СІЛЬ ТА СОЛОНА ВОДА ОЗДОРОВЛЯТЬ ВАС І ВАШИХ РІДНИХ

Поділитися:
СІЛЬ ТА СОЛОНА ВОДА ОЗДОРОВЛЯТЬ ВАС І ВАШИХ РІДНИХ

Торбинка з сіллю «прожене» усі хвороби

З давніх часів наші предки застосовували сіль для лікування різних хвороб. Наприклад, нагрівали сіль на чистій пательні, клали її в бавовняну торбинку й прикладали до хворого місця. Тож  я вирішив дослідити її вплив на людський організм і виявив, що залежно від  кількості, сіль може мати різне біополе. Зокрема, якщо в стограмову чарку насипати солі, не досипавши до верху 1 см, то така кількість цієї речовини починає резонувати з енергоінфомаційним полем Землі, інформаційними енергіями Сонця та інших планет. Крім того, її біополе збільшиться до 8 метрів, що дорівнюватиме біополю людини-цілителя. Цю сіль можна висипати на бавовняну тканину, кінці якої зібрати й зв'язати ниткою, і носити з собою - ближче до тіла, протягом доби. Вона почне випромінювати енергію, яка потрібна людині на даний момент для оздоровлення. Потім слід зробити перерву на добу й повторити.
Цю сіль можна застосувати й для колективного користування. Для цього її потрібно покласти посередині приміщення подалі від металевих предметів. Вона буде лікувати, впливаючи спочатку на найбільш хвору людину й далі за складністю захворювань.
Маючи в собі всі інформаційні енергії, сіль здатна вилікувати будь-які хвороби, якщо вони, звичайно, не надто задавнені. Також це ефективний засіб для профілактики. Щоб «вимкнути» сіль, тобто - перестала діяти, її потрібно покласти на будь-який металевий предмет, наприклад, ніж, ложку тощо. А для того, аби знову «увімкнути» - забрати подалі від металу.

Вода і сіль - основа життя

Вода резонує з усіма планетами, Сонцем та іншими джерелами інформаційних енергій, але її програми не стійкі, легко змінюються і можуть навіть завдавати шкоди живому організму. Тому життя лише на основі води неможливе, хіба що для найпростіших. А для більш складних - потрібні вода й сіль.
Я провів такий експеримент. Узяв літрову поліетиленову пляшку, набрав у неї джерельної води й поклав туди 9 г солі. Спочатку біополе пляшки було невелике порівняно з її розмірами. Але після того як я струснув її 40 разів у вертикальному положенні, воно збільшилося до 8 метрів. Проте з часом воно почало зменшуватися. Також я помітив, що після струшування з пляшки пішла інформаційна енергія, потрібна на цей час для моїх хворих органів. Тому таку пляшку можна застосовувати і для лікування, але слід не забувати постійно її струшувати (не менше 40 разів) через кожні 3 години. Однак якщо в цей розчин додати 5 крапель йоду - спиртового аптечного,  потреба у струшуванні відпадає, оскільки кожні 13,4 хвилин енергія, яка надходить з інформаційно-енергетичного поля Землі, змінюється в пляшці автоматично. Так само й організм людини кожні 13,4 хвилин отримує інформаційну енергію з поля Землі, Сонця та інших планет для всіх органів, клітин і генів.

Пляшка з солоною водою замість ліків

Я вирішив продовжити свої експерименти із сіллю. І в однолітрову поліетиленову пляшку із джерельною водою додав уже не 9, а 11 г (1 ч. л. з гіркою) солі. Після чого лише 1 раз струсив її, щоб сіль розчинилася. Біополе цієї пляшки стало понад 8 метрів. Відразу ж із неї пішла інформаційна енергія для оздоровлення мого шлунка, а потім печінки та інших органів. Таким чином відбувалося оздоровлення всього тіла, навіть на генетичному рівні. Цю пляшку більше не треба струшувати. Її можна застосовувати для лікування, зокрема, поставити в лікарняну палату, де перебувають люди із захворюваннями різної складності, і вона почне діяти по черзі: спочатку на найбільш хворого, а потім на менш і так далі, доки знову не повернеться до першого. Коли таку пляшку поставити в квартирі чи домі, то вона позитивно впливатиме на всіх мешканців майже одночасно, якщо хвороби приблизно однакові. Через добу цю воду потрібно випити, а ще через добу зроби новий розчин і повторити процедуру.
Хочу пояснити, чому слід брати саме поліетиленову, а не скляну пляшку.  Річ у тім, що поліетилен пропускає крізь себе лише корисну інформацію, а скло, навпаки, - негативну. Не випадково в Україні між двома рамами ставили і навіть зараз ставлять склянку з сіллю, аби убезпечити себе від негативу.

Віктор РОМАНЕНКО.