой, виразка, нефрит.

Очищення організму Складові:  рицинова  олія — 60 мл, коньяк — 60 мл, кефір — 60 мл. Усі компоненти перемішують до однорідної маси. Приймають протягом трьох днів по 1 склянці суміші натще. Показання: здуття живота, запори, лямбліоз, кишкові паразити.

Цукровий діабет Складові: 20 молодих коренів петрушки (не тонше олівця), 2 лимони. Корені петрушки подрібнити на млинку для м’яса, додати сік 2 лимонів, залишити на ніч в емальованому посуді. Зранку відтиснути сік, додати до нього дистильовану воду (1:1). Пити по 20 крапель 1 раз на день, розвівши в 1—2 ст. л. води. Курс лікування — 1 місяць.

Гепатит Сиру печінку двох кроликів перекрутити на млинку для м’яса, поставити в холодильник. Приймати по 2 ст. л. натще протягом 30 днів, запиваючи 1 склянкою соку капусти. Цей рецепт помічний для всіх, хто прагне поліпшити роботу печінки.

Кашлюк Маслинову олію та мед змішати в пропорції 1:1. Приймати 4—5 разів на день, починаючи від 0,5 ст. л. і поступово довівши до 2 ст. л.

Прищі 2 ст. л. подрібненого листя алое залити 200 мл окропу, додати 1 ч. л. 10% настоянки прополісу. Цією сумішшю змащувати обличчя 3—4 рази на день, попередньо вимивши його з милом.

Захворювання щитоподібної залози На ніч покласти крупинку прополісу за щоку, одночасно приймати 20 крапель 20% настоянки воскової молі. Курс лікування — 1 місяць.