СОЛІТЕРА ВИЖЕНЕ ВІДВАР КОРЕНЕВИЩА ПАПОРОТІ

Поділитися:
СОЛІТЕРА ВИЖЕНЕ ВІДВАР КОРЕНЕВИЩА ПАПОРОТІ

 Порадьте, як позбутися такого  небезпечного глиста, як солітер. Уже тривалий час не можу нічим його вигнати.
З повагою Наталя.
м. Київ.

Лист коментує лікар, фітотерапевт В’ячеслав Варнавський.

  Кореневище папороті чоловічої використовують як активний засіб проти солітера (стьожкового  глиста).   Слід виконати такі дії: за два дні до процедури треба приймати рідку їжу з малим вмістом жирів (сухарі, супи на крупах, хліб білий, кисляк, кисіль, чай, кава, риба свіжа). Напередодні випити на вечерю солодкий чай, можна каву з сухарем, а на ніч проносну сіль (1 ст. л.), перед сном з’їсти шматочок цибулі з оселедцем.
Вранці на голодний шлунок приймати відвар кореня папороті чоловічої, поступово  по 1 ч. л. з медом протягом  20 хвилин. Відвар кореневища  папороті чоловічої  готують із розрахунку 1 ч. л. подрібненої  сировини на склянку води, уварюють до половини склянки.  Через 30 хвилин після прийому ліків випити 1 ст. л. проносного сольового  (1 ст. л. сульфату магнію, тобто магнезії, розводять у  100 мл води).
Якщо протягом 3 годин випорожнень не буде, ставлять теплу клізму. У разі виходу солітера без головки, треба поставити клізму ще 2—3 рази. У разі позивів сідають на горщик із гарячим молоком і тужаться.
Також народна медицина рекомендує для  очищення організму від різних гельмінтів, і солітера зокрема, вживати ягоди суниць. Аби позбутися такого небезпечного гельмінта,    хворі їдять оселедець з цибулею і багато суниць щодня (навіть до 3 кг) доти, доки    солітер не вийде.