РУБРИКИ

ОЧИСНІ ПРОЦЕДУРИ ЗА ОСТЕОХОНДРОЗУ

  ОЧИСНІ ПРОЦЕДУРИ ЗА ОСТЕОХОНДРОЗУ

Лаврове листя Спосіб приготування. Запасають 150 г лаврового листя. ділять його на шість частин - по 25 г у порції. Порцію заливають 0,5 л води, доводять до кипіння й на слабкому вогні кип’ятять 5 хв. Отриманий настій заливають у термос (або в добре закорковану ємність) і настоюють 3 години. Настій готовий до вживання. Спосіб застосування. Три дні поспіль свіжоприготовлений настій п’ють упродовж дня маленькими ковтками. Потім роблять тижневу перерву й знову 3 дні поспіль п’ють маленькими ковтками щораз свіжозварений настій лаврового листя. Курс лікування повторюють двічі на рік.

Необчищений рис Спосіб приготування. Дві столові ложки необчищеного рису заливають водою й настоюють протягом доби. Ранком ставлять ємність із рисом на вогонь, доводять до кипіння й варять 5 хв. Спосіб застосування. Приготовлені й зварені таким чином дві ложки рису з’їдають ранком натще. Після чого 4-6 годин нічого не їдять. Терміни лікування. Два тижні поспіль починають ранок із прийому двох зварених ложок необищеного рису. Курси лікування. Повторюють кожні півроку.

Володимир Берсенєв, директор Інституту проблем болю, лікар-невропатолог вищої категорії, заслужений лікар України. («Лечебник для третьего возраста»).

ПЕРЕДПЛАТА НА ГАЗЕТУ:

Наш сайт - це скорочена версія популярної української медичної газети "Здоров'я і Довголіття", що виходить з 2004 року і розповідає про здоровий спосіб життя, про збереження та відновлення здоров'я методами народної медицини. З кожного номера газети, що виходить по вівторках, на сайті публікується тільки один матеріал. Повну версію Ви можете отримати, передплативши газету на пошті: передплатні індекси 90247 - україномовне видання та 37627 - російськомовне видання, або передплативши електронну версію, що відповідає друкованій, на сторінці ПЕРЕДПЛАТА.