ШІСТЬ СТАДІЙ ЗАШЛАКОВАНОСТІ ОРГАНІЗМУ

Поділитися:

Зима - час розпочати генеральне прибирання

Одного разу я помітив, що на моєму тілі з’явилися червоні плями. Звернувся до дерматолога, але медикаменти, які призначив лікар, не допомогли. Так і прожив я з цими плямами близько десяти років. Періодично вони починали свербіти. Але я не знав, як їх позбутися. Нещодавно плями несподівано зникли. Це сталося через кілька тижнів після того, як я почав пити структуровану воду з кухля - структуризатора виготовленого за допомогою нанотехнологій на основі спеціальних сплавів металів та мінералів. Олексій, м. Київ.

Незважаючи на те, що виглядаю я досить молодо (в мої 70 років мені не дають і 60), все ж таки прожиті роки позначилися на моєму самопочутті. У мене дуже боліли ноги. Було враження, що не вони носять мене, а я тягаю їх за собою, як дві тяжкі й неповороткі колоди. Мої кінцівки були постійно набряклими, стопи пекли, а на зміну погоди я навіть не могла спати, не знала, куди приткнути ноги, щоб біль хоча б трішки стишився. Дізнавшись про оздоровчу продукцію «Енергії Тибету», яка відновлює організм людини, вирішила випробувати її дію на собі, бо таблетки, мазі, гелі мені вже не допомагали. Придбала собі кухоль-структуризатор води, очисні пластирі на стопи, біофотонові гетри. За два місяці користування цією продукцією мої кінцівки зменшилися в окружності в півтора разу. З’явилася легкість у ногах, яку я не відчувала вже багато років. Я знову стала швидкою, встигаю переробити багато справ, побувати за день у різних місцях. Бо, попри пенсійний вік, маю багато справ: веду домашнє господарство, допомагаю дітям, підтримую друзів. Я на власному прикладі переконалася, що організм можна відновити, якщо до цього процесу підійти правильно. Лариса Дмитрівна, м. Київ.

ТЕОРІЯ ДОКТОРА РЕКЕВЕГА

Подібні розповіді не є фантазіями чи екстраординарними випадками. Це закономірні процеси, принаймні, для тих, хто має уявлення про механізми діяльності людського організму. У 1955 році німецький лікар Г.Г. Рекевег сформулював теорію гомотоксикології (зашлакованості людини). На його думку симптоми хвороб - це реакція захисних сил організму на зовнішні й внутрішні токсини. Доктор Рекевег назвав 6 стадій зашлакованості організму.

1. Стадія виділення. Фізіологічне виділення всіх видів шлаків у процесі обміну речовин (нормальний процес очищення).

2. Стадія відповіді організму на накопичення шлаків. Починається посилене (хворобливе) виділення всіх видів шлаків з тканин організму. При цьому ймовірні такі прояви: температура, нежить, кашель, підвищена пітливість, пронос, гнійні виділення, біль, запальні процеси тощо.

3. Стадія накопичення шлаків. Може проявлятися ожирінням чи, навпаки, схудненням з утворенням нових місць накопичення шлаків (ліпом, фібром, атером, поліпів, геморою тощо).

4. Стадія накопичення великої кількості шлаків. Проявляється суб’єктивними симптомами, коли людина скаржиться на погане самопочуття, але особливих порушень в організмі під час медичних досліджень не виявляють. Цю стадію називають ще «мовчазною» або «німою». Лікарі зазвичай ставлять загальні діагнози: вегето-судинна дистонія, мігрень, ранній клімакс, порушення обміну речовин, остехондроз хребта, синдром хронічної втоми. А інколи хворих вважають симулянтами.

5. Стадія дегенерації, руйнування. На цій стадії до скарг хворих приєднуються об’єктивні показники, зокрема відхилення в лабораторних аналізах та інших медичних дослідженнях. Також можуть виникати вторинні порушення: атрофічний риніт, парези, атрофія зорового нерва, цирози тощо.

6. Стадія злоякісності. На цій стадії виникають онкологічні захворювання й усі накопичені шлаки діють у комплексі, посилюючи токсичність.

СПОЧАТКУ ЗАБРУДНЮЮТЬСЯ ТКАНИНИ, ПОТІМ - КЛІТИНИ

На перших трьох стадіях організм ще якось справляється зі зашлакованістю періодичними викидами бруду та загостренням хворобливих станів. Але якщо накопичення шлаків триває й посилюється, цей процес переходить на наступні стадії, які характеризуються проникненням шлаків усередину клітини і її руйнацією. На цих стадіях виразніше проявляються спадкові захворювання. Якщо 1, 2, 3 стадії можна визначити як зашлакованість тканин людського організму, то 4, 5, і 6 - як зашлакованість клітин. У разі постійного надходження шлаків в організм вони розподіляються в ньому в певній послідовності: спочатку в його верхніх шарах (шкіра, тканини внутрішніх органів), згодом у сполучних тканинах (рідких: кров, лімфа, міжклітинна рідина; напіврідких: скловидне тіло, міжсуглобна рідина, кришталик; волокнистих: хрящі, м’язи, кістки тощо; ультраволокнистих, тобто на клітинному рівні: ретикулярна мезенхіма, яка входить до складу кровотворних органів).

ЯК ОРГАНІЗМ СИГНАЛІЗУЄ ПРО ПОТРЕБУ «ПРИБИРАННЯ»

Ознаками зашлакованості організму є підвищена стомлюваність, дратівливість, нервозність, періодичний головний біль, слабкість, пітливість, мерзлякуватість, порушення сну, підвищене газоутвореня в кишечнику, запори й проноси, обкладений язик, наліт на зубах, кровоточивість ясен, захворювання голосових зв’язок і носових пазух, утворення жовчних і ниркових камінців, запалення жовчних проток і сечовивідних шляхів, слиз, який виділяється через носоглотку (може зумовлювати кашель), виділення з піхви, які спричинюють ерозії, виділення з молочних залоз, шкірні порушення: висипання, вугри, прищі, фурункульози, екземи, висячі родимки на шиї й у пахвах, зміна кольору обличчя, поява зморщок, сухості чи жирності шкіри, що спричинює її в’янення, тріщини на шкірі рук і ніг, алергійні реакції, свербіж, утворення жировиків, підвищення рівня холестерину, складнощі в нормалізації артеріального тиску, серцевого ритму, біль у хребті, суглобах, набряки, поява поліпів, доброякісних пухлин тощо.

ЩО МОЖНА ЗНАЙТИ НА «СМІТТЄЗВАЛИЩІ»

За походженням, формою, складом, місцем накопичення можна виділити різні види шлаків: бактеріальні, білкові, грибкові, жовчні, калові, кишкові, медикаментозні, обмінні, панкреатичні, ниркові й багато інших. Вони можуть складатися з конгломерату солей, слизу, маси бактеріальних тіл, кров’яних згустків, гною, холестерину, зкристалізованих хімічних речовин (не виведені медикаменти) тощо. Речовини, з яких утворюються шлаки в організмі, можуть бути занесеними (через повітря, воду, їжу тощо) або утвореними в самому організмі внаслідок порушення обмінних процесів. Зазвичай в організмі поєднується кілька видів шлаків у різних комбінаціях.

ЧОМУ ПРОЦЕС ОЧИЩЕННЯ ДОБРЕ ПОЧИНАТИ ВЗИМКУ

Очищення організму відіграє головну роль у підтриманні та відновленні здоров’я людини. Щоб досягнути поліпшення самопочуття, загальмувати процеси старіння, досягти активного довголіття, потрібно регулярно звільняти внутрішні органи й системи від бруду. Зима й весна - найсприятливіший час для цього. Як стверджує східна медицина, взимку починається підготовка наших внутрішніх систем до прийому весняних вітамінів та мікроелементів, тому органи звільняються від старих клітин і продуктів відходів. Цей процес починається з сезонного очищення печінки. Потім настає черга нирок, за ними легень. Після легень (на початку літа) вивільнятися від зайвого багажу почнуть серце й кісткові структури. А зможуть вони це зробити лише за умови, що попередньо перелічені органи справилися зі своїм завданням щодо очищення.

ЗАСОБИ, ЯКІ ДІЮТЬ М’ЯКО Й ЕФЕКТИВНО

На сьогодні розроблено багато різноманітних систем очищення організму. Але проблема в тому, що не всі мають час, терпіння й сили робити клізми, проводити сліпе зондування тощо, дехто ж просто погано переносить ці процедури. Китайські фахівці розробили серію очисної продукції, яка діє на людський організм м’яко, однак дуже ефективно.

Кухлі-структуризатори води. Роблять питну воду подібною до внутрішньоклітинної рідини (зокрема, перетворюють з високомолекулярної в низькомолекулярну, внаслідок чого підвищується її проникність у клітини; знижують окисно-відновний потенціал з плюсового до мінусового, наближаючи до внутрішньоклітинних показників, нормалізують лужно-кислотний баланс). Унаслідок цього вода потрапляє в клітини, вимиваючи з них увесь бруд, розчиняє шлаки, нормалізує внутрішнє середовище організму, усуває явище закислення.

Біофотоновий одяг. Його виготовляють на основі лікарських рослин, подрібнених до мільйонних частинок і пошарово нанесених на тканину у вигляді пухирців. Біофотони випромінюють частоти, подібні до частот внутрішніх органів. Таким чином вони наповнюють клітини енергією, завдяки чому ті починають повноцінно функціонувати, зокрема, виділяти відпрацьовані продукти. Крім того, мікровібрації, зумовлені частотами біофотонів, стимулюють і посилюють очисні процеси.

Очисні пластирі на стопи. Сприяють швидкому виведенню з організму зайвої рідини, шлаків, токсинів. Їх виготовлено за стародавніми китайськими рецептами зі смоли дерев. Вони мають властивість через стопи (на яких містяться акупунктурні точки всіх внутрішніх органів і в яких найближче до поверхні шкіри пролягають лімфатичні судини) очищати весь організм. Застосування хоча б одного з перелічених засобів допомагає відчутно поліпшити самопочуття. Але їх використання в комплексі забезпечує м’яку й водночас потужну дію на організм. Разом з цими засобами за потреби можна використовувати й іншу очисну продукцію. Зокрема, гінекологічні тампони, які допомагають жінкам позбутися серйозних жіночих проблем (запалення, ендометріоз, кісти, міоми тощо), чоловічі пластирі на пуп (значно полегшують стан чоловіків у разі простатиту, аденоми), очисний чай, протидіабетичний чай, печінковий чай тощо.