ПРИРОДА – НАДІЙНИЙ ПОМІЧНИК ЛЮДИНИ

Поділитися:
ПРИРОДА – НАДІЙНИЙ ПОМІЧНИК ЛЮДИНИ

Серед хвороб, які найбільше дошкуляють нашим співвітчизникам, онкологічні є визнаними лідерами. Вони, за інформацією МОЗ України, значно впливають на зменшення чисельності населення країни.
Громадяни, яким встановили цей страшний діагноз, звертаються відразу по допомогу до лікарів-онкологів. І правильно роблять: у таких випадках кожна хвилина на вагу золота. Але, отримуючи обов’язкове спеціалізоване лікування, не потрібно забувати й про засоби природної медицини. Використання в комплексній терапії препаратів, виготовлених з певних лікарських рослин, дає змогу значно полегшити перебіг хвороби, пришвидшити процес одужання.
Про це я попросив розповісти начальника відділення Головного військового госпіталю Міністерства оборони України лікаря вищої категорії, заслуженого лікаря України, доктора медичних наук Володимира СОБЕЦЬКОГО.

- ілющі властивості більшості рослин були відомі ще нашим далеким предкам, - говорить Володимир Віталійович. – Борець – одна з них. Свого часу доля звела мене з дуже цікавими людьми, які використовували його корінь у лікуванні від багатьох хвороб, зокрема й онкологічних. Це неабияк мене зацікавило, і я вирішив перейняти їх досвід.
Не переповідатиму хід усіх досліджень, а скажу лише, що тривала робота врешті-решт увінчалася успіхом і таким чином з’явився «Доновіт-ВС2» - біологічно активна добавка. Але якщо приймати не по 1 пігулці, а по 3, то значно зростає її дієвість. Це якраз той випадок, коли кількість переходить у якість. Усе залежить від дози алкалоїдів в одній пігулці.
«Доновіт-ВС2» пройшов дослідження та випробування в кількох науково-медичних установах. Наприклад, в Інституті експериментальної патології і радіобіології ім. Р. Кавецького НАН України протягом 5 років проводили повний цикл доклінічних досліджень на 3-х видах тварин. І з’ясувалося, що «Доновіт-ВС2» гальмує ріст ракових пухлин на 77 відсотків, а також зменшує метастазування: на 93 відсотки.
При цьому вчені встановили, що «Доновіт-ВС2» має антиангіогенні властивості, тобто не дозволяє пухлині розростися, оскільки вона не отримує через судини живлення. Усе це разом узяте призводить до так званого капсулювання пухлини. Кажучи іншими словами, над нею утворюється такий собі саркофаг, схожий до того, що зведений над зруйнованим реактором Чорнобильської АЕС. Чому радіація з нього практично не проникає в атмосферу ось уже майже 30 років? Тому, що вона під ковпаком.
Те ж саме відбувається і з раковою пухлиною, яка не може розростатися, тобто пускати метастази. Хірургам-онкологам під час оперативних втручань значно легше видаляти пухлини, що містяться під «саркофагом», аніж ті, які проростають в тіло людини.
Дослідження проводили й у клінічних лікувальних закладах, зокрема, в Головному військовому госпіталі МО України. Вони переконливо довели, що «Доновіт-ВС2» має також протиметастатичні властивості, він здатний гальмувати процес «розповзання» метастазів по всьому організму людини.
Клінічні дослідження «Доновіту-ВС2», проведені у відділенні променевої терапії Головного військового госпіталю, стосувалися ракових пухлин мозку, а на базі лабораторії імунології і денного стаціонару Київської міської онкологічної лікарні - раку молочної залози, яєчників та шийки матки. Не переповідатиму весь їх перебіг, скажу лише, що тривалість життя хворих збільшувалася в 2-3 рази (порівняно з тими, хто не приймав «Доновіт-ВС2»). При цьому головний біль, головокружіння, якими супроводжуються онкозахворювання, не спостерігалися чи були значно менш вираженішими.
Звісно, «Доновіт-ВС2» не є панацеєю від такої складної, підступної хвороби, як рак. Ми цього ніколи не стверджували, не стверджуємо й не стверджуватимемо. Але, разом з тим, після проведення клінічних досліджень стало очевидним: природа справді є надійним спільником людини в боротьбі з різними недугами. Застосування «Доновіту-ВС2» на додаток до основного протоколу онколікування пришвидшує процес одужання онкохворих.
Ми також створили лікувально-профілактичний крем «Доновіт-ВС3». Його застосування під час променевої терапії злоякісних пухлин значно зменшує місцеві променеві реакції й ушкодження шкіри, він має протизапальні властивості в разі метастатичного ушкодження лімфовузлів, а також зменшує больовий синдром на ділянках ураження.
Окрім цього, наявність димексиду в цьому кремі сприяє проникненню алкалоїдів у глибину тканини до 15-20 мм і, як показує клінічний досвід, сприяє зменшенню пухлин, які розташовані близько до шкірного покриву людини, наприклад, у разі раку молочної залози чи простати.
Препарат «Доновіт-ВС2» успішно пройшов першу фазу клінічних випробувань і, сподіваємося, в недалекому майбутньому стане одним із перших вітчизняних ліків проти онкозахворювань.
Довгий шлях через лабораторію гігієни нових хімічних матеріалів, препаратів і біомоніторингу НАМН України, санітарно епідеміологічну лабораторію, комітети з реєстрації і сертифікації, клінічні випробування проходить до споживача наш український продукт. Але цей шлях веде до високої якості та ефективного лікування вітчизняними медикаментами, гарантії захисту від підробки.

Підготував Сергій ЗЯТЬЄВ.