НЕ БІЙТЕСЯ КІСТИ - ЇЇ МОЖНА ПОЗБУТИСЯ-2

Поділитися:
НЕ БІЙТЕСЯ КІСТИ - ЇЇ МОЖНА ПОЗБУТИСЯ-2

Початок статті

Тепер торкнімося до жіночих проблем —  кісти яєчника та кісти шийки матки. Насамперед, дорогі мої жінки, ви не повинні боятися розвитку онкологічних захворювань і не поспішайте робити операцію. Тому що після операції, на жаль, кісти з’являються знову. Ви маєте усвідомити, що кіста яєчника — це доброякісне порожнинне утворення   з рідким умістом, що часто перебігає безсимптомно. Існують різні види кіст яєчника, й причини їх виникнення різні. Функціональні кісти яєчника (кіста жовтого тіла й фолікулярна кіста) є наслідком гормонального дисбалансу. Такі кісти в разі правильного лікування розсмоктуються самі. За наявності функціональних кіст потрібна нормалізація гормонального тла.

НАВЧІТЬСЯ ЛЮБИТИ СЕБЕ

Існує думка, що кіста яєчника — це нелюбов жінок до самих себе. Справа в тому, що яєчники жінки — основа програми материнства, закладеного природою, Богом у її тіло, це творчі центри продовження роду людського. Проблеми з яєчниками (кіста яєчника) — це проблеми з реалізацією свого жіночого начала в цьому світі, цьому заважають негативні думки щодо себе як жінки та щодо чоловіків. Особливо молоді дівчата часто наслідують хлопців: носять штани, курять, п’ють спиртні напої. Така поведінка стає звичною. А через це йде на підсвідомому рівні збій програми материнства та, як наслідок, розвиваються жіночі хвороби на фізичному рівні, найчастіше кіста яєчника. Не останнє місце займають грубі стосунки між чоловіком і жінкою, образи, злість та інші негативні емоції, які переживає жінка через чоловіка. Дуже велике значення мають страхи, невпевненість у собі як жінці, невпевненість у своєму зовнішньому вигляді. Звідси ревнощі й готовність зробити все, що завгодно, при цьому навіть не одержавши жодного задоволення. А це призводить до фригідності. Тому головне: жінки, залишайтеся жінками, — ви цього гідні й немає почеснішого й щасливішого, ніжнішого стану, як розвити в собі внутрішню жіночність, відчути її в собі. І щоб лікування було максимально ефективним, треба усунути ті причини, через які могла виникнути кіста яєчника. Усунути стреси й депресії. Адже без стресу, депресій  кіста яєчника не з’явиться, вона — їхній наслідок.

УСУНЬТЕ ЗАПАЛЕННЯ  ТА ПРОБЛЕМИ ХРЕБТА Спричинюють утворення кісти запальні процеси в сечостатевій системі. Кіста яєчника починається з них. Виникає збій у гормональній та ендокринній системах. Тому треба перевірити роботу щитоподібної залози, кіста з нею гормонально пов’язана. Також здати аналізи на хламідіоз та інші статеві інфекції, які спричинюють появу захворювання. А потім, хоч як це дивно, варто розібратися зі своїм хребтом. Потрібно перевірити зсув дисків поперекового відділу хребта, кіста яєчника пов’язана із цим. От деякі пояснення того факту, що кіста яєчника утворюється в разі нездорового хребта. У хребті людини 24 хребці й 31 пара нервових закінчень (корінців), які виходять зі спинного мозку. Між хребцями розміщуються міжхребцеві диски. Нервові закінчення пов’язані з певними органами й відповідають за надходження до них сигналів із головного мозку через спинний. Залежно від того, який нервовий корінець затиснено, порушується робота пов’язаного з ним органа, тому що до нього не надходить команда з головного мозку. Так може виникнути кіста яєчника. До речі, з метою інтенсивного прокачування свіжої крові через судини малого таза, матки і яєчників обов’язково потрібно робити фізичні вправи, в цьому разі часто кіста яєчника розсмоктується.

ФІТОВИТЯЖКИ І ТРАВ’ЯНІ СУМІШІ

Основою фітопрепаратів у лікуванні кісти яєчника травами є витяжки із них. Лікувальні властивості трав для людини заклала сама природа. Лікарські рослини кісту яєчника виліковували в багатьох жінок. Зазвичай трав’яний збір застосовують 2—2,5 місяця, потім роблять перерву на 2 тижні й повторюють курс. Після курсу лікування травами слід пройти контрольне обстеження. Рекомендую лікування одночасно соком калини й зборами лікарських рослин. На початку лікування треба змішати в рівних частинах мед і свіжовичавлений сік калини. І приймати ранком натще по 1 ст. л. протягом одного місяця. Зберігати в холодильнику. Потім приготувати два збори. Для першого збору взяти корінь бадану, квітки конюшини, листки підбілу, траву м’яти, квітки пижма, листки мучниці, лист евкаліпта — порівно. Для другого збору треба взяти корінь дягеля, квітки календули, листки іван-чаю, приворотню, траву м’яти, корінь півонії, бруньки сосни, траву петрушки — порівно. Приготування й застосування зборів таке: 2 ст. л. попередньо подрібненого збору залити 0,5 л окропу, злити разом із травою в термос, настояти ніч. Приймати (спочатку перший збір, потім другий) по 1/3 склянки тричі на день до їди, увечері рекомендую також робити мікроклізми з 50 мл настою. Вичавки, що лишилися після проціджування настою, не викидати — їх використовувати для компресів на низ живота. Один курс — 3 місяці. Часто поліпшення за фітотерапії настає вже через 4 тижні регулярного прийому трав. Однак стійкий ефект, як показує практика, досягається лише після 3-курсів застосування трав. Для того щоб довідатися, чи зменшилася в розмірах кіста яєчника, потрібно зробити УЗД до початку лікування, і через 3 місяці повторити його. У разі правильного лікування вона якщо не зникає зовсім, то значно зменшується. Треба вірити й пам’ятати, що тільки у разі якихось ускладнень, що буває вкрай рідко під час проведення курсу лікування, ви можете вдатися до видалення кісти.

ВІДВАРИ І НАСТОЯНКИ

За наявності, крім кіст, поліпів на яєчнику на практиці добре зарекомендувало себе одночасне використання відвару й настоянки. Спочатку приймають один відвар, а через два тижні додають готову на той час настоянку. Для приготування відвару потрібно в літровий емальований кухоль або каструлю насипати півсклянки шкаралупи кедрових горіхів, залити 0,5 л окропу. Поставити кухоль на маленький вогонь і томить близько години під кришкою. Якщо вода википіла, то можна долити. Настій стане коричневого кольору з дуже приємним запахом. Приймати по 1/3 склянки перед їдою тричі на день і замість чаю. Коли кіста й поліпи почнуть розсмоктуватися, ви помітите тягучі світлі виділення, а там, де була кіста, відчуєте печіння або біль. У цьому разі треба попити настій аптечної ромашки, звіробою або деревію днів 10. Для приготування настоянки потрібно взяти 2 ст. л. полину гіркого, 1 ч. л. бруньок березових, 1 дрібно нарізаний листок  алое, перець червоний гіркий. Настояти в 0,5 л горілки 10 днів. Потім процідити. Пити по 1 ст. л. тричі на день за 20 хв до їди. Настоянку розводити водою (1 ст. л. настоянки й 3 ст. л. води). Випити 2 пляшки. Курс лікування  відваром  і  настоянкою — 1 місяць, потім 8 днів перерва, і повторити. За кісти, яка супроводжується ендометріозом, раджу приймати додатково настій із трави гадючника й листя малини — по 1 ст. л. на 1 л води. Настояти в термосі ніч. Цей відвар випити протягом дня. Курс лікування — 3 місяці. Курс доповнювати прийомом настою з хвої ялини або сосни. На ніч заварити в термосі 3 ст. л. голок 1 л води. Пити протягом дня ковтками. Курс лікування — 1 місяць.

СВІЧКИ ТА ЛЛЯНА ОЛІЯ

За всіх запальних захворювань жіночих статевих органів (матки, придатків, яєчників) і кісти настійно рекомендую ставити свічки. Є готові свічки А. Потопальського із чистотілу. А  можна приготувати в домашніх умовах:  1 яєчний  жовток,  1 ч. л. меду й 1 ч. л. житнього борошна замішують, щоб вийшло круте тісто. З нього викачують свічки розміром 0,5 см і кладуть у морозильну камеру. Перед застосуванням потрібно якийсь час потримати їх за кімнатної температури, щоб вони не були надто холодними. Ставити свічки рекомендую протягом місяця ранком і ввечері після випорожнення кишечнику. Після перерви курс можна повторити. Хочу відзначити, що за полікістозу яєчників у жінки немає правильного рівня гормонів, які забезпечують овуляцію, відповідно й не утворюється гормон прогестерон. Тому треба потурбуватися й про це. Непогано справляються із цим завданням насіння льону й зелений чай. Речовини, що містяться у цих продуктах, допомагають організму виводити надлишок чоловічих гормонів. Вам потрібно щодня з’їдати 2 столові ложки олії лляного насіння (його можна додавати в овочеві  салати) і приймати 300—400 мг екстракту зеленого чаю (що містить 80% поліфенолів). При цьому їжте поменше «тваринної їжі» і якнайбільше овочів, фруктів, риби та морепродуктів.

КІСТА ШИЙКИ МАТКИ

Тепер про іншу проблему жінок — кісту шийки матки. Виглядає кіста як кругле трохи білувате або може навіть жовтувато-біле утворення. Її в основному можна виявити під час ретельного обстеження, тому що розміри не перевищують кількох міліметрів. Кіста шийки матки — досить часта патологія, яка переважно є наслідком запальних змін або гормонального дисбалансу. Бувають поодинокі й множинні кісти шийки матки. Відбувається закупорення вивідних проток залоз шийки матки й під тонкою прозорою капсулою накопичується густий сіруватого кольору секрет у вигляді слизу. Лікування кісти шийки матки народними засобами рекомендую провести, приймаючи відвари трав борової матки й вовконога. Спочатку приймати 2,5 місяця відвар борової матки, а потім такий же період відвар вовконога. Готують відвари однаково: з розрахунку 1 столова ложка на 1 склянку окропу. Коли закипить, зняти з вогню. Потримати в термосі 3 години. Приймати по 1/3 склянки тричі на день за півгодини до їди або через 1,5 години після їди. Одночасно приймайте настоянку золотого вуса. Для її одержання потрібно взяти 40 колінець золотого вуса на 0,5 л горілки. Настояти два тижні. Провести 5 курсів: місяць приймати по 20 крапель двічі на день за півгодини до їди, 10 днів перерва. Також додатково на ніч рекомендую  вводити в піхву тампон, змочений  соком  2—3 зубків часнику. Повторювати протягом місяця.

ЕФЕКТИВНІ ПРЕПАРАТИ

У комплексну терапію за лікування кісти яєчників і шийки матки травами потрібно ввести препарати «Цивілін», «Медцивін», «Лівіцин». Комплексний протизапальний засіб «Цивілін» сприяє усуненню запальної реакції в ділянці яєчників, придатків, матки й прискорює процес розсмоктування кісти. «Медцивін» сприяє нормалізації роботи гормональної й імунної систем. «Лівіцин» поліпшує мікроциркуляцію кровоносних судин, що сприяє розсмоктуванню кісти. Усі ці препарати посилюють дію комплексної терапії та підвищують її ефективність. За цієї патології треба застосовувати «Цивілін» у дозуванні 5—7 крапель тричі на день на півсклянки води за 20 хв до їди. «Медцивін» застосовується по 2—3 краплі в чистому вигляді під язик двічі на день (1 прийом — між сніданком і обідом, 2 прийом — між обідом і вечерею). «Лівіцин» застосовується по 2—3 краплі в чистому вигляді під язик двічі на день (1 прийом — між сніданком і обідом, 2 прийом — о 22.00). Курси застосування препаратів по 30 днів з перервою 7 днів. Таких курсів має бути 5—6. Хочу нагадати милим жінкам, що профілактика полягає у своєчасному лікуванні запальних процесів органів малого таза, підтримці регулярного менструального циклу. Потрібно не тільки стежити за гінекологічним здоров’ям, а й за нормальною, повноцінною функцією інших органів, особливо ендокринних. Бажано уникати алкоголю, нікотину, травм і отруєнь.

ГРИБ ПАННА — УНІВЕРСАЛЬНИЙ ЗАСІБ

Розповім з моєї практики про найдієвіший і універсальний метод лікування всіх названих вище кіст — грибом панна (рос. — веселка). Для використання лікувальних властивостей цього гриба потрібно приготувати мазь. Спочатку слід приготувати основу  мазі.   Вона  складається  з  25 мл триетаноламіну на 100 грамів стеаринової кислоти. На жаль, якщо раніше їх можна було придбати в аптеці, то зараз їхнім виготовленням займаються різні фірми. Цю суміш заливають водою й рівномірно підігрівають, не довівши до кипіння. Воду доливають, доки не утвориться желеподібна маса (без шматочків стеаринової кислоти). Після чого її охолоджують, помішуючи до тих пір, поки не утвориться білий крем — це і є основа мазі. А сама мазь отримується в разі змішування частини крему з такою ж кількістю кислого соку гриба. Для приготування соку розрізані гриби щільно закладають у банку до країв, накривають поліетиленовою кришкою й залишають на 2,5 місяця. Сік можна зберігати кілька років, у кислому вигляді він зберігається довгостроково. Не можна його кип’ятити, стерилізувати, робити добавки. Скисання не зменшує лікувальних властивостей соку. Для лікування використовують гриби різного віку, але найкраще молоді. Вони містять багато слизу, і при цьому утворюється більше лікувального соку. Лікування здійснюють легким втиранням мазі в ділянку печінки, нирок і нижню частину живота за кіст яєчника й шийки матки. Робити це потрібно щодня протягом 3—5 місяців залежно від стадії захворювання. Мазь слід втирати довго й ретельно, масажуючи тіло. На курс лікування потрібно від 0,5 до 2 літрів мазі. Сам сік гриба вживають усередину: по одній чайній ложці на 0,5 склянки води двічі на день після їди. У більшості випадків із моєї практики лікування давало позитивні результати. Побічних дій не спостерігалося. Були випадки позитивного впливу мазі за недоброякісних пухлин матки, прямої кишки і яєчників. Додатково за такого лікування рекомендую робити компреси з рицинової олії. Просочіть рициновою олією бавовняну тканину розміром 30 на 90 см, складіть її в 3 шари, покладіть на низ живота, накрийте целофановою плівкою й зверху покладіть грілку з гарячою водою. Лежіть із цим компресом по годині тричі на тиждень. Серветку з олією можна використовувати повторно. Як тільки ви помітите поліпшення, робіть компрес уже тільки раз на тиждень до повного зникнення кісти. Хочу кілька слів сказати про ті випадки, коли кіста утворюється в результаті травм, на кшталт кісти, яка утворилася на куприку. Вона може проявити себе через місяці й роки. Раптово починається запалення. Його можна зняти компресами з дьогтьової мазі: розмішати 2 ст. л. вершкового масла й 1 ст. л. дьогтю. Нанести на серветку — і прикласти до хворого місця на ніч. Тільки не гріти. Можна робити компреси з аптечними спиртовими настоянками календули або прополісу. Серветку змочити водою, відтиснути і скропити одним зі спиртових розчинів. Покласти серветку між сідниць і прикрити компресним папером. Тримати 2—3 години, можна на ніч. Усього 6—7 компресів, і запалення почне стухати. Ще можна використовувати тканинку (прополісну полотнинку) з вулика. Її кладуть на 6—7 годин протягом тижня. У цьому випадку, коли запалення спаде, треба видалити кісту.

ПРОФІЛАКТИКА УСІХ ВИДІВ КІСТ

Для профілактики захворювань на всі види кіст використовують один зі зборів. Збір 1: листя берези, трава герані, корінь оману, квітки гадючника, трава м’яти, квітки ромашки, корінь солодки, трава чистотілу, трава чебрецю — порівно. Приготування й застосування: 2 ст. л. попередньо подрібненого (на млинку для кави або м’яса) збору залити 0,5 л окропу, злити разом із травою в термос, настояти ніч. Приймати по 1/3—1/4 склянки 3—4 рази на день до їди. Курс 2—3 місяці.Збір 2: трава грициків, плоди горобини звичайної, кора калини, листя приворотню, квітки ромашки, трава собачої кропиви — порівно. Приготування й застосування: 2 ст. л. попередньо подрібненого збору залити 0,5 л окропу, злити разом із травою в термос, настояти ніч. Приймати по 1/3—1/4 склянки 3—4 рази на день до їди. Курс 2—3 місяці. А для місцевого лікування (ванн) використовують трави: квітки пижма, чорниці, квітки ромашки, траву фіалки триколірної, листя подорожника, траву деревію, траву чистотілу, траву кропиви, траву звіробою — порівно. Настої для місцевих ванночок готують так: 2 ст. л. збору залити 2 склянками окропу, нагрівати на киплячій водяній бані в закритому посуді 15—20 хв, настояти одну годину, процідити. Довести  перевареною  водою до 2 л. Отриманий настій застосовувати для сидячих ванн, тривалість процедури 15—20 хв, 1—2 рази на день. Курс 10—12 ванн.

ХАРЧУВАННЯ ТА ВІТАМІНИ

Тепер кілька важливих зауважень щодо харчування. Існує багато продуктів, які стимулюють ріст новоутворень, а кіста по суті — це і є новоутворення. Тому вам треба вилучити всі продукти, які містять дріжджі або були приготовлені шляхом бродіння. Це хліб, квашена капуста, солоні огірки, непастеризоване пиво, плодово-ягідні вина. Вилучіть червоне м’ясо. У той же час рекомендую регулярно вживати жовтки варених яєць, гарбузове насіння й соняшникову олію. Не відвідуйте лазню, сауну, поменше грійтеся на сонці, вам протипоказані будь-які прогрівання й масажі. Також не забудьте про вітаміни. Вони поліпшують процес відновлення тканин. Рекомендую на період лікування приймати щодня 50 000 МО вітаміну А, 2 г вітаміну С, 400 Мо вітаміну Е та одну таблетку селен-активу. Насамкінець хочу сказати, що з нових способів лікування кіст, окрім траволікування, існує лікування радіохвилями. Воно засноване на технології перетворення високочастотних випромінювань радіохвилі на енергію, що концентрується на кінці активного елемента. Ця енергія призводить до випаровування тканин, причому прилеглі тканини не травмуються. Метод радіохвильової хірургії, посиленої аргоноплазмовою коагуляцією, застосовується насамперед у гінекології.