НАСІННЯ КАБАЧКА МІСТИТЬ БІЛКИ ТА ЖИРНІ КИСЛОТИ

НАСІННЯ КАБАЧКА МІСТИТЬ БІЛКИ ТА ЖИРНІ КИСЛОТИ

Знаю, що насіння з гарбуза корисне для людини, а також відома його протиглисна дія. А чи поширюється це на кабачкове насіння?
З повагою Вадим.
м. Київ.

Лист коментує лікар, фітотерапевт, дієтолог Борис СКАЧКО.

Узагалі, в усіх видах насіння закладено комплекс білків і жирів, які мають забезпечувати розвиток і ріст рослини на перших порах. У кабачковому насінні, так само, як і в насінні гарбуза, містяться білки, жирні кислоти, корисні для організму людини. Проте як антигельмінтний засіб насіння кабачка не підходить, оскільки не має у своєму складі потрібних для цього речовин.
Для здоров’я корисніше їсти не смажене, а підсушене насіння. Єдине, що дрібне насіння кабачка незручно лузати, тож в оздоровчих цілях його можна змолоти на блендері чи млинку для кави й отримати такий собі шрот. Додавши сметани, прянощів тощо, можна з’їдати по 1 ч. л. - 1 ст. л. такої суміші кілька разів на день. 

ПЕРЕДПЛАТА НА ГАЗЕТУ:

Газета "Здоров'я і Довголіття"

У номері:

  • Оздоровлюйте ендокринні залози, щоб омолодити організм.
  • Усуваємо головний біль.
  • Бруньки тополі для нирок.
  • Невралгія трійчастого нерва.
  • "Кров рослин" відновлює печінку.
  • Весняна профілактика пухлин.

Щоби читати та завантажувати газету, увійдіть в систему на сторінці Кабінет передплатника.

Ви можете оформити передплату на газету у будь-якому відділенні Укрпошти (передплатні індекси 90247 - україномовне видання та 37627 - російськомовне видання) або оформити передплату на електронну версію газети.