ПІРАМІДОТЕРАПІЯ - МЕТОД, ЯКИЙ ЗНАЧНО ПРИСКОРЮЄ РЕЗУЛЬТАТИ ЛІКУВАННЯ РІЗНИХ НЕДУГ

Поділитися:
Пірамідотерапія - метод, який значно прискорює результати лікування різних недуг

Чотиригранна піраміда  є одним з унікальних оздоровчих засобів.  Вона активно стимулює життєві сили хворого, й той швидше одужує.  За допомогою піраміди досить швидко поліпшується склад крові, омолоджуються еритроцити, нормалізується тиск тощо.
Навіть якщо цілком здорова людина інколи вживає в невеликих дозах воду чи їжу, витриману в піраміді, чи відпочиває у великій чи над малими пірамідами, то ризик захворіти на грип, гепатит, пневмонію тощо – в неї мінімальний.   

Дотримуючись пропорцій «золотого перерізу» 

Виготовляють домашню піраміду з природного матеріалу (дошки, картону, оргскла, плоского шиферу, фанери тощо), що не проводить електричний струм,   без цвяхів і без   матеріалів, які своїм полем вносять зміни в поле пірамідального простору.
      В основі правильної піраміди завжди лежить правильний чотирикутник (наприклад квадрат), а бокові грані – однакові рівнобедрені трикутники.   Висота піраміди дорівнює довжині перпендикуляра  з її вершини на основу. У правильній піраміді цей перпендикуяр завжди проходить через центр основи (точка перетину  діагоналей чотирикутника).
   Домашня піраміда може мати будь-які розміри, але має бути таке співвідношення: довжина основи   більша за висоту піраміди в 1,6 разу. Таке співвідношення відповідає пропорціям так званого золотого перерізу, або гармонійного поділу.  Одна з бокових граней піраміди має бути зорієнтована за допомогою компаса чітко на північ.
  Помноживши висоту піраміди на 1,6, ми отримаємо довжину її основи. Для розрахунку висоти її бокової грані задану висоту піраміди  множать на 1,35. Наприклад, якщо висота піраміди 10 см, довжина її основи дорівнює 10х1,6 = 16 см, а висота бокової грані – 10х1,35 = 13,5 см. Якщо висоту піраміди вибрати 20 см, то її основа буде мати довжину 32 см, а висота бокової грані дорівнюватиме 27 см.
   Треба пам'ятати, що із збільшенням висоти піраміди активність її дії зростає в  50-100 та більше разів.  Правильно виставлена,   в хорошому місці (на гірці, далеко від залізобетонних   конструкцій, віддалено від ліній електропередачі, залізних доріг), піраміда працює досить ефективно.
   У  квартирах пірамідки треба ставити подалі від механічних предметів і конструкцій (радіатори опалення, водопровід, каналізація), які порушують магнітне поле Землі.     
Якщо будинки збудовано із залізобетону, мають залізобетонне перекриття, пірамідки в них можуть бути менш ефективні.    У такому разі з пірамідою краще працювати на балконі або брати з собою на прогулянки на природу. Можна піраміду краще побудувати на своїй дачній ділянці та за її допомогою там відновлювати втрачене здоров'я.

Виготовляти з чистою душею

Треба пам'ятати, що будь-яка піраміда має будуватися психічно врівноваженою людиною.  Думки в будівельника  мають бути добрими й світлими.   Цей заряд добра та світлих думок передається і його піраміді, тоді можна вважати, що Вищий Розум дав благословення на використання піраміди, й, можете повірити мені на слово, воно буде у вашій сім’ї.
   Наприклад, піраміду  заввишки  20 см виготовляють так. Вирізають із картону згідно з розрахунками (див. Таблицю) чотири  однакові трикутники. Ребрами прикладають їх один до одного й зафіксовують клеєм  чи скотчем.
    Дно  виготовляють  з того самого матеріалу, збільшуючи його довжину по периметру на 1-2 см. Бортик на основу у формі квадрата роблять заввишки 1-2 см,  закріплюють його на дні клеєм, і піраміда готова.  
    Максимальні енергетичні можливості всіх правильно виготовлених і розташованих за сторонами світу пірамід (великих і малих) має їх внутрішній простір на рівні від 1/3 до 2/3 висоти.    Весь інший простір пірамід має малу енергетику.  
   
           Розміри домашніх пірамід

Висота        | Довжина основи    | Висота стінки

10 см           | 19x1,6 = 16 см        | 10x1,35 = 13,5 см
15 см           | 15x1,6 = 24 см        | 15x1,35 = 20,25 см
20 см           | 20x1,6 = 32 см        |  20x1,35 = 27 см
30 см           | 30x1,6 = 48 см        | 30x1,35 = 40,5 см
40см            | 40х1,6 = 64см         | 40x1,35 = 54 см
50 см           | 50x1,6 = 80 см        | 50 х 1,35 = 67,5 см

Оздоровчий ефект збільшить «жива» вода
 

Наведу приклад  використання домашніх (кімнатних) пірамід.  Хворий відпочиває на ліжку без металу, під яким уздовж його тіла встановлено до п'яти (заввишки 10 - 15 см) пірамідок. Часто стан такого пацієнта поліпшується  вже після першого сеансу. Він виходить зі стресу,  зникають хвилювання,  апатія; припиняється біль у всьому тілі, м'язах, суглобах; хворий позбувається втоми - безсоння. Якщо під час процедури людина засинає, то її будити не можна. Вона  прокинеться сама, почуваючи себе вже здоровшою,  з хорошим настроєм.
Оздоровчий ефект перебування під чи над пірамідами збільшується  із вживанням  «живої» води.  Таку воду протягом 24 годин  заряджають у  піраміді на рівні 2/3 її висоти, тобто у верхній її частині, розмістивши   на спеціальній підставці.     Приймають без обмежень.  Якщо маленька пірамідка й води вміщається в неї небагато, не переживайте: й мала дещиця  приносить велику користь.
  Настоянки, відвари, мазі, які постояли добу в піраміді, в багато разів збільшують свій лікувальний ефект.
   У разі   внутрішнього, зокрема гострого, болю зовні у вигляді компресу використовують алюмінієву фольгу, яку перед цим заряджають у піраміді 24 години на рівні 1/2 висоти піраміди на   діелектричній підставці.
   Заряджену таким чином фольгу обгортають шаром лляного полотна й прикладають до хворого місця чи суглоба (в   разі артриту, артрозу, радикуліту, ревматизму, тромбофлебіту тощо). Прикладають навіть тоді, коли захворювання хронічне.  Зверху   компрес   закріплюють лляним полотном чи бинтом і залишають на всю ніч.
    Використовувати піраміди можна для лікування всіх хвороб, опіків, травм, духовних практик.

Ігор Вітів,
автор власної
системи оздоровлення.