ОЧИЩАЮЧИ ПРОБЛЕМИ РОДУ, ЛЮДИНА ПОЗБУВАЄТЬСЯ ХВОРОБ І ПРОБЛЕМ

Поділитися:
ОЧИЩАЮЧИ ПРОБЛЕМИ РОДУ,  людина позбувається хвороб і проблем
Із моменту народження людину супроводжують родові енергії (по материнській і по батьківській лініях). Вони можуть впливати на нас як позитивно (велика енергетична підтримка в усіх справах), так і негативно (хвороби, невдачі в сімейному житті, матеріальні проблеми тощо).
Часто людина не усвідомлює, яким чином на неї впливають родові енергії, не надає цьому значення. Але одного чудового дня відбувається щось, що дає таке усвідомлення. Це може бути хвороба чи якась складна ситуація. Наприклад, хвороби кісток ― артроз, остеопороз, остеохондроз ― це родові хвороби. Також і психічні, ендокринні, серцево-судинні, онкологічні захворювання, безпліддя, хронічний алкоголізм та інші.
Хвороби й проблеми часто виникають як наслідок поєднання особистої та родової карми. Негативна інформація передається шляхом запису в кожну клітину організму, так само як передаються у спадок риси обличчя й форма тіла. І впливає вона на всіх живих, а також на їхніх дітей і на майбутні покоління. Часто родові хвороби й проблеми даються саме з метою лікування роду.
Про це йшлося під час прямої телефонної лінії з директором Академії цілісного світогляду, психологом, автором методичок «Етапи роботи з родом» і «Уроки пробачення» Наталією Бензионович.
Треба сказати, що ця тема викликала величезний інтерес серед наших читачів, які телефонували з усіх куточків України. Наталія Іллівна уважно вислуховувала кожного й дала багато важливих порад щодо очищення свого роду, виправлення своєї долі, поліпшення здоров'я.
Упевнені, що вони будуть корисні для всіх. Пропонуємо читачам нашої газети короткий виклад найбільш наболілих питань і відповідей на них. Адже вони є актуальними для дуже багатьох людей.
 
 
Інна (Київ): - У нашому роду є самогубці. Кажуть, що вони привносять в енергію роду багато негативу. На жаль, церква не молиться за них. Що ж робити?
 
Добре здійснювати аскези для роду. Поїхати до якогось храму, монастиря, пожити, попросити благословення на якусь працю: полоти грядки, допомагати на кухні, прибирати в храмі. І сказати: «Я присвячую цю аскезу Богові за мого тата (дідуся, бабцю тощо), прошу пробачити його гріхи». Це робиться з вдячністю. Тоді нівелюються важкі енергії, коригуються програми роду.
Вилучати цих людей з історії роду не можна. Адже кожний його член ― це наче цеглинка у фундаменті будівлі. І нерозумно їх «витягати» з фундаменту: будівля обвалиться. Краще «ремонтувати» за допомогою молитов, аскези.
На своїх семінарах я проводжу медитацію про вилучених із роду, ми просимо в них пробачення за забуття. Крім того, в домашній молитві ми маємо молитися й прохати прощення за них. Я раджу всім замовляти за  своїх покійних родичів парастас ― найсиломіцнішу покаянну службу. У деяких випадках це потрібно робити протягом року.
 Одночасно можна правити й домашній парастас: щодня за одного з членів свого роду читаємо спеціальні молитви (50-й і 90-й псалми, Символ віри і «Богородице Діво, радуйся»), просимо Господа пробачити його й благословити. Так потрібно зробити за кожного члена роду до 7-го покоління. Якщо ми не знаємо його імені, кажемо, наприклад: «За прадіда шостого покоління чи прабабусю п’ятого покоління».
Більш докладно проведення домашнього парастасу я описую у своїй методичці «Етапи роботи з родом».
 
Людмила (Київ): - Я бувала на ваших лекціях, придбала ваші методички й намагаюся за вашими порадами відмолювати свій рід: замовляю служби за померлих, доглядаю могили покійних рідних. Але, на жаль, маю проблеми з живими найближчими родичами: рідною сестрою й небожем. Вони не хочуть доглядати могили батьків, аргументуючи це браком грошей і «негативною енергетикою» кладовища.
Особливо я вболіваю за племінника, у вихованні якого брала велику участь. Річ у тім, що він зловживає спиртним, і я побоююся за його майбутнє. Гадаю, що в цьому винна й моя сестра, яка від мами перейняла владний характер. Мама гнобила батька, жорстко керувала дітьми. Мені здається, що сестра мимоволі копіює її поведінку в стосунках із сином.
А з ваших лекцій я знаю, що жінка має бути лагідною, доброю й терплячою, підтримувати й надихати чоловіка. Інакше в нього розвивається почуття меншовартості, з'являються шкідливі звички. Через свої тривоги я дуже схудла, в мене погіршали кардіологічні показники.
 
Це дуже добре, що ви почали роботу з відмолювання свого роду, шануйте пам'ять про померлих, моліться за них. Але не менш важливо налагодити добрі стосунки з живими. Це дуже сприяє очищенню всього роду. Для цього треба внутрішньо й наяву примиритися з ними. У вас накопичилося безліч претензій до ваших близьких, вони вас руйнують, унаслідок цього погіршується й здоров'я.
 Позбутися образ вам допоможе лист-пробачення: візьміть аркуш паперу та ручку й напишіть кожному з них усе, що накопичилося у вас на душі. У кінці листа подаруйте своєму адресатові прощення. І попросіть його пробачити вас за негативні почуття, які ви мали до нього, та нерозуміння. І спаліть цього листа.
Спілкуючись із сестрою й племінником, намагайтеся не зачіпати спірних питань, не говорити про проблеми. Навпаки, цілеспрямовано акцентуйте свою увагу на тому доброму, що є в них. Висловлюйте їм за це вашу вдячність. Згодом ви побачите, що ваші стосунки поліпшаться, вони почнуть дослухатися до вашої думки, виявляти до вас свою повагу.
І ще одне: ви маєте усвідомити для себе: ви не можете позитивно впливати на свого небожа, якщо у вас немає контакту з його мамою. Моліться за своїх близьких. Під час ранкової молитви поставте їх подумки поруч себе, й вони будуть у вібраціях вашої молитви. І неодмінно пошліть їм cвою любов: уявіть, що промінчики з вашого серця йдуть до них. У такий спосіб ви замість негативу  програмуватимете позитив.
 
Євгенія (Харківська обл.): - Мої мама й бабця зловживали алкоголем. Тому в них не склалося ні особисте, ні професійне життя. Якщо проблеми передаються родом, невже й на мене чекає таке майбутнє? У мене теж немає власної сім'ї. Але під моєю опікою ― племінниця, яка під час народження ледь не померла, а зараз дуже хвора ― онкологія. 
 
- Проблема алкоголізму виникає в людей від браку любові, яку вони недоотримали від своїх батьків, бабусь, дідусів. Тому постарайтеся не засуджувати своїх рідних, а замовляти за них служби, молитися в домашній молитві й посилати свою любов ― те, чого їм дуже бракує. Таким чином ви не лише полегшите долю їхніх душ, а й внесете позитивні корективи у власну долю та долю своєї небоги.
Судячи з усього, на неї впав тягар відпрацювання за весь рід. Щоб розібратися в цьому детально, треба скласти ваше родове дерево, знайти в ньому ту «гілку», з якої почалися проблеми. Після цього можна скласти докладний план лікування роду, дати конкретні рекомендації. Це можна зробити під час особистої консультації.
Якщо ви усвідомлюєте родову проблему та готові їй протистояти, отже, у вас вийде змінити цю негативну програму.
 
Наталія (Полтавська обл.): - У мене не складаються стосунки з чоловіками. В останні кілька років не було навіть натяку на серйозні стосунки з представниками протилежної статі. У мене виникає запитання: чому? Адже як жінка я подобаюся багатьом.
 
- Невдачі в особистому житті практично завжди «зав'язані» на стосунках із батьками. Які у вас стосунки з батьком?
- Він помер три роки тому. Але я ніяк не можу з цим змиритися. Дуже часто плачу.
- Це одна з причин, чому за кілька останніх років у вас не складаються серйозні стосунки з чоловіками. Не відпускаючи батька своєю тугою, ви не тільки обтяжуєте його душу, а й не даєте іншому чоловікові місця поруч із вами. Ви маєте відпустити свого тата, сказавши: «Лети високо, лети далеко, неси радість людям».
І згадувати про нього з радістю, молитися за нього. Це допоможе вам  створити умови для появи у вашому полі вашого чоловіка.
Більш детально розглянути вашу ситуацію та скласти належні рекомендації можна буде під час особистої консультації.
 
Олексій Іванович (Житомирська обл.): - Мені вже 59 років. За своє життя я домігся успіхів у професійній кар'єрі, але, на жаль, у мене немає й ніколи не було власної сім'ї. Хоча жіночою увагою я не був обділений, але серйозні стосунки чомусь не складалися.
 
- Тестуючи вашу енергію, я не бачу благословення ваших батьків на ваше подружнє життя. Які у вас були з ними стосунки?
- Стосунки в нас були хороші. Але, справді, в ранній молодості вони рішуче повстали проти мого бажання одружитися, вважаючи, що мені спершу слід здобути освіту, побудувати кар'єру. Весілля зірвалося. Лишилися самі обручки. Хоча з часом батько й мати хотіли, щоб я створив сім'ю, але в мене вже не виходило.
- Страх батьків за майбутнє синів і дочок, неприйняття їхнього вибору блокують енергію дітей у тій сфері, де відбулося втручання. Саме це й сталося у вашому випадку. Тому вам треба попросити батьків покаятися, що вони втрутилися у вашу долю, та благословити вас на шлюб.
Якщо вони померли, то зверніться до них подумки, уявіть їхні світлі добрі образи та як вони благословляють вас на щасливе сімейне життя.
І ще одне. Позбудьтеся незатребуваних обручок. Віднесіть їх до храму чи віддайте на доброчинність. Звільніть енергетичний простір для нових стосунків і нових, пов'язаних із ними, символів.
Крім того, я вам раджу сісти й розписати сценарій свого власного життя: чого ви хочете, яку сім'ю, яку жінку ви бачите поряд із собою, які цінності ви разом будете сповідувати, як вибудовувати свої стосунки, як проводити час, і таке інше. Пропишіть це від руки на аркуші паперу (це має велике значення) й часто візуалізуйте (уявляйте) ваше майбутнє сімейне життя.
 
Тамара Миколаївна (Черкаська обл.): - У моїх трьох доньок не складається сімейне життя. Більш того, вони й між собою не дуже ладять, часто сваряться.
 
- Тамаро Миколаївно, перше питання, яке я ставлю в таких випадках: які стосунки у вас з чоловіком, якими були стосунки в родині ваших батьків і в родині батьків вашого чоловіка?
- У нас із чоловіком добрі стосунки, те саме можна сказати й про моїх батьків. Що ж до сім'ї чоловіка, то в ній частими були сварки. Наприклад, сестри чоловіка практично не спілкувалися між собою, таїли одна на одну образи. 
- Сестри й брати - це дар Божий. Їх треба цінувати й дякувати за них, а не ображатися й відтручувати. Доньки більше енергетично пов'язані з батьком, а сини ― з матір'ю. Тому негатив роду вашого чоловіка передається дівчаткам. На них впливають руйнівні програми ненависті (вони діють, як прокляття) їхніх тіток. Ваші діти включилися в них.
Ви, як мати, можете допомогти дочкам. Для цього потрібно обов'язково замовити за покійних сестер чоловіка молебень ― парастас. І зробити це кілька разів. Крім того, слід  читати спеціальні молитви за зняття родових проклять і процвітання родового дерева.
Я випустила спеціальну методичку - «Етапи роботи з родом», де їх описано. Її можна придбати в Академії цілісного світогляду чи замовити поштою.
Буде дуже добре, якщо до духовної роботи долучаться й ваші діти. На особистій консультації я зможу провести діагностику й дати  докладніші поради.
 
Олена (Чернігівська обл.): - У мене за останні кілька років сталося багато трагедій: загинув син, помер чоловік, брати. Я дуже  хворію, інвалід. У мене залишилася одна нирка. 
 
- У нирках міститься родова енергія. Ваша хвороба свідчить про значні проблеми роду, відчуваю, що по чоловічій лінії. Більш докладно в цьому можна розібратися на особистій консультації. Тим часом вам можу порадити замовляти служби за померлих родичів.
 А ще ― провести спеціальний ритуал: дістати фотографії померлих родичів, запалити церковну свічку й зварити для них кашу, освятивши її молитвами. Поставити приготовану їжу перед їхніми фотографіями, поспілкуватися з ними, перепросити й пробачити, пригадати добрі, світлі моменти, попрохати допомоги й благословення в роду. Після цього потрібно віднести цю кашу на природу, висипати під деревом чи нагодувати пташок, тварин. Детальніше про цю практику я розповідаю на своїх семінарах і в спеціальній методичці.
І ще одна вам порада: незважаючи на всі труднощі, вчіться радіти всьому, що у вас є, випромінювати енергію радості.
Обов'язково вранці читайте молитви, щоб привернути до себе милостиві енергії, настроїтися на благодать. Слово «настроїтися» означає - нас троє (Дух, душа й тіло). Беріть душ (вода очищує), робіть зарядку (вона дає енергію радості).
Ви ще молода жінка й можете багато чого виправити у своєму житті.
Дуже добре побувати у святих місцях, де відбувається відмолювання роду за сім поколінь померлих і за сім поколінь живих і прийдешніх (дітей, онуків, правнуків).
В Україні спеціальні служби й хресні ходи за рід можна пройти в абсолютно унікальних святих місцях ― місті Страдч Львівської області (Папа Римський прирівняв його до Голгофського шляху в Єрусалимі) та Зарваницькому монастирі.
Академія цілісного світогляду регулярно організовує туди поїздки, під час яких я проводжу семінар, особисті консультації.
Хочу сказати, що ми стаємо свідками дивовижних змін у різних сферах життя людей, що побували в цих благословенних місцях. Найближча поїздка планується в серпні. Усі охочі можуть взяти в ній участь.
 
Детальнішу інформацію про семінари, особисті консультації, методички «Етапи роботи з родом» і «Уроки пробачення» Наталії Бензионович, а також про поїздки  святими місцями можна дізнатися  телефонами: 097 731 26 00, 050 934 06 01.
 
Записала Мирослава Щерба.