РІЗНІ МЕТОДИ ДОПОМОЖУТЬ ЗА АДЕНОМИ

Поділитися:
РІЗНІ МЕТОДИ ДОПОМОЖУТЬ ЗА АДЕНОМИ

Хворію на аденому передміхурової залози. Чув, що є якісь нові нехірургічні методи її лікування. А ще хотілося б отримати поради від фітотерапевтів, як позбутися цієї хвороби.
З повагою Микола Сазонтович.
Кіровоградська обл.

 
Справді, в Україні, зокрема в Науково-практичному центрі профілактичної та клінічної медицини Державного управління справами, застосовують новітній метод безболісного видалення аденоми за допомогою її випаровування. Зокрема, такі маніпуляції проводить завідувач відділу малоінвазивної хірургії Центру хірург- нефролог Андрій ЖУРАВЧАК. Координати лікаря дізнавайтеся в редакції газети «ЗіД».

Лист коментує натуропат, народна цілителька Олена СВІТКО.
Одним із кращих засобів за аденоми простати є ліщина, яку взагалі вважають рослиною для чоловіків. А в поєднанні з розмарином - це дієві ліки за вірусних захворювань печінки, набряків на ногах, її застосовують у разі нейровегетативних дистоній, психічної неврівноваженості, головного болю, запаморочення тощо. Настій листя: 5 листочків ліщини запарити 0,5 л окропу, настояти 10 хв і пити протягом дня. Крім того, свіже листя можна прикладати на крижі в разі простатиту чи робити аплікації з розпареного сухого листя ліщини.
Чоловікам дуже корисно вживати горіхи ліщини, особливо тим, у кого проблеми зі сперматогенезом і сперматозоїди не можуть запліднити яйцеклітину. Горіхова суміш: змолоти ядра ліщини, волоські горіхи й змішати з бджолиними обніжками (все взяти по 100 г). Вживати по 1 ч. л. тричі на день, запиваючи водою чи соком, наприклад морквяним. Корисна суміш узятих порівну і перемелених горіхів і гречки.
Заготовляють листя ліщини, починаючи з ранньої весни, коли з’являються молоденькі листочки, й до того часу, поки плоди залишатимуться ще зеленими - із м’якою шкаралупою.
Ну й, звісно ж, не можна забувати про такий перевірений народний метод, як висушене (не смажене!) насіння гарбузових культур (гарбузів, кабачків), які слід регулярно вживати в їжу.
Крім того, чоловікам із проблемами простати небажане переохолодження цієї ділянки, зокрема, не можна сидіти на холодному бетоні, камені і т.п. У той же  час корисні контрастні обливання низу живота.