ШВИДКО НАСИТИТИ ОРГАНІЗМ КРЕМНІЄМ ТА МАРГАНЦЕМ

Поділитися:
ШВИДКО НАСИТИТИ ОРГАНІЗМ КРЕМНІЄМ ТА МАРГАНЦЕМ

Склавши рейтинг найважливіших хімічних елементів для життєдіяльності людини, вчені отримали наступний перелік: кисень, водень, вуглець, кремній, калій, натрій, йод, селен, цинк, марганець. Серед них чільне місце належить кремнію. Жоден живий організм не може існувати без нього. Він відіграє важливу роль у процесі засвоєння інших елементів: кальцію, фосфору, магнію, сірки, калію, алюмінію, натрію та ін. Загалом 75 із 100 елементів припиняють усмоктуватися чи погано всмоктуються за браку кремнію в організмі.
В організмі людини міститься близько 1 - 2 кг кремнію, який в основному концентрується в шкірі, волоссі, щитоподібних та лімфатичних вузлах. Також він впливає на роботу нервової та серцево-судинної систем, бере активну участь в утворенні з’єднувальної тканини хрящів та кісток, прискорює мінералізацію кісткової тканини, впливає на синтез білків, забезпечує еластичність стінок судин. У разі браку кремнію в складі стінок судин їхня еластичність знижується. Одночасно зменшується здатність судин мозку звужуватися і розширюватися. Також нестача його в організмі зумовлює поширення остеопорозу та захворювання шкіри.
У звичайних умовах кремній з харчових продуктів засвоюється погано. Щоб підвищити його до норми, уживати потрібні для цього продукти слід близько 2 місяців. Найбільше цього елемента міститься в ячмені, топінамбурі, висівках, проростках пшениці й рису, чаї з вівсяної соломи, цільних крупах пшениці, рису, проса, кукурудзи, буряку, всіх видах капусти, помідорах, огірках, гарбузі, сої, сочевиці, горосі, квасолі, шпинаті, редьці, редисці, селері, моркві, картоплі (особливо в шкірці), хроні, водоростях, хлібі з цільного зерна, полуницях, вишні, абрикосах, родзинках, сливах, інжирі, бананах, фініках, яблуках. Але слід пам’ятати, що всі овочі й фрукти треба вживати зі шкірками. Проте є спосіб поповнити організм кремнієм набагато швидше. Це робиться  безпосередньо через шкіру за допомогою квантування мінералу.
Для цього я пропоную створити генератор передачі енергії з природного мінералу – гематиту. Його широко використовують у вигляді прикрас: браслетів, намиста, які складаються з намистинок прямокутної форми.
У звичайному вигляді потужність браслета недостатня, щоб бути генератором квантової енергії. Тому його слід переробити в енергетичний пристрій таким чином:
1. Браслет розрізати  й нанизати прямокутні намистини на металеву основу (можна мідний дріт, якщо він надто тонкий – можна взяти кілька).
2. Між намистинками гематиту мають бути проміжки 0,5 - 0,7 см, не більше ширини гематитових намистин. Це можна зробити за допомогою маленьких намистинок (неважливо з якого вони матеріалу), нанизавши їх між основними намистинами. 
3. Таке намисто слід скласти спіраллю за годинниковою стрілкою і прикріпити до картону.
4. Кінці металевої основи мають бути з’єднаними, тому їх потрібно провести на зворотний бік картону і там з’єднати.
5. Усередину спіралі з гематиту слід розмістити ще одну спіраль, її можна зробити теж з намиста (матеріал виробу немає значення, у мене це – корали). Основна умова: намистинки й основа, на яку їх потрібно нанизати, повинні бути червоного кольору. Ця внутрішня спіраль символізуватиме світлу енергію.
6. Зі зворотного боку, приблизно там, де з’єднані кінчики металевої основи зовнішньої спіралі, слід прикріпити невеличкий конвертик з цупкого паперу (як на фото).
У цю кишеньку потрібно вкласти пакетик, у який попередньо всипати 1 ч. л. глини, бажано синьої чи блакитної – вона має найбільший потенціал.
Генератор квантової енергії разом із глиною можна закріпляти на будь-якій проблемній ділянці тіла чи на нозі нижче коліна, попередньо зробивши над цією ділянкою магнітом приблизно 90 рухів, на кшталт маятника (уперед-назад). Генератор має бути розміщений завитком спіралі вверх (як на фото) і закріплений резинкою, для цього в картоні з боків слід зробити невеличкі отвори. Робити процедуру ліпше на ніч.
Також для нашого організму важливий ще один елемент -  марганець. Він
забезпечує нормальне функціонування м’язової та розвиток з’єднувальної тканин, хрящів та кісток. Поповнюють організм марганцем таким самим способом, як і кремнієм, тобто квантуванням. Для цього замість глини, потрібно взяти листочок алое. Рослину перед цим слід протягом 2 тижнів підживлювати марганцевим розчиненим: 2 крупинки марганцівки на 1 л активованої води (як активувати воду можна прочитати  у № 20 на стор. 6 за 2013 рік).
Уміст кремнію та марганцю збільшується в організмі майже удвічі за тиждень використання генератора квантової енергії.

Юрій ЄВРЕЄНКО,
кандидат технічних наук,
біоенергетик,
спеціаліст із сакральної геометрії.