ЩО «КРАДЕ» У ВАС СИЛИ, АБО ЯК ЗАХИСТИТИСЯ ВІД ЕНЕРГЕТИЧНИХ ВПЛИВІВ

Поділитися:
Що «краде» у вас сили, або Як  захиститися від енергетичних впливів

Наше життя складається з незліченної кількості інформаційно-енергетичних хвиль. Зокрема, думок та емоцій, якими ми обмінюємося з іншими, які потім як своєрідний код спрацьовують у біополі, впливаючи на людину. Цю популярну теорію сповідують насамперед фахівці нетрадиційної медицини, які намагаються розпізнати причинно-наслідкові зв’язки появи негармонійних станів та захворювань у людини.
Наші різноманітні впливи один на одного, в тому числі й такі, що провокують нас на афективні реакції, тут часто розцінюють як  енергетичний вампіризм або жартома називають енергетичним тероризмом, адже вони тягнуть за собою не пояснювані офіційною наукою розлади здоров’я або навіть здатні вплинути на долю людини.     
 Що і яким чином впливає на нас,  як захистити себе та пізнати свою глибинну суть? На ці та інші запитання в межах курсу «Основи цілісного світосприйняття», що почнеться 19 лютого в Академії цілісного світогляду, дасть відповідь співробітник академії, викладач курсу, спеціаліст з енергоінформаційного обміну, лікар традиційної медицини  Дмитро НЕСТЕРЕНКО. Напередодні, спеціально для читачів газети «Здоров’я і довголіття», він пояснив, яким чином люди здатні впливати на своє життя, один на одного та як позбутися можливих негативних наслідків подібної діяльності з точки зору нетрадиційної медицини.

-  Пане Дмитре, багатьох людей турбують проблеми зі здоров’ям, залежність від алкоголю, наркотиків, ігроманія, в них стаються різноманітні нещастя. Виходячи з Вашої практики, як пояснити, чому це відбувається, які найтиповіші причини?

- Тут є низка чинників, які можна пояснити з традиційної і нетрадиційної точки зору. Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) чітко визначає чинники, що впливають на здоров’я: це умови та спосіб життя, спадковість, стан навколишнього середовища та медичного забезпечення.
Альтернативна ж медицина ці причини шукає в сфері енергетики та інформації. Зокрема, тут спосіб життя співвідносять із рівнем духовного розвитку; спадковість - із таким поняттям східної філософії, як карма; стан навколишнього середовища - з енергетичним обміном у природі та між людьми.  Тому й причини негараздів та хвороб, із цієї точки зору, часто мають кармічне походження.
Це те, що людині напрацьовано її родом та що вона сама напрацювала собі: робила некоректні, погані вчинки, руйнувала себе або оточення, навколишнє середовище, та, як наслідок, це повернулося до неї у вигляді хвороб і невдач.
Згідно з цією теорією, появу хвороб провокують і негармонійні стани людини, коли вона не розвиває своїх кращих якостей, не зростає духовно, а живе на емоціях злості, заздрості, страху та ревнощів.
Іншою причиною можуть стати так звані наведені стани, коли людину пристріли, прокляли або навели зурочення, скориставшись послугами спеціалістів, які називають себе магами, ворожбитами.

Які ж хвороби зумовлюють прокляття та чи на кожну людину вони впливають?

Зазвичай прокляття призводять до таких захворювань, як онкологія. Багато років тому я працював із жінкою, в якої був рак четвертої стадії, й вона розповіла, що її піддала прокляттю рідна мати. Досліджуючи ці питання, я помітив, що такі випадки не поодинокі, хоча, звісно, й інші причини можуть призвести до появи складних хвороб.
Слід зазначити, щоб прокляття подіяло, має збігтися кілька чинників: людина, що проклинає, має бути доведена до стану афекту, коли ці побажання виходять ніби з глибини її душі; а людина, якій це говорять, має, так би мовити, заслужити це своїми вчинками.
Інший випадок: до мене звернулася жінка, яка, маючи двох здорових донечок, народила хлопчика, який відставав у розвитку й був хворобливий. Підозрюючи причини, я спитав, чи всі чоловіки в родині є здорові, й дізнався, що всі вони гинули  молодими. Це ще одна дія прокляття –  раптова смерть.
Пам’ятаєте, чотири роки тому, коли в січні 2014 року відбулися розстріли на Майдані Незалежності, наші телеканали облетів сюжет, як мати вбитого сина над його тілом проклинала колишніх очільників держави? Ця вбита горем жінка побажала, щоб вони хоронили своїх дітей кожен день, і невдовзі ми стали свідками трагічних подій, що сталися з нащадками тих самих високопосадовців. Чи не забагато збігів?

Які найчастіше навроки наводять на людей і як вони проявляються?

Вони бувають найрізноманітнішими. Із найчастіших - жінки вдаються до любовної магії, або ж таким чином люди намагаються позбутися певної конкуренції. Перші симптоми - порушення сну, підвищена дратівливість та втомлюваність. Чоловіки починають зловживати алкоголем, бо це тимчасово полегшує стан. Також загострюються хронічні хвороби, адже слабшає енергетика, а відповідно - й імунітет. Людина часто хворіє, починаються дрібні неприємності та невезіння. І коли подібних збігів стає забагато, це привід задуматися, що саме з вами відбувається.
Зокрема, був випадок, коли по допомогу звернулася мати дівчинки, яка часто хворіла. У процесі роботи з дитиною спеціалісти академії з’ясували, що на неї опосередковано вплинуло зурочення-приворот, наведене на її діда. До цього привороту дідусь із бабусею були зразковою парою, що жили душа в душу. Потім, під дією впливу, дідусь почав часто ходити до жінки, яка йому це зробила, але він не міг там довго бути, вертав додому, там його теж усе дратувало, й він знову повертався до цієї жінки. За кілька років це настільки зруйнувало чоловіка, що його просто не стало.
Бувають варіанти, коли чоловіка за допомогою магії відірвали від дружини, але життя з жінкою, що його приворожила, теж не склалося, в такому разі в нього не складатимуться стосунки з іншими жінками. Адже йому пороблено так, щоб він притягнувся лише до конкретної жінки.
Людина, яка ходить до церкви, є  захищенішою від сторонніх впливів? Чи молитва дає їй більший захист у цьому разі?
Безумовно, віруюча людина, яка живе більш праведно та звертається по допомогу до Вищих сил, здатна краще протистояти різноманітним негативним впливам. Це дуже допомагає від зурочень, пристрітів та заздрощів - негативної інформації, яку інші люди можуть несвідомо вам насилати. Але цього захисту, на жаль, може бути недостатньо за цілеспрямованих впливів, які замовляють у досвідченого фахівця.

Чи може людина допомогти собі, якщо на неї чиниться сторонній вплив?

Звісно, є кілька таких варіантів захисту. Перший – можна допомогти собі, відвідавши спеціальну церковну службу - вичитування.
Другий – людина може очиститися за допомогою молитви в церкві, де вона відчуває благодатний потік енергії, або ж біля мощів святих. Але це більш довготривалий процес, який потребує певного розуміння та підготовки. У таких випадках, щоб увійти в стан благодаті та досягнути максимального ефекту, спеціалісти рекомендують користуватися молитвою священномученика Кіпріана. Він був могутнім магом та після того, як увірував у Бога, став знаним святим, його молитва рятує від цілеспрямованого впливу на людину. 
Також є практика, яка передбачає, що в стані медитації слід відпустити думки, які часто нас переповнюють, і згадати, хто міг образити нас, а кого образили ми, зрозуміти, де й на що занадто емоційно відреагували. Якщо так сталося, що ви образили незнайому людину, уявіть її, подумки вибачтеся перед нею, зробіть це з любов’ю. А якщо знайому? Може, краще вибачитися не лише подумки?
Коли образили вас, подумки пробачте й відпустіть ситуацію, подивіться на неї як сторонній спостерігач, намагайтеся бути об’єктивним. Якщо вдається правильно зрозуміти причину  зовнішнього впливу, нам значно легше справитися з проблемою в цілому. Згідно із законами карми, людина має усвідомити урок та відпрацювати його.

Що робити, коли людина бачить, що ситуація повторюється й вона ніби йде по зачарованому колу невдач і хвороб, які мають бути її дії?

Я б радив звернутися  до фахівців Академії цілісного світогляду, які допоможуть зрозуміти причини тих негараздів, що турбують людину. Чітке розуміння причин,  а потім кроки в правильному напрямку й дають можливість досягти найкращого результату.
Наприклад, колись до мене зверталася дівчина, в якої були певні проблеми зі здоров’ям. Попередній фахівець-цілитель рекомендував їй поїхати по монастирях, поставити свічки, замовити служби, побути там, це давало певні результати, але кардинально ситуацію не змінювало. Під час нашого спілкування ми дійшли розуміння, що стало причиною кармічного характеру. З’ясувалося, що батько, ще до народження дівчини, некоректно повівся з однією жінкою, й саме це стало причиною проблем пацієнтки.  Після кількох спроб дівчини поговорити з батьком він справді  визнав цей факт та покаявся. Це спрацювало, і її стан здоров’я поліпшився.

Жінки, чоловіки, діти є однаково відкритими для негативних енергетичних впливів і чи можна від цього захиститися?

Як показує практика, прямий вплив на дитину, на щастя, спостерігається не часто, зазвичай  він стається опосередковано, якщо є зовнішній вплив на батьків. Діти його можуть відчувати, бо, до певного віку зростаючи в полі сім’ї, підтримуються її енергетикою. Через це, коли сім’я не повна, в дитини може спостерігатися дефіцит енергії.
Багато людей вважають, що від зурочень можна захиститися за допомогою певних предметів - прикрас, амулетів, великих шпильок, хрестиків. У таких випадках це справді працює, й тому є свої пояснення. Якщо ці обереги приколювати на речі, люди навіть несвідомо переводять око на них, відтак  енергетика їхнього впливу розсіюється, крім того, якщо людина вірить, що ця річ-амулет її вбереже, це направду їй допомагає. 

Є ще один варіант енергообміну – енергетичний вампіризм між людьми. Як він проявляється і як не допустити втрати енергії під час  спілкування з людьми?

Енергетичні вампіри – це, як правило, люди з дефіцитом енергії, які замість того, аби гармонізувати свій стан, поповнити запаси своєї енергії самостійно, відбирають її в оточення. Здебільшого вони роблять це не свідомо, їм після цього стає легше, а ось людина, енергетику якої об’їли, лежить без сил, із гіпертонічним кризом чи головним болем.
Найчастіше вампіри провокують  конфлікт, щоб людина почала сердитися, сваритися, підвищувати голос, занадто емоційно реагувати. У цей час вампір отримує свою дозу енергії.
Інший тип енерговампіризму – люди-жалібники. Усі їхні розмови точаться навколо теми, як усе погано в житті та в країні. Вони викликають людину на емоцію співчуття й у цей момент енергетично підживлюються.
Або – люди-повчальники. Вони нав’язливо розповідають, кому та як жити, дають непрохані поради наставницьким тоном. 
Аби не підживити своєю енергією вампіра, слід вчасно зупинитися, не проявити реакцію, на яку вас провокують, не грати в їхню гру.

Яких іще, окрім перелічених попередньо, знань і практик Ви навчатимете на курсі «Основи цілісного світосприйняття»?

На першому курсі «Основи цілісного світосприйняття», авторському курсі нашого вчителя та наставника Сергія Герасимовича Біната, протягом двох тижнів спеціалісти академії навчатимуть наших студентів відчувати енергії навколишнього  простору та об’єктів, якість їх вібрацій. Давати основи медитації, саморегуляції та проводити практичні заняття. 
Передусім робитимемо акцент на корисні практичні речі – встановлення причин негармонійних станів та хвороб, практики медитації, протестуємо кожного, щоб визначити ступінь відкритості енергетичних чакр, розберемо причини в разі їх блокування. Учитимемо гармонізувати свій стан та наповнювати себе енергією.  Кожна людина є ковалем свого щастя, ми ж максимально дамо механізми, щоб кожен зміг викувати свій успіх і здоров’я.