ОЗДОРОВИТИ ОРГАНІЗМ ТРАВАМИ

Поділитися:
ОЗДОРОВИТИ ОРГАНІЗМ ТРАВАМИ


До відомого сумському лікаря народної та нетрадиційної медицини фітотерапевта Любові Салій телефонують і приїжджають з усіх куточків України. Багато звертаються цілими сім’ями, приводять родичів, друзів. В арсеналі фітотерапевта — близько сотні лікарських рослин і препаратів із них.

Рослинний збір виводить токсини й укріплює імунітет

Так, у разі сечокам’яного діатезу, зокрема й уратів, фітотерапевт рекомендує такі збори трав:
1. Візьміть у рівних частинах листя брусниці, траву споришу, корінь аїру і кукурудзяні рильця, подрібніть. Залийте 1 ст. л. цієї суміші 0,5 л окропу, 5 хв кип’ятіть, ніч нехай настоїться, вранці процідіть. Пийте по 2/3 склянки тричі на день до їди. І так протягом місяця, потім — перерва на 10—14 днів і продовжуйте лікування наступними зборами.
2. Візьміть у рівних частинах траву хвоща, траву вересу звичайного, траву споришу й насіння дикої моркви. Подрібніть їх. Спосіб приготування і застосування той само, що й у попередньому зборі.
А за оксалатних і фосфатних каменів допоможуть наступні збори. Трава звіробою, корінь марени красильної, трава парила, трава м’яти і насіння кропу. Приготування і застосування залишаються ті ж.
3. Коли закінчите приймати цей збір, попийте наступний: корінь лопуха, корінь аїру, трава парила і трава золотушнику. Потім можна повернутися до попереднього варіанту.

Лікування починають з очищення

Особливий інтерес у всіх викликає розроблений Любов’ю Володимирівною універсальний очисний збір, завдяки якому багато поліпшили своє здоров’я.
Перш ніж почати лікування будь-якого захворювання, переконана фітотерапевт, потрібно очистити організм. Наприклад, в Тибеті з цією метою багато століть тому був винайдений чудовий рецепт, що складається з 30 трав. На жаль, багато з них у наших краях не ростуть... Зацікавившись цим рецептом, Любов Салій розробила свій універсальний лікувально-профілактичний збір, до складу якого входить близько двох десятків трав, причому ростуть вони на Сумщині.
Збір чудово очищає організм від токсинів і шлаків, усуває недуги шлунково-кишкового тракту, причиною яких часто є гриби, віруси, бактерії, гельмінти, а також продукти їх життєдіяльності. Не менш ефективно він чистить жовчні шляхи, а також має виражену гепатопротекторну, жовчогінну і протизапальну дію на печінкові клітини, поліпшує обмінні процеси в печінці.
Вміщені в зборі імуномодулювальні трави з важливими для організму мікроелементами (зокрема, селеном) нормалізують роботу залоз внутрішньої секреції і підвищують захисні сили організму. Деякі трави збору містять кремній — це життєво важливий елемент. І, звичайно, особлива цінність його в тому, що він має цілющу дію на всі органи й системи.
Як показує досвід, ефективний цей збір за гепатитів різної етіології.

Цілющі мазі і бальзами

Важливе місце в оздоровчій практиці Любові Салій посідають мазі. Готують їх за рецептами, розробленими на основі багаторічного досвіду лікування травами, виключно на натуральній основі. Складаються мазі лише з природних компонентів — витяжок із сильнодійних лікарських рослин, продуктів бджільництва і т. д.
Мазі мають виражений бактерицидний, антисептичний, противірусний і протигрибковий ефект, а також протизапальну, знеболювальну, регенерувальну та інші дії.
Ось кілька рецептів фітомазей, які можна приготувати в домашніх умовах.
Універсальний бальзам. В окремих ємностях розтопити на водяній бані овечий лій (жир), живицю і бджолиний віск до утворення рідкої маси. В один посуд налити по 0,5 склянки кожного компонента, додати 2 ст. л. спирту, 2 ст. л. березового дьогтю й 1 ст. л. алюмокалієвих галунів. Перемішати все до однорідної маси. Такий бальзам використовують для лікування чиряків, наривів, мокрих екзем, трофічних виразок, лишаїв і т.д.
    Аналогічною дією наділена ще одна мазь. Рецепт: узяти по 50 г вазеліну, ланоліну, живиці, прополісу, воску і господарського мила. Суміш довести на водяній бані до однорідної маси, дати охолонути. Використовувати за призначенням.
Любов Салій розробила й багатокомпонентну унікальну мазь. Вона відмінно спрацьовує під час лікування ран, які довго й погано гояться, після ампутації пальців нижньої кінцівки або її частини (особливо за цукрового діабету). І якщо традиційне лікування в таких випадках триває 4—5 місяців, то за допомогою мазі воно скорочується в 2—3 рази!