РАНКОВІ «СЕКРЕТИ» ДЛЯ ПОЛІПШЕННЯ ЗДОРОВ’Я ТА ОТРИМАННЯ ЕНЕРГІЇ РОДУ

Поділитися:
РАНКОВІ «СЕКРЕТИ» ДЛЯ ПОЛІПШЕННЯ ЗДОРОВ’Я ТА ОТРИМАННЯ ЕНЕРГІЇ РОДУ

Після того, як вийшла стаття, присвячена Роду («ЗіД» № 29 від 22-28 липня), в нашу Академію почали телефонувати люди з усієї України. По-перше, дякували за цю важливу для всіх нас зараз тему. По-друге, зверталися по консультацію з питань взаємин у родині, з близькими й з усім Родом, а також із проблемами ситуацій, що повторюються з покоління в покоління. І по-третє, з проханнями допомогти пройти на Львівщині Хресну дорогу очищення 7-ми поколінь Роду й духовного наповнення.
На ваші прохання ми організували додатково кілька поїздок у Львівську область для проведенням семінарів з питань відновлення й зміцнення Родового дерева. Але оскільки дзвінки тривають і тепер, то я вирішила на сторінках нашої чудової газети «Здоров’я і довголіття» продовжити розмову на цю тему, поділитися напрацьованим досвідом щодо родових програм і дати практичні поради кожному.

Зранку Земля оповита радісними енергіями

Дуже важливо правильно починати свій день. Кожен день - це маленьке життя: від того, як ми його зустрінемо, чим наповнимо, залежатиме грядущий день і все наше життя. Тому на сході сонця наповнюємо себе звучанням природи - всіх стихій, - високими вібраціями молитов, прощенням, подякою та благословенням Роду.
Саме на світанку вся наша планета Земля оповита позитивними, радісними енергіями. Тому в момент пробудження обов’язково відкрийте свої долоні, поверніть їх до сонця. Привітайте Сонце, Землю, Воду й Повітря - чотири основні стихії, в яких ми створені. Таким чином, ми отримуємо плюсову позитивну енергію.
Сонячна енергія є вогняною. А Вогонь відповідає за усвідомленість, за активність нашого тіла. Недарма кажуть, що в людини все «горить у руках». Саме Вогонь спонукає нас до дії. У той же час він дає усвідомлення цих дій. І за нестачі сонячної енергії багато людей відчувають себе знеструмленими, втомленими, незадоволеними життям і собою.

Відкриті долоні – це наші батарейки

Варто розвернути долоні й підняти руки догори, як у нас спрацьовує «механізм батарейки». Таким чином, ми створюємо гармонію в тілі, в душі і в духові. Пропонований спосіб є дуже продуктивним для миттєвої зміни свідомості - переходу негативу в позитив, стану нещастя в стан щастя. Не випадково всі медитативні практики проводяться з відкритими долонями.
Долоні, як гілки дерева, поглинають сонячну енергію, передаючи її «гілкам, стовбуру й кореням», усьому Родовому дереву. Спробуйте уявити дерево, що росте в землі й без сонця! Подібного роду життя неможливе. Що частіше наші долоні відкриті, то більше ми перебуваємо в стані позитиву. Це чарівне дійство, яке допомагає нам перейти з одного стану в інший - із гніву в захват, із печалі в радість, зі зневіри в натхнення, із хвороби в здоров’я, з бідності в багатство, з неправди в правду.

Як отримати благословення на весь день

І зараз важливо налаштувати себе на цей найкращий день у вашому житті. Що означає «налаштувати»? Нас - троє (дух, душа й тіло), і всіх трьох слід налаштувати, тобто наповнити. Сьогодні розмова піде про тіло. Як ми його вранці налаштовуємо - пробуджуємо, активізуємо до майбутній дій? Звісно, зарядкою! Так от, я пропоную вже під час зарядки згадати свій Рід і полити коріння Родового дерева вдячністю.

Вправи зі зміцнення й розвитку енергії сили Роду та отримання благословення на день

Наповнюйте Рід енергією з радістю й усмішкою!
1. Плавно перемістіть руки на ділянку стегон. У цій зоні перебуває енергія мами й тата. Подякуйте своїм батькам за те, що вони подарували вам життя, за те, що саме їх ви обрали своїми батьками, за їхню любов, доброту, ласку, увагу, виховання, терпіння. Пошліть їм свою безмежну любов і вдячність. І при цих словах подяки робимо вправи для стегон.
2. Масажуючи коліна, висловіть подяку бабусям і дідусям за народження ваших батьків, за їхню турботу, увагу, любов, доброту та щедрість. Встаньте й розімніть коліна, присядьте разів десять, поплескайте долонями по колінах. Побажайте рідним здоров’я, а якщо бабуся й дідусь пішли з життя, то пошліть їхнім душам свою любов і вдячність.
3. У гомілковостопних суглобах міститься енергія прабабусь, прадідусів і всіх семи поколінь. Зробіть колові рухи гомілковостопними суглобами вправо-вліво, потягніть носочки на себе й від себе. Походіть на носочках, п’ятах, на внутрішньому й зовнішньому боках ступні. Подякуйте їм за досвід, мудрість, знання й пошліть свою любов.
4. Уся коренева енергія Роду міститься в нирках. Прикладіть долоні до нирок і, масажуючи їх, висловіть свою вдячність Роду за те, що він вибрав вас, а ви вибрали його, що це найкращий Рід для вас. Попросіть пробачення й вибачте. Зверніться до Роду за благословенням на свій шлях розвитку, реалізації, творення, любові й радості, на сьогоднішній день.
5. Покладіть руки на живіт - тут міститься енергія вашої родини.
Погладьте свій животик, подякуйте своєму чоловікові (дружині), всім близьким за те, що ви не одні, за їхню любов, турботу й увагу. Пошліть їм свою любов. Зверніться до Роду за благословенням для вашої родини на цей день.
6. Схрестіть руки на грудях і погладьте свої плечі, можна погладити по черзі. Зробіть колові рухи плечима, підніміть плечі догори, потім потягніть із зусиллям донизу. Саме в цій зоні зосереджена енергія гілочок, ваших дітей. Подякуйте Господу Богу за ваших чудових дітей, а також за дітей свого Родового дерева, за те, що вони у вас є чи будуть, пошліть їм свою енергію любові. Поплескайте долонями по плечах.
7. Прочитайте молитву за здоров’я своїх дітей, попросіть Бога і свій Рід благословити їх на все найкраще в цей день і благословіть їх самі на любов, добро, радість. Знайте, що в молитві матері за дітей дуже велика сила.
8. По черзі погладжуючи й поплескуючи лікті, активізуйте енергію онуків ваших, майбутніх та онуків усього Родового дерева. Зробіть колові рухи вперед-назад ліктями. Подякуйте всім онукам за те, що вони вибрали ваш Рід і оберуть його в майбутньому, і пошліть їм свою любов та вдячність.
9. Наше щасливе майбутнє, наша любов і радість містяться в зап’ястях. Розітріть їх, зробіть колові рухи зап’ястями. Подякуйте собі, своїй сім’ї, своєму Роду, Господу Богу та Всесвіту за ваш шлях. Пошліть свою величезну любов у простір.
Після цього робимо енергетичну підзарядку: уявляємо, як із серця Землі енергія через коріння перебігає по стовбуру й наповнює гілочки Родового дерева, а гілочки простяглися до серця Сонця, наповнилися сонячною енергією, засвітилися й через стовбур дерева (через нас) послали цю енергію із вдячністю корінню. Повторюємо тричі, відчуваючи ці енергетичні потоки.
Після цієї зарядки відчуваємо себе наповненими - радісними й щасливими.
Весь комплекс цих вправ ми опрацьовуємо на заняттях у Школі здоров’я і довголіття, яка щотижня (по четвергах) проводиться в Українській академії цілительства; а також на моїх щомісячних семінарах «Ви і Ваш Рід».
Також випущено Методику «Чарівна сила вашого Роду», в якій детально розписано етапи роботи з Родом.

8 листопада з 10 до 14 години в Українській академії цілительства (м. Київ, вул. О. Богомольця, 4, п’ятий поверх, тел.: (097) 731-26-00, (050) 934-06-01 відбудеться безплатний благодійний семінар «Енергії Роду. Очищення родової карми».

Наталія БЕНЗИОНОВИЧ,
виконавчий директор Академії,
практичний психолог,
викладач і член ради Академії.