СЕРДОЛІК ОЗДОРОВИТЬ СЕРЦЕ, ЯШМА – ЖОВЧНИЙ МІХУР, А БІРЮЗА – ІМУНІТЕТ

Поділитися:
СЕРДОЛІК ОЗДОРОВИТЬ СЕРЦЕ, ЯШМА – ЖОВЧНИЙ МІХУР,  А БІРЮЗА – ІМУНІТЕТ

Історія використання дорогоцінних та напівдорогоцінних каменів налічує тисячоліття. Самоцвіти служили амулетами й талісманами з незапам’ятних часів. Згідно з переказами старовини, вони захищають від ворожих сил, приносять щастя й удачу, повертають здоров'я, служать протиотрутою тощо. Сучасні вчені пояснили цілющий вплив мінералів із наукової точки зору. Виявляється, енергетичні вібрації каменів майже ідентичні вібраціям людини, і саме тому вони здатні стимулювати енергетичні потоки в організмі. Ми знаємо, що існують позитивні й негативні енергії, які постійно впливають на нас. Хвороба - це не що інше, як накопичення негативної енергії в нашому організмі. Камені є найбільш енергетичним стабільним матеріалом, здатним не тільки зберігати в собі позитивну енергію, а й транслювати її на хворий орган людини. Більше того, перебуваючи під впливом різних планет Сонячної системи, мінерали вбирають в себе їхню енергію, а потім передають її людям. Про свій досвід впливу каменів на організм людини розповідає Віктор Романенко.

У разі захворювань сечостатевої системи помічний лазурит, який слід носити на мізинці.
Проблеми із жовчним міхуром допоможе розв’язати яшма, а за жирової дегенерації органів - бірюза. Ці камені слід носити на безіменному пальці. Через цей палець проходить меридіан ендокринної системи. Тому в разі захворювань щитоподібної залози на ньому потрібно носити сердолік. А за проблем з іншими залозами – бірюзу.
На стан шкіри добре впливає перстень з авантюрином на середньому пальці. Крім того, на ньому  міститься меридіан імунної системи. Для її оздоровлення найбільше підходять вироби з бірюзи. Помічний цей камінь й у разі алергії.
Через вказівний палець проходить меридіан центральної та периферійної нервової системи. У разі негараздів з ними допоможе також бірюза.
Другий меридіан на цьому ж пальці – товста кишка. Для ї оздоровлення найліпше підійде хризопраз. До речі, цей камінь помічний і в разі проблем із тонкою кишкою.
У разі легеневих захворювань помічний сердолік, а для оздоровлення лімфатичної системи – авантюрин. Ці камені потрібно носити на великому пальці.
За проблем із серцем  також бажано носити сердолік - у вигляді кільця чи персня на мізинці,  браслету - на лівій руці чи намиста - на грудях.
Увага! Не обов'язково носити персні чи кільця на пальцях рук, їх можна покласти, наприклад, до кишені, з боку, який знаходиться найближче до хворого органа. Тоді камінь можна не очищати, оскільки його ніхто, крім вас, не буде бачити, а на ніч просто покласти на місце, де немає металу. В іншому разі камінь потрібно очистити: помити під проточною водою чи повісити на дерево. Усі камені  носять вдень, крім гематиту, який слід носити ввечері (коли Місяць на небі, без Сонця, від Молодика до Повні).
Деякі люди, які купували в мене кільця з гематиту, запитували, чому вони лопалися прямо в них на очах. Я їм відповідав: «У вас був енергетичний негативний вплив, він перейшов на кільце, тому воно й лопнуло». Тож у таких випадках та аби їм запобігти, я пропоную носити цей камінь.  Одного разу до мене підійшла жінка й запитала: «Чи є камені, що тамують біль». Я згадав, що читав у книзі «Талісмани і долі», автором якої є Волосянко М. І., що такі властивості має точильний камінь. У мене лежав на столі звичайний наждак для заточування ножів, я приклав його до ноги, яка боліла, через деякий час біль ущух. Зацікавившись цим, я вирішив проекспериментувати й поклав його в кишеню ближче до тіла й став спостерігати. Помітив, що він не тільки тамує біль, а й  дуже сильно впливає на меридіан підшлункової залози та селезінки. Отже, може бути корисний за цукрового діабету.
Також я прочитав у цій книзі, що за діабету можна застосовувати перли. У мене було намисто з перлів, які вирощені на китайських фермах. Я поклав їх до кишені й спостерігав, що відбувається з моїми меридіанами. Виявилося, що перли дійсно діють на меридіан підшлункової залози, а також меридіан сечостатевої системи.
Жінкам, щоб усунути проблеми зі статевою системою, а також для профілактики, потрібно взяти 12 перлів, нанизати їх на нитку й носити біля статевих органів. До того ж таким чином вони зможуть запобігти цукровому діабету.

Віктор РОМАНЕНКО.