САЛО — ЕФЕКТИВНИЙ ЗАСІБ ВІД БЕЗЛІЧІ ХВОРОБ

Поділитися:
САЛО — ЕФЕКТИВНИЙ ЗАСІБ ВІД БЕЗЛІЧІ ХВОРОБ

Має те, чого немає в інших жирах

Користь сала визначається унікальним поєднанням цінних складових. Перш за все, арахідоновою поліненасиченою кислотою, якої немає в рослинних оліях. У салі також є ліноленова, пальмітинова, лінолева, олеїнова жирні кислоти, вітаміни A, Е, D й каротин. Усі ці речовини благотворно впливають на всю серцево-судинну систему й особливо на печінку. Структура жирних кислот, які містяться в салі, максимально підходить людині: вона така ж, як і в маслиновій олії.
Звичайно, всі ці властивості поширюються лише на свіже сало, яке не містить токсичних продуктів, на відміну від смаженого. Свиняче сало допомагає виводити з організму токсичні, радіоактивні та канцерогенні речовини. Це натуральний, не оброблений хімією продукт.

Протиінфарктна «казкова» суміш

Жовч потрібна людині для розщеплення жирів, а сало має виражений і тривалий жовчогінний ефект. Часник володіє потужними протипаразитарною, противірусною та протираковою, а також жовчогінною властивостями.
І найголовніше — поєднання часнику й сала очищає навіть коронарні судини серця.
Це доведений факт: у невеликих кількостях свіже сало і часник працюють як протиінфарктні ліки. Відновлюється інтима (внутрішня оболонка судин), зникають атеросклеротичні бляшки. Відбувається омолодження всього організму.
І ще один парадокс цієї «казкової» суміші: у невеликих дозах сало з часником є прекрасним засобом для схуднення. Клин клином вибивають — запускається механізм розчинення жирів.
У салі багато арахідонової кислоти, а вона є основою в обміні холестерину.
Із холестерину синтезуються наші гормони, а це означає — бадьорість і довголіття, профілактика болісного клімаксу й імпотенції.
І в салі, і в часнику багато селену. Він потрібен для відновлення сили людей, що займаються важкою фізичною працею, а також виснажених хворобою.

Готуємо «ліки»

Знадобиться свіже сало — 500 г, часник — півсклянки (100-120 г), корінь петрушки — 200 г. Перекрутити все разом через млинок для м'яса двічі. Перемішати гарненько і зберігати в холодильнику.
Приймати по чайній ложці з чорним хлібом вранці натщесерце. Повільно пережувати і лягти подрімати на правий бік на 20-30 хвилин. Жовч, яка накопичилася за ніч, спокійно піде і простимулює товсту кишку, нормалізуючи випорожнення.
Після туалету — «радісна» зарядка під легку музику, а вже потім заслужений сніданок.
У складних випадках, коли є жовчнокам'яна хвороба або жовч відходить надсилу, — рекомендую приймати суміш двічі на день: уранці й на ніч, за півгодини до сну. Перед прийомом можна випити м'ятний чай або но-шпу, щоб зняти спазм жовчних проток.
Зовнішньо сало полегшує лікування в разі потертостей, фурункулів, артритів, артрозів, опіків, відморожень, маститу, екземи й ран. Допомагає позбутися п'яткової шпори і зубного болю.

Володимир БОЛСУН,
лікар-невропатолог.