ЩАСЛИВІ ТА НЕЩАСЛИВІ ЧИСЛА

Поділитися:
ЩАСЛИВІ ТА НЕЩАСЛИВІ ЧИСЛА

Відомо, що одні числа приносять удачу, інші - нещастя, треті застерігають про небезпеку та ін. Дізнавшись нехитрі правила нумерології, ви зможете самі обчислити їх для себе, своїх близьких і друзів.

ЧИСЛО-ТАЛІСМАН

Зазвичай талісман - це предмет, що приносить успіх, благополуччя і щастя його власникові. Але талісманом може бути не тільки якась річ, а й число. Знання свого щасливого числа дуже допомагає в житті. Коли вам важко зважитися на якийсь учинок, поява числа-талісмана в межах видимості надасть сил і впевненості. Число-талісман повідомить про завершення нудної, сірої смуги життя й про початок радісних змін. Для визначення свого числа-талісмана потрібно скласти послідовно дати народження (число, місяць і рік) ваших батька і матері й власну, а потім розділити отриману суму на три. Наприклад, людина народилася 16 жовтня 1961 року, його мати - 7 квітня 1939 року, а батько - 18 грудня 1938 року. Потрібно скласти послідовно всі цифри (місяць народження береться як порядковий номер у році): 1+6+1+0+1+9+6+1+7+4+1+9+3+9+1+8+1+2+1+9+3+8 = 91. Отримане число розділити на три: 91:3 = 30,3. Часто в результаті поділу виходить ціле число, але якщо вийшло дробове, то його потрібно округлити до цілого. Округляємо наступним чином: якщо після коми стоїть цифра до 5, то ми її відкидаємо, якщо - 5 і більше, то додаємо одиничку до числа, що стоїть до коми. У нашому випадку отримуємо число-талісман - 30. Тож для людина з нашого прикладу слід знати, що всі її справи, що супроводжуються появою цієї цифри, пройдуть вдало і принесуть радість або достаток. Також зазвичай лише сприятливі події відбуватимуться кожного тридцятого числа місяця й на тридцятому році життя. Подвійно сприятливо, якщо ця людина живе в будинку або квартирі під номером 30. Щоб число-талісман не тільки притягувало до вас фортуну, але й оберігало від можливих неприємностей, можна носити зображення цієї цифри при собі. Для цього досить написати її на шкіряному ремінці годинника з внутрішньої боку, або вишити нитками на улюбленій хустинці й ніколи з нею не розлучатися, чи написати на папірці й покласти його в нагрудну кишеню, також можна замовити собі кулон тощо.

ЧИСЛО-ВОРОГ

Є й такі числа, що впливають на людей негативно. Напевно, вам відразу спадає на думку цифра 13. Але в кожної людини є своє нещасливе число, можна сказати, її ворог. Хоч що б людина робила, які б плани будувала, втручання цього числа може все зруйнувати або перевернути з ніг на голову. Щоб число-ворог не завдавало вам надто багато клопоту, постарайтеся уникати його. Для початку, звичайно, потрібно пізнати ворога в обличчя, тобто обчислити своє нещасливе число. Робиться це дуже просто. Напишіть у рядок ваше ім’я, по батькові й прізвище. Тепер під кожною голосною літерою поставте одиницю, а під кожною приголосною - двійку. Отримані цифри складіть між собою. Наприклад, знайдемо це число для Віталія Матвійовича Іванова: В-2, І-1, Т-2, А-1, Л-2, І-1, Й-2, М-2, А-1, Т-2, В-2, І-1, Й-2, О-1, В-2, И-1, Ч-2, І-1, В-2, А-1, Н-2, О-1, В-2. У результаті отримуємо 36. Це і є число-ворог Віталія Матвійовича Іванова. Як тільки ця цифра «спливає» на горизонт,і йому починає не щастити. Наприклад, на автобусі 36 маршруту він ніколи не може доїхати вчасно і без пригод. Отже, обчисліть своє нещасливе число. Це допоможе уникати неприємностей або хоча б бути до них готовим. Наприклад, як можна обдурити свого ворога? Щойно ви запримітите його «на горизонті», відразу ж продумайте, яку з намічених вами на сьогодні справ можна відкласти до ліпших часів. Ви заощадите величезну кількість своїх нервових клітин, якщо не будете намагатися зробити в цей день те, що все одно не вийде, хоч як би ви намагалися. Де можна зустрітися зі своїм ворогом? Ця небезпека підстерігає вас практично на кожному кроці. Ви можете виявити число-ворога на номері припаркованої біля вашого під'їзду машини або на талончику в транспорті. Ваше число-ворог цілком може замаскуватися під номер магазину, школи, телефонного номера - можливо, тоді варто замислитися над стосунками з цією людиною. Отже, існує два способи здобути перемогу над своїм ворожим числом: по-перше, здійснення всіх важливих і грандіозних планів слід відкласти на потім, якщо вам дорогою трапилося число-ворог; по-друге, потрібно шукати захисту у свого числа-талісмана. Шукайте його відразу скрізь і у всьому і, коли знайдете, вважайте, що ймовірну неприємність нейтралізовано. У принципі, розраховувати на успіх варто лише тоді, коли кількість чисел-талісманів, які вам траплятимуться на очі, буде значно більшою, ніж чисел-ворогів. А якщо число-талісман і число-ворог збігаються? Такі збіги дуже рідкі, але коли у вас саме такий випадок, це означає, що природа дала вам величезний потенціал, чималу внутрішню силу й таку потужну енергетику та інтуїцію, що ви здатні приймати рішення і здійснювати свої плани незалежно від впливу на вас ваших чисел.

Підготувала ОЛЕСЯ СТЕПАНОВА.