ПРОГРАМА РАДИКАЛЬНОГО ОМОЛОДЖЕННЯ

Поділитися:
ПРОГРАМА РАДИКАЛЬНОГО ОМОЛОДЖЕННЯ

Чому настає старість? Ви скажете, що це закладено в програму будь-якого живого організму. Мовляв, нічого тут не вдієш, такий закон природи. І схему «народження - дозрівання - старіння - смерть»  змінити, на жаль, не можна.
Однак причина настання старості якраз і полягає в тому, що її прийнято вважати природним етапом життєвого циклу.
Зокрема, відомо, що швидкість відновлення клітин органів тіла така:
· шкіра - 5 днів;
· шлунок – 5 днів;
· печінка - 40 днів;
· скелет - 90 днів.
Загалом, 98% клітин, з яких складається людське тіло, замінюються новими щороку. Тобто ми народжуємося заново щороку! А закладений в нас ресурс становить 160 активних років. То чому ж, щорічно отримуючи комплект нових клітин, тіло поводиться так, ніби цього не відбувається, й жодного «відновлення» немає.
Річ у тім, що нові клітини, потрапляючи в середовище свідомої установки: «старість неминуча», беззастережно підкоряються цій програмі. Нові клітини, як діти, ідеально вписуються в будь-які «запропоновані обставини» й миттєво переймають будь-яку модель поведінки: якщо оточення молоде, то клітини розвиваються за молодою програмою, а якщо навколо суцільний «будинок перестарілих», то й немає жодного розвитку – покульгали в загальному строю, виховали збиткове потомство й померли.
Тобто ознаки старіння проявляються тільки там, де їх чекають. І що робити, запитаєте? Як уберегтися від очевидного, коли все навколо демонструє неминучість старіння?
Ну, по-перше, не все, а по-друге, є винятки. Наше тіло не що інше, як механізм, який можна використовувати, - було б бажання.
Зміцнити своє бажання: не піддаватися загальним шаблонам, а значить заблокувати свою програму старості - зовсім не складно.
Для цього слід узяти чистий аркуш паперу й написати великими літерами заголовок: «Я оновлююся постійно». Потім нижче потрібно переписати швидкість поновлення органів тіла:
     · шкіра - 5 днів;
     · шлунок - 5 днів;
     · печінка - 40 днів;
     · скелет - 90 днів.
Тепер прочитайте весь текст тричі (читайте так, наче вчите напам’ять).
Далі заплющте очі й повторіть весь текст від слова до слова (якщо довелося підглядати, то повторюйте текст, доки не вивчите).
А тепер визначте таке місце для тексту, щоб він завжди був у вас під рукою (робочий стіл, сумочка, гаманець, косметичка, - все одно, аби тільки текст регулярно потрапляв вам на очі).
Щойно ви це зробите, вважайте, що вашу персональну програму радикального омолодження створено. Проте, щоб почала діяти, її потрібно запустити. Нічого складного для цього робити не доведеться. Лише:
- проговорити текст програми перед тим, як заснути, - всього один раз безпосередньо перед сном;
- проговорити текст програми відразу після сну (ще не встаючи з ліжка) – теж один раз.
- проговорити текст програми вдень (наприклад, перед обідом) - теж один раз.
Але це робити регулярно, не забуваючи й не пропускаючи. І так робити 21 день. Цього цілком достатньо, щоб організм вас почув і згадав природну програму масштабного оновлення. (Я не стану морочити вам голову, як саме це відбувається - це складна взаємодія нейронів мозку, внаслідок якої зовнішня команда неминуче перетворюється в цільову програму внутрішніх процесів).
Через 10 днів процесами вашого організму стане керувати ваша нова свідома установка: «Я оновлююся постійно». Унаслідок цього ваш організм повернеться до програми розвитку. І знаєте, чому? Бо влада свідомості над тілом безмежна. І ви в цьому неодмінно переконаєтеся.

Марта НІКОЛАЄВА-ГАРІНА,
практичний психолог,
спеціаліст з біоенергетики.
http://www.moscowuniversityclub.ru