ШКОЛА ЗДОРОВ’Я І ДОВГОЛІТТЯ

Поділитися:
ШКОЛА ЗДОРОВ’Я І ДОВГОЛІТТЯ

Чому одні люди здорові, енергійні, мають цікаву роботу й щасливу долю, а інші — хворіють, скаржаться, що не можуть знайти своє місце в житті? Ці запитання не раз виникали в тих, хто не задоволений своїм життям. Але далеко не всі знаходять на них відповіді. А насправді вони є.

Для тих, хто хоче змінити своє життя

Викладачі Школи здоров’я і довголіття Української академії цілительства готові дати багато цікавої інформації та дієвих практичних порад тим, хто хоче змінити щось у своєму житті, бажає набути знань та навичок, щоб бути завжди здоровим, молодим, енергійним, мати життєві цілі й бажання стати господарем своєї долі. Мета нашої Школи — розповісти й показати, як людина доступними методами сама може повернути здоров’я й радість життя.
Адже здоров’я — не тільки відсутність хвороб.
Бути здоровим — це:
- вставати вранці з гарним настроєм,
- не відчувати втоми,
- позбутися страхів і сумнівів,
- бути внутрішньо спокійним та умиротвореним,
- відчувати силу й легкість тіла.

Учіться позбавлятися фізичного та енергетичного бруду

Найголовніша причина поганого здоров’я й різних життєвих невдач — це забруднення на фізичному та енергетичному рівнях. Тобто, щоб стати здоровою, впевненою і щасливою людиною, потрібно очистити, по-перше, тіло й, по-друге, — тонкі польові структури.
Забруднений організм — це насамперед поганий стан товстого кишечнику, який посилає в кров досить багато токсинів. Це порушена робота печінки, яка, як фільтр організму, не може задовільно очистити кров. Це не досить хороша робота нирок, які, так само як і печінка, мають очищати кров. Це порушення роботи нервової системи, яка керує внутрішніми органами.
Зашлакована кров не тільки призводить до хвороб, а й спричиняє пригнічений настрій, втому, поганий сон, дратівливість, це слабка пам’ять, проблеми з концентрацією та кмітливістю.

Про новий метод клітинного очищення

Тому в Школі здоров’я і довголіття наші викладачі приділятимуть багато уваги питанням очищення. Наприклад, на першому занятті Школи я розповім про метод очищення тіла на клітинному рівні. Це новий метод, відкритий зовсім нещодавно. Він дає змогу,  працюючи тільки думкою й руками, спричиняти певні вібрації клітин і завдяки цьому ефективно очистити органи. Таке очищення органів простіше й ефективніше за раніше відомі, не потребує багато часу й допомагає людині знайти тісний контакт зі своїм тілом, що є запорукою фізичного та психічного здоров’я.

Позбавлення блоків у тілі — позбавлення від хвороб

Що стосується психічного очищення, то воно також потрібне. Адже негативні думки (злість, образа, почуття провини, відсутність любові до себе та інших, «комплекс неповноцінності», постійне внутрішнє занепокоєння, критика себе та інших, агресивність, ненависть) спричиняють м’язові блоки, чи «затиснення», які блокують кровопостачання в деяких частинах тіла й обмежують живлення органів і клітин організму. Як наслідок, виникають труднощі з циркуляцією енергії по тілу, що призводить до енергетичного дисбалансу організму. У підсумку це впливає на наші взаємини з людьми, соціальний стан, долю.
Тому слухачам Школи здоров’я і довголіття буде запропоновано заняття фахівця з мануальної терапії та остеопатичного масажу  Сергія Шестопалька.. Його метод м’якої мануальної терапії спрямований на вивільнення м’язів, нервів, кровоносних судин від патологічного напруження. Це сприяє відновленню здоров’я всього організму й нормалізації  роботи кожного органа. Больові синдроми усуваються практично відразу, в організмі запускається саморегуляційний процес.

Щоденник позитивних досягнень

На заняттях Школи слухачі ознайомляться з духовними практиками, які звільняють від негативних програм і впливів (цілитель Микола Агєєв), дізнаються про методи лікування і корекції на трьох рівнях людини: духовному, душевному, фізичному (лікарі народної та нетрадиційної медицини Ігор Янчинський і Валентина Терехова).
Викладачі Школи нададуть інформацію про те, як перетворити своє життя й підняти його на  вищий рівень ще за рахунок однієї дуже простої практики — вправ.
Слухачі Школи дізнаються про головні принципи відомих оздоровчих систем. Вони навчаться вести щоденники здоров’я, в яких відзначатимуть від заняття до заняття результати щодо поліпшення здоров’я й життєвих ситуацій.
Ми будемо разом вводити у своє життя нові звички, новий режим дня й використовувати рецепти оздоровчого харчування.
Адже, погодьтеся зі мною, разом із друзями-однодумцями під керівництвом досвідчених викладачів значно легше, ніж поодинці, досягти позитивних результатів як в оздоровленні свого тіла, так і в будь-якій іншій справі.

Як налаштувати себе на здоров»я і успіх

Вправи, які ми виконуватимемо на заняттях, унікальні, мають величезну силу, відкривають внутрішні людські резерви для розв’язання будь-яких життєвих завдань. Однак вправи тоді набувають величезної сили, коли вони несуть емоційне забарвлення, оскільки виконуються з позитивним настроєм, бажанням і радістю. Але ви можете запитати: «Де ж узяти такий стан, якщо поганий настрій, нездужання в тілі?» Його можна навчитися створювати штучно.
Проекспериментуйте. Станьте перед дзеркалом і приберіть вигляду  щасливої людини, усміхніться, підніміть брови, не забудьте випрямитися, дихайте як щаслива людина. І постійте в такій позі 5 хвилин. Ви здивуєтеся: звідки з’явився добрий настрій і, головне, без причини? Впливаючи таким чином на м’язи обличчя, ми подіяли на психоемоційний стан.
Бажано створювати гарний настрій  зранку, коли після сну наша підсвідомість відкрита. Адже якщо зранку ви встанете з пригніченим настроєм чи поганими думками,  вони легко проникнуть у підсвідомість — і тоді весь день буде зіпсовано. Позитивний психоемоційний настрій є секретом успіху не тільки у вправах, а й узагалі в будь-якій роботі. Він не лише підвищує розумові можливості — ясність мислення, пам’ять і т. ін., а й створює в біополі людини такі вібрації, які, відбиваючись у навколишнє середовище, сприяють успіху справи. Заряджаючи своїми випромінюваннями радості людей, що нас оточують, ми отримуємо згодом цю енергію назад, подвоюючи свої сили.

Наталія БЕНЗИОНОВИЧ,

виконавчий директор Української академії цілительства,

психолог.