НАСТОЯНКА «ЕЛІКСИР ЖИТТЯ»

Поділитися:
НАСТОЯНКА «ЕЛІКСИР ЖИТТЯ»

Цей дієвий засіб потрібно мати у своєму холодильнику

У цього рецепта незвичайна історія. Сам П.П. Форіс довгий час страждав від виразки шлунка. Лікувався скрізь, де тільки можна було. Й одного разу, відпочиваючи в санаторії в Паланзі, він познайомився з лікарем на ім'я Іозенас, який і розповів йому про цей рецепт.
Павло Павлович трохи допрацював цю настоянку, якою він і вилікувався від багаторічної виразки шлунка.
Настоянку «Еліксир життя» можна застосовувати практично за будь-яких хвороб, за винятком алергії на компоненти препарату. Вона очищає та оновлює кров, допомагає в разі серцевої недостатності, гіпертонії, епілепсії, неврозів, знімає запалення і сприяє відновленню активності, в тому числі й
сексуальної.
Рецепт. Узяти по 100 г сухої трави полину гіркого, деревію, подорожника і сухих молодих бруньок сосни. Все перемішати, скласти в емальовану каструлю й залити 3 л чистої води, поставити на повільний вогонь і довести до кипіння. Зняти каструлю з вогню, накрити кришкою і залишити на 6—8 годин (на ніч) настоюватися.
Вранці процідити відвар через 2 шари марлі й додати до нього 100 г свіжоприготованого соку алое. Для цього потрібно взяти три- або п'ятирічне алое, зрізати з нього всі голки і перекрутити через млинок для м'яса, а потім відтиснути сік через марлю.
Далі додайте в настій 1 кг цукру, поставте каструлю на вогонь і доведіть до кипіння. Зніміть каструлю з вогню, накрийте кришкою і залиште на 5—6 годин (на ніч).
Уранці в отриманий настій додайте 100 г бефунгіну — екстракт березового гриба чага (продається в аптеці), а також 0,5 л натурального коньяку й 1 кг меду, бажано першої викачки. Добре все розмішайте, розлийте по скляних пляшках, закупорте їх, замотайте в світлонепроникний папір або тканину й поставте на верхню поличку або на шафу в кімнаті на 5 днів для дозрівання настоянки «Еліксир життя». Потім приберіть її в холодильник і застосовуйте на здоров'я.
Якщо ви все зробите правильно, відповідно до опису, то така настоянка може зберігатися в холодильнику роками і не втрачати своїх цілющих властивостей.

Спосіб застосування.
Приймати настоянку «Еліксир життя» по 1 столовій ложці тричі на день за 15 хвилин до їди. Уже на 3—4-й день прийому стихає біль, відновлюються апетит і сон, заспокоюються нерви й підвищується працездатність. На курс лікування потрібно 3 л настоянки.
«Еліксир життя» потрібно завжди мати у своєму холодильнику на випадок раптового загострення хвороби і приймати його як профілактику під час епідемії грипу.
Перед застосуванням будь-якого  препарату проконсультуйтеся з лікарем!