РУБРИКИ
Реклама

ЩОБ КОЛІНА НЕ БОЛІЛИ

ЩОБ КОЛІНА НЕ БОЛІЛИ

Причини болю в колінах, часом нестерпного, можуть бути різні. Відповідно й лікування має бути різним. Але все ж є один «бабусин» рецепт, який допоміг багатьом. Випробуйте його на собі, можливо, і ви назавжди забудете про біль у колінах.
 Отже, коли під час готування на кухні ви використовуєте сире куряче яйце, то в його розбитій шкаралупі ще залишається трохи сирого білка. Не поспішайте викидати цю шкаралупу! Залишки сирого білка зі шкаралупи потрібно обережно вишкребти пальцем і змастити хворі коліна. Ось і все. І не варто використовувати білок цілого яйця. Потрібні саме залишки білка, які прилипли до яєчної плівки. Саме вони дають найбільший ефект. 

ПЕРЕДПЛАТА НА ГАЗЕТУ:

Наш сайт - це скорочена версія популярної української медичної газети "Здоров'я і Довголіття". З кожного номера газети на сайті публікується тільки один матеріал. Повну версію Ви можете отримати, передплативши газету у будь-якому відділенні Укрпошти (передплатні індекси 90247 - україномовне видання та 37627 - російськомовне видання) або оформивши передплату на електронну версію газети.