СЛОВА, ЇХ СИЛА Й НАСЛІДКИ

Поділитися:
СЛОВА, ЇХ СИЛА Й НАСЛІДКИ

Учені дійшли приголомшливого висновку: ДНК сприймає людське мовлення. ДНК – це макромолекула, яка забезпечує зберігання і передачу з покоління в покоління і реалізацію генетичної програми розвитку й функціонування нашого організму..
Молекули спадковості отримують і акустичну, й світлову інформацію: мовчазне читання доходить до клітинних ядер електромагнітними каналами. Один текст оздоровлює спадковість, а інший її травмує.
П.П. Гаряев (академік Академії медико-технічних наук, член Нью-Йоркської Академії наук) вважає, що за допомогою словесних думок-форм людина творить свій генетичний апарат.
Приміром, дитина, яка взяла від батьків певну програму, починає бешкетувати, лихословити. Тим самим вона руйнує себе й своє середовище - як соціальне, так і психологічне. І котиться ця «снігова грудка» з покоління в покоління.
Молитовні слова пробуджують резервні можливості генетичного апарату. Прокляття руйнує хвильові програми, а отже, порушує нормальний розвиток організму. За молитвами багатьох святих зцілялися безнадійно хворі. Благословення святих поширювалося на кілька поколінь. Зомбування, наговори, материнські прокльони, які здатні позбавити людину волі, здоров’я, а то й самого життя, в якості свого головного інструмента мають слово. Найсильнішим, з огляду на досягнення результату завжди вважалося материнське прокляття.
Хвильові генетики стверджують: генетичному апарату людини вкрай важливо, що його господар думає, слухає, читає. Бо будь-яка інформація може вкарбуватися в так званий хвильовий ген. Іншими словами: з ким людина поведеться, від того вона зрештою й набереться спадкових програм. При цьому апарат ДНК не здатний розібрати, від кого ви отримуєте інформацію: чи то живий співрозмовник, чи екран телевізора.
Будь-яке вимовлене слово - це не що інше, як хвильова генетична програма, спроможна дуже суттєво змінити все ваше життя.
Молекули ДНК здатні обмінюватися цією інформацією за допомогою акустичних і електромагнітних хвиль. Але найбільше вражає те, що більшість див учені викликали словами. Вони створили апарат, котрий переводить людські слова в електромагнітні коливання, які здатні впливати на молекули спадковості - ДНК. І виявилося, що деякі слова спричиняють мутагенний ефект страшенної сили.
Трощаться й рвуться хромосоми, міняються місцями гени. Унаслідок цього ДНК починає виробляти протиприродні програми, які тиражуються організмом, що передає потомству програми самоліквідації. За оцінками фахівців, ці дивні слова спричиняли мутагенний ефект, подібний до того, що дає радіоактивне опромінення потужністю 30 тисяч рентген! Страшно навіть уявити, що б сталося з людиною після такої словесної обробки, якщо 50 рентген вважається для неї смертельною дозою.
На щастя, ці експерименти проводили на насінні рослини арабідопсис. Воно майже все загинуло. А те, що вижило, стало генетичними потворами, не здатними програмувати розвиток здорових організмів. Такі монстри отримують безліч хвороб, які передаються в спадок у важчій формі. Потомство повністю вироджується через кілька поколінь.
Але найбільше здивувало вчених, що мутагенний ефект не залежав від сили впливу. Вони вимовляли слова то гучним, то тихим голосом, а іноді шепотіли ледь чутно, але результати отримували однакові. Можливо, апарат посилював енергію звукових вібрацій? Виключено: він працював від двох батарейок «Оріон», якими зазвичай заряджають кишеньковий ліхтарик. Для ефекту в 30 тисяч рентген потрібно створити напругу в тисячі разів більшу, ніж можуть дати ці батарейки.
Отже генетичному апарату зовсім небайдуже, про що ми думаємо, говоримо, які книги читаємо. Усе карбується у хвильовому гені, тобто хвильовій генетичній програмі, яка змінює в той чи той бік спадковість і програму кожної клітини.
Так, слово може спричинити рак, а може вилікувати людину. Причому ДНК не розбирає, спілкуєтеся ви з живою людиною чи з героєм телевізійного серіалу.